Zagłębie – Stal 29:26 (koniec) | Pogoń – Azoty 24:30 (koniec)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
24:30 (11:12)
KS Azoty-Puławy
Sobota 20.02.2016, 19:00 • Arena Szczecin, Szczecin • Orlen Superliga mężczyzn • 19. kolejka

Spotkanie zakończyło się wynikiem, takim jaki obstawiali bukmacherzy i to KS Azoty Puławy wygrywają ten mecz wynikiem 24:30. Nie takiej gry spodziewali się kibice zgromadzeni na hali po drużynie granatowo-bordowych. Zbyt wiele niecelnych rzutów, jeśli były to w golkipera przeciwników. Jednak gry przeciwników też nie można uznać za perfekcyjną ale to oni wyjadą z tarczą i z 2 punktami. Z Areny Azoty to już wszystko, dzisiaj w Szczecinie pracowała dla Państwa Agnieszka Hołub, dziękuję Państwu za śledzenie relacji oraz zapraszam na inne, które jeszcze dziś się odbywają na portalu, tylko Lajfy.com. (20:37:08)

Koniec meczu. (24:30)
    60
    Ostatnie słowo należało do drużyny przyjezdnych, to oni zdobywają na koniec bramkę. (24:30)

59
    Przy piłce puławianie. (24:29)

59
    Walczak ponad poprzeczką. (24:29)
    58
    Z lewego skrzydła, zupełnie nie broniony Śliwiński. (24:29)

58
    Gierak na ławce rezerwowych przez 2 minuty. (24:28)
    57
    Szczecinianie walczą, bramkę zdobywa Kniazeu. (24:28)
    57
    Kuczyński pokonuje Morawskiego z linii 7 metrów. (23:28)
    56
    Zaremba przedziera się przez obronę i jest 23 bramka na koncie drużyny ze Szczecina. (23:27)

54
    Odzwierciedlenie akcji puławian, Mateusz Zaremba zdobywa bramkę w taki sam sposób jak przeciwnik. (21:26)

50
    To kolejna bramka dla przeciwników z Puław. W przeciwieństwie do zawodników ze Szczecina, rzucają w bramkę a nie w bramkarza. (19:23)
    50
    Zaremba zdobywa bramkę po podaniu Grzegorka. (19:22)

49
    Kniazeu po koźle i w bramkarza! (18:22)

49
    Rzut szczecinian w bramkarza.... (18:22)
    49
    Reprezentant Polski- Krajewski znowu zdobywa bramkę po indywidualnej akcji. (18:22)

48
    Niedokładne kozłowanie z obu stron, obie drużyny odbierają sobie piłkę, Azoty przy piłce. Błąd kroków. Z rzutu wolnego Pogoń. (18:21)
    47
    Gospodarze nie poddają się, Kniazeu zdobywa bramkę. (18:21)
    46
    Masłowski przechwycił piłkę, którą posiadał Zaremba i wykorzystuje okazję! (17:21)

Wznawiają gospodarze. (17:20)

45
    O czas prosi trener Pogoni Szczecin. (17:20)
    45
    Nieporozumienie w Pogoni. Puławianie zdobywają piłkę i Masłowski rzuca bramkę. (17:20)
    45
    Indywidualna akcja Kuczyńskiego i to Azoty Puławy są na prowadzeniu.. (17:19)

45
    Krupa broni rzut Gieraka. (17:18)

44
    Kolejna udana interwencja Morawskiego! (17:18)

43
    Na 2 minuty na ławkę trafia Grzegorek. (17:18)

43
    Zaremba obok bramki. (17:18)

43
    Masłowski posyła "szczura" obok bramki. (17:18)
    42
    Gierak wywalczył sobie miejsce na oddanie rzutu i zdobywa bramkę. (17:18)
    41
    Pierwsza bramka Masłowskiego. (16:18)

40
    Na ławkę zostaje wysłany Petrovsky. (16:16)

40
    Ofiarnie wywalczona piłka przez granatowo-bordowych, jednak to Krajewski okazuję się być lepszy od Morawskiego w tej chwili. (16:16)

39
    Gierak po bloku, kontra puławian. (16:15)

38
    Piłka dla Pogoni. (16:15)

38
    Wszystko w porządku, Kubisztal wstaje i będzie grał dalej. (16:15)

38
    Walczak fauluje Kubisztala, który jeszcze się nie podniósł z boiska. Pierwsza czerwona kartka tego spotkania. (16:15)

37
    Błędy przy rzutach na bramkę u obu drużyn. (16:15)
    36
    Prce po bloku! Walczak zdobywa piłkę i rusza do kontry! Bramka dla Pogoni! (16:15)

34
    Gierak w ramię bramkarza puławian. (13:14)
    34
    Jednak słabsza obrona kolegów nie pomogła Morawskiemu i Krajewski zdobywa bramkę. (13:14)

33
    Kolejny popis Morawskiego w bramce! (13:13)
    33
    Gierak rzutem z biodra wyrównuje wynik! (13:13)
    32
    Z dystansu Prce! (12:13)

31
    Walczak schodzi z boiska na 2 minuty. (12:12)
    31
    Drugą bramkę w meczu na swoim koncie zapisuje Walczak. (12:12)

31
    Morawski odbija piłkę nogą. (11:12)

31
    Strata piłki pod polem bramkowym przeciwnika i puławianie dostają rzut karny. (11:12)

30
    Rozpoczynają granatowo-bordowi. (11:12)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (11:12)

Pierwsza połowa upływa pod hasłem- wiele niecelnych rzutów w okno bramki, sytuacja okazuje się być taka sama u obu drużyn. Jednak to ciągle zawodnicy Azotów Puławy są na fali i to Pogoń musi gonić wynik. Na przerwę drużyny schodzą przy stanie 11:12. Zapraszam na krótką przerwę a później na dalszą część spotkania.

30
    Pierwsza połowa skończona. (11:12)
    30
    Na koniec pierwszej połowy, Bruna podaje do kolegi, Kniazieu zdobywa kontaktową bramkę dla swojej drużyny! (11:12)

29
    Zaremba z dystansu w słupek. (10:12)

28
    Piłka po bloku, rzut na bramkę Morawskiego.... i Adam Morawski broni! (10:12)

28
    Sporo nieporozumień w grze obu drużyn, jednak to puławianie są nadal przy piłce. (10:12)

26
    Kubisztal przedziera się przez obronę i zdobywa bramkę. (10:12)

24
    Kubisztal umieszcza piłkę w bramce. (9:11)
    23
    Po raz drugi z karnego celnie Bruna. (9:10)

23
    Obrona w polu bramkowym. Karny dla Pogoni. (8:10)
    23
    Z drugiej linii Prce. (8:10)
    22
    Kolejna celna bramka dla puławian. (8:9)

21
    Kontra Sobola lecz Krysiak zdążył dobiec do pola bramkowego. (8:8)

20
    Bruna również obejrzy mecz z ławki. (8:8)

20
    Petrovsky dostaje żółtą kartkę. (8:8)
    20
    Petrovsky zdobywa zdobywa bramkę z koła. (8:8)

19
    Obroną popisuje się Morawski! (8:7)

19
    Piłka Zaremby zatańczyła między słupkami ale nie wpadła do bramki. (8:7)

19
    Z połowy boiska rozpoczynają gospodarze. (8:7)
    18
    Swoją 4 bramkę zdobywa Przybylski. (8:7)

18
    Bruna po bloku. (8:6)

17
    Krajewski obok bramki! (8:6)
    17
    Na prowadzenie swoją drużynę wyciąga Walczak. (8:6)

15
    Piłka robi psikusa Jedziniakowi i nie wpada do bramki. (6:6)

14
    Zaremba dobrze w obronie. (6:6)
    14
    Wyrównanie Zaremby z drugiej linii. (6:6)

13
    Morawski broni rzut ze skrzydła Sobola. (5:6)
    13
    Potężny rzut Gieraka! (5:6)
    12
    Kubisztal w dolną cześć bramki. (4:6)
    12
    Bramkę kontaktową zdobywa Zaremba. (4:5)
    11
    Pierwsza bramka Krajewskiego w tym meczu. (3:5)

11
    Żółty kartonik zobaczył Bruna. (3:4)
    11
    Celnie puławianie. (3:4)
    10
    Wyrównuje Przybylski. Jak na razie tylko on zdobywa bramki dla drużyny. (3:3)

9
    Masłowski indywidualnie, lecz Morawski broni rzut przeciwnika. (3:2)
    9
    Po raz drugi celnie, tym razem z karnego- Michał Bruna. (3:2)

8
    Obrona w polu, rzut karny dla szczecinian. (2:2)
    8
    Indywidualna akcja Bruny i wynik wyrównany. (2:2)

7
    Kolejna żółta kartka dla Puławian, tym razem dla Masłowskiego. (1:2)

7
    Żółta kartka dla Sobola. (1:2)

6
    Faulowany Krysiak, od rzutu wolnego rozpoczyna Pogoń. (1:2)

6
    Gierak po koźle i ponad bramką. (1:2)

5
    Faul w ataku przyjezdnych. (1:2)

5
    Gierak prosto w bramkarza Puławian. (1:2)
    4
    Po raz drugi Przybylski zdobywa bramkę. (1:2)
    4
    Rzutem z dystansu bramkę dla Pogoni zdobywa Zaremba! (1:1)

3
    Przy piłce Pogoń. (0:1)

3
    Morawski broni rzut ze środka boiska. (0:1)

2
    Bruna do Zaremby ale ten rzuca prosto w golkipera. (0:1)

1
    Morawski czaruje w bramce i Krajewski rzuca tylko w słupek! (0:1)

Następuje prezentacja obu zespołów.

Witam serdecznie Państwa i zapraszam na relacę z drugiego meczu szczypiorniaka, który odbywa się w Szczecinie. Aktualnie trwa rozgrzewka obu zespołów, trybuny się zapełniają, oby drużyna gospodarzy dała z siebie wszystko i odniosła zwycięstwo tak samo jak drużyna Pogoni Baltica.

Poprzedni mecz w Puławach zakończył się wynikiem 25:22. Jak będzie tym razem? O tym wszystkim dowiemy się w sobotę od godz. 19! Na relację zapraszam już dziś, tylko na Lajfy.com!

Pogoń aktualnie zajmuje 9. miejsce w tabeli z 13 punktami na koncie. Azoty są w czołówce, bo na 3. miejscu z 29 punktami. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespół Azoty Puławy. Jednak to szczecinianie będą mieli wyższość nad przeciwnikami, zagrają na własnym parkiecie przed własną publicznością.

Gra u puławian wygląda zupełnie inaczej. Na meczu wyjazdowym z Gwardią Opole podopieczni Ryszarda Skutnika wygrali 27:22. W poprzednią sobotę na własnym parkiecie rozgromili piątą drużynę Superligi- Chrobrego Głogów 36:22.

Po przerwie na Mistrzostwa Europy mężczyzn na dobre ruszyła runda rewanżowa Superligi. Pogoń Szczecin gra na tą chwilę w kratkę. Po przejęciu drużyny przez Antoniego Pareckiego, granatowo-bordowi odnotowali wysokie zwycięstwo na własnym parkiecie z MMTS Kwidzyn 27:20. Kolejny mecz, tym razem na wyjeździe Portowcy przegrali w dramatycznych okolicznościach z KPR RC Legionowią 24:23.

Przed nami 19 kolejka PGNiG Superligi mężczyzn. Pogoń Szczecin podejmie KS Azoty Puławy.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Agnieszka Hołub

Sandra SPA Pogoń Szczecin: Morawski, Tatar- Grzegorek, Bruna, Walczak, Gierak, Krysiak, Jedziniak, Zaremba, Kniazeu
    KS Azoty-Puławy: Bogdanov, Krupa, Zapora- Petrovsky, Kuchczyński, Orzechowski, Kubisztal, Śliwiński, Przybylski, Masłowski, Kowalczyk, Krajewski, Prce, Sobol

Sędziowie: K. Bąk, Ciesielski. Delegat: P. Brenk