BKS – Chemik 3:0 (koniec) | Budowlani – Atom Trefl 1:3 (koniec)
25 25 25
LOTTO Chemik Police
0
22 20 23
Niedziela 21.02.2016, 14:52 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bielsko-Biała • Tauron Liga • 19. kolejka

0:0
    Coś niesamowitego! Chemik na kolanach. Po dwóch porażkach z teoretycznie słabszymi zespołami Aluprof w końcu wygrał i to z kim! Z Mistrzyniami Polski, które w tym sezonie przegrały tylko raz. A tu szok! Kompletnie bezradne policzanki przegrały praktycznie bez walki. Gospodynie tego spotkania pokazały się z naprawdę dobrej strony w każdym elemencie gry. Za tydzień przed Aluprofem mecz PGE Atomem Trefl Sopot. Czy bielszczanki sprawią kolejną niespodziankę? (16:24:07)

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Cóż w tej akcji i w całym meczu się podziało! Kapitalna obrona Wójtowicz, która w ostatniej chwili przebija na drugą stronę. Montano nie kończy akcji i Radosova wykorzystuje piłkę kończąc całe spotkanie!

24:23
    Autowy atak Kowalińskiej z drugiej linii i środka siatki i to Aluprof ma piłkę meczową!

23:23
    Świetny atak po skosie na podwójnym bloku Emilii Muchy!

22:23
    W kolejnej akcji Jagieło pewnie po ostrym skosie obok bloku.

22:22
    I ponownie remis! Kolejny punktowy blok, którym zatrzymana jest Ola Jagieło!

21:22
    Kontra policzanek, jednak na czystej siatce w aut atakuje Kowalińska.

20:22
    Jeszcze Mucha atakuje prosto w siatkę i chyba zanosi się nam na czwartego seta!

20:21
    Kapitalna kiwka nad blokiem w wykonaniu Jagieło. Gospodynie kompletnie zaskoczone tym zagraniem.

20:20
    Dosyć szczęśliwy atak Muchy. Po bloku daleko w aut, chociaż policzanki protestują.

19:20
    Kąśliwa zagrywka Mróz i as serwisowy! Mariusz Wiktorowicz prosi o czas dla swojej drużyny.

19:19
    Mucha zatrzymana blokiem i znów mamy remis na tablicy wyników! Bardzo wyrównany ten set!

19:18
    Dziwna sytuacja w której blokiem świetnie gospodynie. Piłka odbija się od pleców Kowalińskiej i wpada na stronę Aluprofu!

19:17
    Cóż za obrona Wojtowicz! W kontrze rozegranie do Horki, a ta po ostrym skosie nie do obrony i o czas prosi Giuseppe Cuccarini!

18:17
    Ale w kolejnej akcji Helena Horka pewnie po skosie przez dziurę w bloku.

17:17
    Ponownie punktowy blok przyjezdnych. Teraz na środku siatki zatrzymana Trojan i mamy remis!

17:16
    Fenomenalna obrona Wojtowicz, jednak w kontrze blokiem zatrzymana na skrzydle Horka.

17:15
    W kolejnej akcji Kowalińska potężnie na blok i piłka na aucie. Do tego gospodynie wpadają w siatkę.

17:14
    Zatrzymana blokiem Pena! Jak nie w ataku, tak w bloku skutecznie gra dziś Radosova!

16:14
    Piąte oczko z rzędu dla Aluprofu! Zerwany atak na skrzydle Gajgał i to gospodynie prowadzą na drugiej przerwie technicznej! Jak na razie jest to bardzo ciekawy pojeydnek!

15:14
    Obrona Castiglione. Rozegranie w kontrze po raz czwarty do Radosovej, która plasem trafia!

14:14
    Pena przyjmuje na druga stronę. Trzeci raz rozegranie do Radosovej, która potężnie na blok i mamy remis! O czas prosi Giuseppe Cuccarini!

13:14
    Świetnie w defensywie Wojtowicz. Rozegranie w kontrze ponownie do Radosovej, która przeciska się przez blok.

12:14
    Fenomenalny atak Radosovej po przekątnej! Trafia w sam narożnik boiska.

11:14
    Jeszcze teraz autowy atak Horki i sytuacja policzanek zaczyna się polepszać!

11:13
    W ostatniej akcji udanie przyjezdne. Przepraszamy, mieliśmy chwilowe kłopoty z łączem!

10:10
    Kolejna dłuższa akcja, w której rozegranie na sam koniec do Kowalińskiej, która tym razem lekko nabija na blok i piłka na aucie.

10:9
    Coś niesamowitego! Asem serwisowym popisuje się Mucha! Trafia idealnie w linię!

9:9
    Gosia Lis na środku siatki bardzo pewnie atakuje przez dziurę w bloku.

8:9
    W polu serwisowym myli się jednak Horka i zagrywkę posyła w aut.

8:8
    Dłuższa akcja, w której na sam jej koniec blokiem (po raz trzeci w tym secie!) zatrzymana Kowalińska!

7:8
    Skuteczna kiwka na skrzydle w wykonaniu Kowalińskiej i to przyjezdne minimalnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:7
    Ależ ofiarnie w obronie gospodynie! Oddają za darmo i tam Bełcik rozgrywa do Kowalińskiej, a ta pewnie w okolice 9 metra.

7:6
    A teraz Kowalińska na skrzydle zatrzymana przez podwójny blok. Świetna dyspozycja Aluprofu jak do tej pory!

6:6
    Jeszcze raz skutecznie na skrzydle Radosova! Fenomenalny mecz tej zawodniczki!

5:6
    Kowalińska delikatnie kiwa nad blokiem i piłka wpada w boisko.

5:5
    Jeszcze do tego świetne uderzenie w kontrze Radosovej.

4:5
    Myli się w polu zagrywki Pena.

3:5
    Jeszcze raz Horka zablokowana! Tym razem przez dwie rywalki! Czyżby zmiany w drużynie Chemika miały pomóc?

3:4
    Horka zatrzymana blokiem Mróz na skrzydle i to przyjezdne wychodzą na prowadzenie!

3:3
    Cios za cios. Kowalińska na skrzydle po bloku w aut.

3:2
    A teraz w polu zagrywki myli się Bełcik. Iza trafia prosto w siatkę.

2:2
    W odpowiedzi tak samo po bloku w aut uderza Pena.

2:1
    Świetny atak na skrzydle po bloku w wykonaniu Radosovej!

1:1
    Skończony atak Peny! Potężne uderzenie po prostej.

1:0
    Gospodynie rozpoczynają od pewnego ataku Horki.

0:0
    Ulalalalalal szkoleniowiec Chemika zmienia praktycznie cały skład!

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

25:20
    Drugi set skończony.

25:20
    Potężny atak Radosovej z drugiej linii na środku siatki i to UWAGA, Aluprof obejmuje prowadzenie 2:0 w meczu z Chemikiem Police!

24:20
    Jeszcze asem serwisowym popisuje się Veljković!

24:19
    Werblińska po skosie pewnie w okolice 9 metra!

24:18
    Horka potężnie po przekątnej i to gospodynie mają piłkę na wagę seta!

23:18
    Werblińska w kontrze nabija na blokującą Horkę, a piłka po jej rękach wypada na aut i czas dla szkoleniowca gospodyń!

23:17
    Montano na skrzydle nabija na blok a piłka ląduje na aucie.

23:16
    Dłuższa akcja zakończona kapitalnym atakiem po ostrym skosie Muchy!

22:16
    Pena zatrzymana blokiem! Który to już raz! Coś niesamowitego!

21:16
    Jeszcze as serwisowy gospodyń! Rzadko spotykany widok, w którym policzanki są bezradne.

20:16
    I znów ta niezawodna w ostatnim czasie Horka! Pewne uderzenie z wykorzystaniem bloku rywalek.

19:16
    Montano na podwójnym bloku atakuje bardzo pewnie.

19:15
    Jeszcze raz Horka w kontrze po prostej! Nie daje najmniejszych szans policzankom w defensywie!

18:15
    Horka po skosie trafia w boisko! Potężny atak!

17:15
    Zerwany atak Trojan z drugiej piłki na środku siatki.

17:14
    Ajjj po przerwie minimalnie autowa zagrywka Strózik.

17:13
    Kolejny punktowy blok Aluprofu! Jak na razie gospodynie grają niesamowicie i o czas prosi Cuccarini!

16:13
    Jeszcze as serwisowy Strózik! Z wykorzystaniem siatki trafia w boisko i to gospodynie prowadzą dosyć pewnie na drugiej przerwie technicznej!

15:13
    Jest kontra gospodyń. Rozegranie do Radosovej, a ta po bloku w aut.

14:13
    Kolejne problemy w przyjęciu przyjezdnych. W ataku Montano kiwa nad blokiem w aut!

13:13
    Zerwany atak Montano po prostej i znów mamy remis na tablicy wyników!

12:13
    Pomimo kontry, policzanki zatrzymane blokiem! Teraz Werblińska przy ataku z drugiej linii wpada na ręce rywalek.

11:13
    Jeszcze raz na środku siatki kapitalna kiwką popisuje się Wołosz!

11:12
    Nie kończy Trojan z obejścia. Kontra rywalek i z obejścia kończy Bedarek i to policzanki wychodzą na prowadzenie.

11:11
    Wołosz zaskakuje kiwką nad blokiem w okolice siódmego metra.

11:10
    Horka zdecydowanie przeciska się przez blok zawodniczek gości.

10:10
    I mamy remis! Z przechodzącej piłki na środku siatki udanie Bednarek.

10:9
    Kontra policzanek i na skrzydle pewną kiwką popisuje się Werblińska.

10:8
    W odpowiedzi pewnie z obejścia Bednarek.

10:7
    Horka pewnie na skrzydle po prostej z wykorzystaniem rąk blokujących rywalek.

9:7
    Po dosyć ostrym skosie w kolejnej akcji atakuje Werblińska nie dając szans rywalkom w defensywie.

9:6
    Pojedynczym blok na środku siatki Trojan! Pierwszy raz w tym spotkaniu zatrzymana Veljković!

8:6
    Pena zagrywką w aut i to siatkarki Aluprofu prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:6
    Veljković jest niezawodna. Kolejny pewny atak na środku siatki.

7:5
    Pena zatrzymana jeszcze raz blokiem! Koniec serii przyjezdnych.

6:5
    Kolejny punktowy blok zawodniczek z Polic! Teraz z drugiej linii nie kończy na środku Mucha!

6:4
    Policzanki gonią! Teraz na środku z przechodzącej piłki pewnie uderza Pena i czas dla gospodyń!

6:3
    Jeszcze raz Serbka, tym razem udanie po kontrze.

6:2
    Veljković za to bezbłędna na środku siatki. Kolejny pewny atak Serbki.

6:1
    Cóż za rozpoczęcie gospodyń! Jeszcze jeden ich blok na skrzydle, znów Pena nie przedziera się przez ręce rywalek!

5:1
    A po przerwie Castiglione popisuje się asem serwisowym!

4:1
    Ponownie Pena po skosie w aut! Pierwszy czas w tym secie na żądanie Giuseppe Cuccariniego.

3:1
    W odpowiedzi skutecznie Horka po prostej w okolice 9 metra!

2:1
    W kolejnej akcji Pena przeciska się przez podwójny blok a piłka ląduje w boisku.

2:0
    Jeszcze teraz zerwany atak po prostej Peny.

1:0
    Od pewnego ataku na środku siatki to spotkanie rozpoczyna Trojan.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

25:22
    Pierwszy set skończony.

25:22
    Trojan kończy pewnym atakiem na środku siatki i to Aluprof dosyć sensacyjnie wyrywa pierwszego seta!

24:22
    Jeszcze policzanki się bronią. Veljković skutecznie na środku siatki.

24:21
    Autowa kiwka Werblińskiej na skrzydle i to gospodynie mają piłkę setową!

23:21
    Zerwany atak Montano na skrzydle! Giuseppe Cuccarini prosi o czas, bo to gospodynie są coraz bliżej wygrania pierwszego seta!

22:21
    Potężny atak Bamber po skosie. Wołosz broni na drugą stronę, jednak minimalnie w aut.

21:21
    Od razu w odpowiedzi jeszcze raz Veljković na środku przez ręce pojedynczego bloku.

21:20
    Trojan udanie przez środek. Jak na razie bardzo wyrównane to spotkanie.

20:20
    Kolejny skuteczny atak Veljković na środku siatki. Serbka pewnie mija blok rywalek.

20:19
    Bamber na skrzydle przeciska się przez blok i mieści piłkę między blokiem a siatką!

19:19
    Kowalińska w odpowiedzi bardzo pewnie po prostej mijając blok.

19:18
    Cios za cios! Teraz Bamber potężnie po skosie mijając blok.

18:18
    Potężnie po prostej na skrzydle Werblińska. Do tego ustrzeliła jedną z rywalek.

18:17
    Fenomenalna kiwka Horki na skrzydle! Tuż za blok i piłka ląduje w idealnie w linii.

17:17
    Werblińska po prostej z wykorzystaniem rąk blokujących rywalek w aut!

17:16
    Kolejny punktowy blok na Montano! Gospodynie wracają na prowadzenie!

16:16
    Mucha z sytuacyjnej piłki udanie atakuje przez blok i znów mamy remis na tablicy wyników.

15:16
    Veljković bardzo pewnie na środku siatki i to przyjezdne prowadzą minimalnie na drugiej przerwie technicznej!

15:15
    Jeszcze teraz Pena po ostrym skosie na skrzydle atakuje w aut.

14:15
    Baaaaaaardzo duży aut po zagrywce Peny. Troszkę przesadziła...

13:15
    Pena udanie na skrzydle z wykorzystaniem rąk rywalek po prostej w aut.

13:14
    Kontra policzanek, jednak Montano zatrzymana jeszcze raz blokiem!

12:14
    Oj huknęła Montano! Potężny atak z wysokiej piłki po prostej nie do obrony!

12:13
    As serwisowy Strózik! Trafia idealnie w okolice 9 metra!

11:13
    Radosław na skrzydle po prostej pewnie przez dziurę w podwójnym bloku.

10:13
    Znów zerwany atak po stronie bielszczanek!

10:12
    Kolejna długa akcja, w której świetnie w defensywie Aluprof, jednak jeszcze raz w ataku z obejścia Bednarek!

10:11
    Po przerwie w polu zagrywki myli się Ania Werblińska.

9:11
    Dopiero za czwartym razem Bednarek kończy z obejścia po skosie. Wcześniej dwa razy źle Werblińska i raz Montano! Czas na żądanie szkoleniowca gospodyń.

9:10
    Montano myli się w polu zagrywki. Trafia prosto w siatkę.

8:10
    Mucha na skrzydle uderza ponad blokiem w aut.

8:9
    Bednarek z obejścia pewnie przebija się przez blok i mieści piłkę miedzy blokiem a siatką.

8:8
    Jeszcze raz źle w ataku przyjezdne. Tym razem jednak wybroniony blok, jednak na drugą stronę.

7:8
    Kontra przyjezdnych, jednak w niej zablokowana Montano.

6:8
    Jeszcze do tego punktowy blok zawodniczek z Chemika i to one prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

6:7
    Zerwany atak Trojan po przekątnej!

6:6
    Świetnie w odpowiedzi policzanki i Veljković udanie na środku siatki dokręca do prawej strony.

6:5
    Problemy w przyjęciu po stronie przyjezdnych i Wołosz rozgrywała po stronie rywalek.

5:5
    Tym razem pewnie Horka po przekątnej przez dziurę w bloku.

4:5
    Policzanki mają kontrę. W niej na skrzydle jest Werblińska, która pewnie przez blok.

4:4
    W odpowiedzi policzanki. Rozegranie na skrzydło do Montano, a ta pewnie po skosie na podwójnym bloku.

4:3
    Nabity blok policzanek na skrzydle i punkt trafia na konto BKS – u!

3:3
    Świetnie w obronie Zenik. W kontrze rozegranie do Peny, a ta po skosie.

3:2
    Kolejna popsuta zagrywka gospodyń. Lis trafia prosto w siatkę.

3:1
    Zerwany atak po prostej Peny! Minimalnie surowe uderzenie.

2:1
    Teraz skuteczna kiwka z drugiej linii w wykonaniu przyjezdnych.

1:1
    A teraz minimalnie autowa zagrywka Muchy.

1:0
    Na początek Montano zatrzymana przy ataku z drugiej linii przez potrójny blok.

0:0

0:0
    A kto w tym pojedynku okaże się lepszy? Na transmisję live zapraszamy od 14:45!

0:0
    Bielszczanki za to spisują się ostatnio fatalnie. Porażki z Legionovią, Piłą oraz Rzeszowem nie powinny się zdarzyć. A jednak. Coś w drużynie z południa nie gra i trenerowi ciężko znaleźć lek na polepszenie gry.

0:0
    Wiadomo, że w ostatnich spotkaniach policzanki wygrywały. Pięć kolejek temu poległy z Impelem, ale to raczej wypadek przy pracy, była to jak dotąd jedyna porażka Chemika w teogorocxnych rozgrywkach. Czy po tym meczu będzie ich więcej? Raczej nie.

0:0
    Z drugiej strony bielszczanki mają sporą przewagę nad drużynami ze strefy spadkowej. 13 oczek. Tyle punktów traci zajmująca 9 miejsce Legionovia do BKS Aluprofu. Trzeba przyznać, że bielszczanki to jedyny zespół który już nie zmieni swojego miejsca w tabeli.

0:0
    Gospodynie niedzielnego pojedynku w tym sezonie spisują się średnio. Co prawda do czołowej ósemki na koniec sezonu wejdą bez problemu, ale strata to siódmej drużyny z Muszyny jest spora. Sześć punktów na tym etapie rozgrywek to dużo.

0:0
    Faworytki są tylko jedne. Chemik Police przyjeżdża do Bielska w wiadomym celu by wygrać. Skąd ta pewność? Policzanki w tym sezonie są nie do zatrzymania i pewnie zmierzają po Mistzrostwo Polski.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45.

Piotr Grabowski

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Horka, Lis, Bamber, Trojan, Strózik, Radosova, Moskwa, Mucha, Castiglione, Łuszkiewicz libero: Wojtowicz, Motyka
    LOTTO Chemik Police: Werblińska, Montano, Gajgał, Bednarek-Kasza, Belcik, Havelkova, Pena, Veljković, Kowalińska, Mróz, Wołosz, Jagieło libero: Zenik, Maj