Nowiny – Pyskowice 7:2 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
7:2 (3:0)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Sobota 20.02.2016, 18:00 • Hala ZSP w Nowinach • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 16

36:45
    Gol dla Remedium!
    ŁUKASZ WOŹNIAK na granicy faulu odebrał piłkę w środku pola i z pomocą szczęścia zdobył drugą bramkę dla Remedium!

36:20
    Gol dla Nowin!
    Ponikowski kapitalnie odebrał piłkę na połowie rywala, zagrał z Lurzyńskim i zdobył bramkę! Pogrom!

34:05
    Znakomity odbiór w środku pola zaliczył ANDRIJ KOROL, rozpędził się z piłką, minął bramkarza i trafił do siatki!

27:00
    Fatalny błąd we własnym polu bramkowym popełnił Lurzyński, który zamiast wybić piłkę próbował ją wyprowadzić stracił. Stracił na rzecz ŁUKASZA BOROWSKIEGO, a temu nie zostało nic innego jak zdobyć bramkę.

23:30
    Łabęcki zagrał wzdłuż bramki do ANDRZEJA MUSIAŁA, który musiał trafić i tak też się stało! Pogrom!

21:14
    Co za początek drugiej połowy! Błyskawiczna akcja. Zagranie do DOMINIKA SZYMKIEWICZA, który dokonał egzekucji!

18:54
    No i proszę! Ależ gospodarze teraz grają! EMIL LURZYŃSKI chyba podawał do Ponikowskiego w pole bramkowe, ale z tej próby wyszła... bramka. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki.

17:50
    Błyskawiczna akcja gospodarzy. Zagranie wzdłuż bramki do MACIEJA PONIKOWSKIEGO, który nie mógł nic więcej zrobić jak skierować piłkę do siatki!

16:26
    To była znakomita akcja defensywna połączona z popisem ofensywnym! Początkowo dwa kapitalne odbiory zaliczył Damian Król, wypuścił w pojedynek jeden na jeden ANDRIJA KOROLA, który wzorowo minął rywala i posłał piłkę do siatki!

Norbert Sinkiewicz

Gole: 17. Korol, 18. Ponikowski, 19. Lurzyński, 22. Szymkiewicz, 24. Musiał, 35. Korol, 37. Ponikowski – 27. Borowski, 37. Woźniak

UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej, Leski – Szymkiewicz, Musiał, Łabęcki, Markowicz – Ponikowski, Karczewski, Korol, Król, Lurzyński
    FC Remedium Hybryd Pyskowice: wLubczyński, Wójcik – Borowski, Mitkowski, Pawlak, Woźniak – Łakomy, Rybitwa, Stańczyk, Skorupski, Zalesiński, Kata

Sędziowie: Podlecki, Mirosław – Sprzęczka