GKS T. – Rekord 2:2 (koniec)
GKS Tychy
2:2 (1:1)
Rekord Bielsko-Biała
Wtorek 16.02.2016, 16:00 • Boczne boisko Stadionu Miejskiego, Tychy • Spotkania towarzyskie

83
    Gol dla GKS-u!
    Dobre zachowanie po rzucie rożnym NIEŚMIAŁOWSKIEGO i wyrównanie drugoligowca.

76
    Gol dla Rekordu!
    Dopięli celu gracze Rekordu i ponownie prowadzą po dobrym uderzeniu zza pola karnego KAMILA ŻOŁNY.

65
    Kolejny gracz tyszan upomniany kartonikiem.

59
    Starcie między graczami obu drużyn. Sędzia solidarnie wręcza po żółtej kartce.

36
    Tyszanie wyrównują po rzucie wolnym GANCARCZYKA!

29
    Żółtą kartkę otrzymuje zawodnik GKS-u Tychy.

7
    Szybka kontra bielszczan i w swojej pierwszej groźnej akcji MIECZYSŁAW SIKORA zdobywa bramkę.

Artur

Gole: 36. Gancarczyk, 83. Nieśmiałowski – 7. Sikora, 76. Żołna

Kartki:   29. . (GKT), 59. . (GKT), 65. . (GKT) – 59. . (REK)

Rzuty rożne: 7:2.
    GKS Tychy: I połowa: Igaz – Górkiewicz, Tanżyna, Gancarczyk, Mańka – Rutkowski, Hirśkyj, Zganiacz, Szumilas, Wodecki – Pląskowski

II połowa: Florek – Mat. Grzybek, Górkiewicz, Tanżyna, Mańka (68 Nieśmiałowski) – Mączyński, Bukowiec, Glanowski, Grzeszczyk, Radzewicz – Varadi

Rekord Bielsko-Biała: Żerdka – Gaudyn, Rucki, Bojdys, Żołna, Sikora, Szymański, Szędzielarz, Sobik, Olszowski, Małyjurek

Sędziowie: Michał Zając