Trefl – Skra 3:0 (koniec) | Czarni – Exact 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Resovia 0:3 (koniec)

25:16
    As serwisowy Marco Falaschiego kończy to niesamowite spotkanie!

24:16
    Sebastian Schwarz pewnie z drugiej linii i to gdańszczanie mają piłkę na wagę meczu!

16:11
    Czwarty punkt z rzędu. Z przechodzącej piłki na środku siatki udanie Wrona i o czas prosi Andrea Anastasi!

16:7
    To jest pogrom! Potrójny blok gospodarzy i to oni bardzo pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

9:6
    A po przerwie as serwisowy Falaschiego! Czas dla gości!

8:6
    Zepsuta zagrywka Marechala i gospodarze prowadzą na pierwszej przerwie!

25:20
    Zerwany atak Rodrigueza i to gospodarze wygrywają drugiego seta w tym spotkaniu!

24:19
    Świetna obrona Miki i w kontrze rozegranie do Sebastiana Schwarza, który skutecznie po skosie w sam narożnik boiska i to gdańszczanie mają piłkę na wagę seta!

22:19
    Od razu reakcja Andrei Anastasiego i czas na żądanie szkoleniowca gospodarzy!

20:15
    Karol Kłos przy ataku ze środka siatki nie trafia w boisko i o kolejny czas w tym secie prosi Miguel Falasca!

18:14
    Popsuta zagrywka Andrzeja Wrony. Środkowy przyjezdnych serwisem obija taśmę.

16:11
    Cóż za ofiarna obrona gdańszczan! Ostatecznie z czegoś kompletnie niemożliwego robią punkt! Falaschi przebija upadając na drugą stronę z okolic 9 metra i piłka po taśmie spada po stronie rywala i to znów Trefl prowadzi bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

10:6
    Przechodząca piłka po serwisie Grzyba. Szybka kontra i rozegranie na środek do Bartka Gawryszewskiego, który w punkt i o czas prosi szkoleniowiec bełchatowian!

8:6
    Kapitalny atak na skrzydle w wykonaniu Mateusza Miki i to gospodarze prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

25:17
    I znów blok gdańszczan i znów w roli głównej Sebastian Schwarz i to gospodarze dosyć pewnie wygrywają pierwszego seta w tym spotkaniu!

24:17
    Pojedynczy blok na prawym skrzydle Wojtka Grzyba i to gdańszczanie mają piłkę na wagę seta!

18:16
    Nieskończony atak gospodarzy. Kontra przyjezdnych i atak Marechala po ostrym skosie ląduje w boisku. O czas prosi Andrea Anastasi!

16:11
    Jeszcze raz na skrzydle bardzo pewnie Sebastian Schwarz i na drugiej przerwie technicznej bardzo pewnie prowadzą gospodarze tego pojedynku!

15:10
    Co za zagrywka Amerykanina! As serwisowy Troya po prostej i drugi czas na żądanie dla Miguela Falasci!

8:7
    Teraz pewne rozegranie na środek siatki, gdzie Bartek Gawryszewski atakuje pewnie w punkt i to gdańszczanie prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!

5:2
    Potężny zagrywka Troya. Problemy w przyjęciu rywali i atak prosto w siatkę. O czas prosi Miguel Falasca!

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Mika, Hebda, Czunkiewicz libero: Gacek
    PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Marcyniuk, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Gromadowski, Rodriguez, Marechal libero: Piechocki, Milczarek