Red Dragons – Zduńska Wola 2:5 (koniec) | AZS UŚ – Głogów 3:3 (koniec)
2:5 (1:0)
Gatta Active Zduńska Wola
Sobota 20.02.2016, 18:00 • OSiR w Pniewach • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Gatta Active odjeżdża do domu z trzema punktami. (19:45:44)

W momencie kiedy drużyna Smoków wycofała bramkarza zawodnicy gości wykorzystali sytuację i udało im się podwyższyć wynik o 3 gole

Tak jak w pierwszej połowie prowadzenie miała drużyna gospodarzy tak druga połowa została zakończona z wynikiem 5-2 dla gości

26
    Skrzypek blisko bramki gości,lecz obrona wybija mu piłkę na aut, Frajtag w nogi bramkarza

25
    Michał Roj wybija piłkę spod nóg Olczaka i kieruje ją w stronię autu

25
    Roj wybija strzał Krawczyka tuż sprzed bramki

24
    Marciniak odbiera szybkie podanie od kolegi z drużyny i strzela niespodziewanego gola Smokom

21

W faulach Smoki niestety prowadzili mając na koncie 5 fauli, Gatta natomiast 3. Goście próbowali znaleźć okazję do rzutu karnego jednak nic z tego

Dopiero na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Łukasz Frajtag znalazł okazję na podwyższenie wyniku

19
    Na dwie minuty przed końcem Łukasz Frajtag znalazł lukę i strzelił pierwszy gol dla Smoków.

16
    Błaszyk strzela lecz Słowiński pilnie strzeże bramki. Kolejny strzał również broni

7
    Strzał Wachońskiego obroniony przez Słowińskiego, Skrzypek także próbuje coś ustrzelić

6
    Skrzypek zatrzymuje Szymczaka przed bramką

6
    Drugi faul gości

5
    Błaszyk rozprasza niebezpieczną akcję pod bramką gospodarzy wybijając piłkę w stronę połowy

4
    Pierwszy strzał Błaszyka odebrany przez Słowińskiego, Piasek również bezskutecznie próbuje strzelić.

1
    Gatta już próbuje ustawić się pod bramką gospodarzy,lecz Maciej Foltyn pilnie strzeże bramki

1
    Spotkanie rozpoczęli Dragonsi

1

Do rozpoczęcia jeszcze 10 min

Do rozpoczęcia spotkania pozostało mniej niż pół godziny. Trybuny powoli się zapełniają,a na boisku rozgrzewka

Trwa właśnie rozgrzewka obu drużyn

Red Dragons Pniewy: Foltyn,Błaszczyk- Roj, Frajtag, Skrzypek, Wachoński, Błaszyk, Kijak, Hoły, Michalski, Śpiączka, Zdankiewicz, Piasek, Ozorkiewicz

FT Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński, Miłosiński-Adamski, Stanisławski, Olczak, Młynarczyk, Krawczyk, Marciniak, Milewski, Szymczak, Szypczyński

Zachęcamy do odwiedzania portalu Pniewy24.pl!

Sędziowie: Maciej Szydluk, Andrzej Śliwa, Maciej Martyniuk.

Witamy z hali OSiR w Pniewach. Za godzinę rozpocznie się spotkanie Red Dragons Pniewy- Gatta Active Zduńska Wola

Serdecznie zapraszam na jutrzejszą relację z kolejnego spotkania w pniewskiej Hali. Najlepszy doping w całej Polsce zapewnią wierni kibice Red Dragons Pniewy. Dla tych,którzy nie mogą zobaczyć tego na żywo-zapraszam tu na Lajfy!

Gospodarze również wysokim stylem gry rozpoczęli zeszłotygodniowy pojedynek z Rekordem Bielska Biała. Pierwsze trafienie należało do trenera drużyny, Łukasza Frajtaga. Niestety, spotkanie wygrali gospodarze ustalając wynik na 3-1 dla Rekordu. Smoki wrócili do domu bez punktów. Trzeba jednak wspomnieć o niesamowitej akcji Macieja Foltyna,która niestety nie została zakończona golem.

Do jutrzejszego spotkania Gatta Active przystąpi osłabiona o jednego zawodnika, Igora Sobalczyka,który w meczu z Red Devils Chojnice został ukarany czerwoną kartka. Mimo to Gatta zwyciężyła w tym spotkaniu 4-2 grając na wysokim poziomie. Jadą zatem do Pniew z chęcią na kolejne 3 punkty.

Jak wyglądają te dwa zespoły w tabeli? Niezwyciężona Gatta z 34 punktami plasuje się wysoko na pierwszym miejscu. Rekordowi,który jest drugi, brakuje do lidera 6 punktów. Drużyna Smoków jest o 10 punktów niżej od Gatty i stoi na niebezpiecznym 10. miejscu.

16. Kolejka Futsal Ekstraklasy to niezwykle ciężkie spotkanie dla drużyny z Pniew. Red Dragons w tej kolejce podejmie zespół Gatta Active Zduńska Wola.

Michalina Sławińska

Gole: 18. Frajtag, 35. Wachoński – 23. Marciniak, 35. Krawczyk, 37. Krawczyk, 38. Szymczak, 39. Milewski

Kartki:   30. Roj (PNI), 35. HOŁY (PNI)

Sędziowie: Maciej Szydluk, Andrzej Śliwa, Maciej Martyniuk