Chemik – KSZO 3:0 (koniec) | Rysice – PTPS 0:3 (koniec)
3
25 25 25
Sobota 27.02.2016, 17:00 • Hala Podpromie, Rzeszów • Tauron Liga • 20. kolejka

0:0
    To już wszystko na dzisiaj z rzeszowskiej hali Podpromie. 3:0 triumfuje PTPS, który nie był dzisiaj wyraźnym dominatorem, jednak w każdym z setów spisał się odrobinę lepiej niż Developres. Podkarpackiej ekipie należą się jednak też brawa za zaciętą walkę w każdej partii.

Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia! (18:40:12)

0:0
    MVP spotkania została wybrana Kiesha Leggs!

22:25
    Trzeci set skończony.

22:25
    Długa akcja. Miały swoje szansy rzeszowianki. Ostatecznie blok rywalek obija Agata Babicz. Koniec!

22:24
    Blok-aut. Atakowała ze środka Magdalena Hawryła.

21:24
    Pewnie blok rywalek mija Agata Babicz! Kolejny świetny atak. Piłka meczowa!

21:23
    W siatkę serwuje Kiesha Leggs.

20:23
    Świetnie Agata Babicz! Zawodniczka PTPS-u kapitalnie obija podwójny blok rywalek!

20:22
    Przez podwójny blok rywalek przedziera się Agata Skiba!

19:22
    W antenkę atakuje Agata Skiba. Zaliczka ekipy przyjezdnej!

19:21
    Nie przestraszyła się potrójnego bloku Anita Kwiatkowska! Skuteczny atak!

19:20
    Magda Jagodzińska skutecznie atakuje z prawego skrzydła! Na zagrywkę za Otasević wchodzi Warzocha.

18:20
    Przechodząca piłka po zagrywce Anity Kwiatkowskiej. Punktuje Kiesha Leggs!

18:19
    Dotknięcie siatki po stronie rzeszowianek.

18:18
    Kontra pilanek! Zatrzymana na prawym skrzydle została jednak Anita Kwiatkowska!

17:18
    Małgorzata Skorupa skutecznie atakuje ze środka!

17:17
    Wyraźnie popsuta atak z lewego skrzydła Oliwia Urban.

16:17
    W siatkę serwuje Magdalena Hawryła.

16:16
    Atakiem z drugiej linii odpowiadają rzeszowianki. Skutecznie Agata Skiba.

15:16
    Po palcach rywalek z drugiej linii skutecznie atakuje Anita Kwiatkowska. Druga przerwa techniczna.

15:15
    Po przekątnej w boisko trafia Magda Jagodzińska!

14:15
    Dłuższa akcja. Ostatecznie z lewego skrzydła w aut atakuje Agata Skiba.

14:14
    Po kontrze w aut atakuje Kiesha Leggs! Była okazja dla PTPS-u na powiększenie prowadzenia.

13:14
    Z lewego skrzydła po rękach rywalek atakuje Oliwia Urban.

13:13
    Dotknięcie siatki przez zawodniczkę PTPS-u.

12:13
    Przeszkodziła rywalkom w rozegraniu Ana Otasević.

12:12
    Ana Otasević! Skuteczny atak ze środka.

11:12
    Zagrywała Małgorzata Skrupa i Lucyna Borek wzięła chyba aut! Przerwa dla Jacka Skroka!

11:11
    Jeszcze jedna kontra i ponownie Anitka Kwiatkowska. Tym razem atak po prostej. W miejsce Cabajewskiej wchodzi na boisko Boncheva.

11:10
    Kontra pilanek! Z prawego skrzydła po ciasnym skosie skutecznie atakuje Anita Kwiatkowska!

11:9
    Z prawego skrzydła po prostej w aut atakuje Ewa Śliwińska! Przerwa dla Jacka Skroka.

11:8
    W aut serwuje Ewa Cabajewska. Protesty rzeszowianek, a w szczególności trenera. Żółta kartka dla Jacka Skroka.

11:7
    Długa akcja! Ostatecznie z drugiej linii atakuje Agata Skiba!

10:7
    Anitka Kwiatkowska! Z prawego skrzydła po bloku rzeszowianek.

10:6
    Autowy atak z lewego skrzydła Ewy Śliwińskiej.

10:5
    Delikatne nieporozumienie po stronie rzeszowianek, ale przebijają piłkę na stronę rywalek w pomarańczowe pole. Przerwa dla PTPS-u!

9:5
    Po taśmie serwuje Magdalena Hawryła! Piłka wpada w boisko!

8:5
    Podwójny blok! Zatrzymana na lewym skrzydle została Anita Kwiatkowska! Pierwsza przerwa techniczna.

7:5
    Z lewego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Ewa Śliwińska!

6:5
    Po obiegu na czystej siatce atakowała Małgorzata Skorupa.

6:4
    Przejście linii przez przyjezdne.

5:4
    Kiwka z drugiej piłki Ewy Cabajewskiej.

4:4
    Kiwa z lewego skrzydła Agata Babicz, skutecznie.

4:3
    Oliwia Urban serwuje w siatkę.

3:3
    Świetny blok. Zastopowana została na środku Hawryła.

3:2
    Kontra pilanek. Zatrzymana na lewym skrzydle została Oliwia Urban.

2:2
    Skuteczny atak z drugiej linii Agaty Babicz, która przedziera się przez blok rywalek!

2:1
    Nie zdołały przebić piłki na stronę rywalek pilanki.

1:1
    Przez podwójny blok rywalek przedziera się na skrzydle Ewa Śliwińska.

0:1
    W siatkę serwuje Ewa Cabajewska.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    Kolejny ciekawy set za nami. Ostatecznie triumfują do dwudziestu dwóch przyjezdne. Partia prawdy przez rzeszowiankami.

22:25
    Drugi set skończony.

22:25
    Błąd podwójnego odbicia Any Otasević! Kolejny set dla PPTS-u!

22:24
    As serwisowy! Po zagrywce Magdaleny Hawryły piłka wpada w boisko. Czas dla przyjezdnych. Kapturska w miejsce Cabajewskiej.

21:24
    Przedziera się przez podwójny blok pilanek Magda Jagodzińska! Powraca na boisko Ana Otasević.

20:24
    Ewa Cabajewska ofiarnie broniła obok band reklamowych, ale potem nieporozumienie po stronie rzeszowianek. Wraca na boisko Śliwińska. Piłka setowa.

20:23
    Skutecznie Agata Skiba. Na lewym skrzydle obija ona blok rywalek!

19:23
    Chciała lekko obić blok rywalek na lewym skrzydle Agata Skiba, ale została zatrzymana!

19:22
    Ależ pojedynczy blok! Magda Jagodzińska zatrzymuję Agatę Babicz!

18:22
    Ponownie piłka do Agaty Skiby, która tym razem atakuje w aut!

18:21
    Podwójny blok! Tym razem Agata Skiba została zatrzymana!

18:20
    Blok-antenka! Atakowała z lewego skrzydła Agata Skiba!

17:20
    Pewnie z lewej flanki atakuje Agata Skiba. W miejsce Otasević wchodzi Katarzyna Warzocha.

16:20
    Magda Jagodzińska zatrzymana została na skrzydle przez podwójny blok!

16:19
    Oliwia Urban! As serwisowy. Nie poradziła sobie Lucyna Borek. Przerwa dla Jacka Skroka.

16:18
    Pojedynczy blok! Nadziała się na środku Ana Otasević!

16:17
    Kiesha Leggs. Niezawodna w ostatnich akcjach jest ta zawodniczka. Raczyńska w miejsce Śliwińskiej.

16:16
    Przejście linii trzeciego metra przez Anitę Kwiatkowską!

15:16
    W siatkę serwuje Anitka Kwiatkowska.

14:16
    Ponownie Kiesha Leggs! Świetna kiwka tej zawodniczki! Druga przerwa techniczna.

14:15
    Naprawdę bardzo ładny atak po obejściu Kieshy Leggs!

14:14
    W końcu nadziały się na blok rzeszowianki! Zatrzymana została Magda Jagodzińska!

14:13
    Po kontrze Ana Otasević! Przerwa dla szkoleniowca PTPS-u.

13:13
    Dotknięcie siatki po stronie PTPS-u. Znów mamy remis!

12:13
    Kolejny blok! Zatrzymana na prawym skrzydle została Anitka Kwiatkowska.

11:13
    Blokowana na środku jest Ana Otasević, ale piłka spada w aut!

10:13
    Zagrywka Małgorzaty Skorupy. Nie radzą sobie gospodynie. Przerwa dla Jacka Skroka!

10:12
    Siatki dotykają po raz kolejny rzeszowianki.

10:11
    Anita Kwiatkowska z wielkim spokojem obija podwójny blok rywalek!

10:10
    Wykorzystała dziurę w bloku rywalek Ewa Śliwińska.

9:10
    Dotknięcie siatki po stronie Developresu.

9:9
    Ładne rozegranie na środek do Magdaleny Hawryły. Skuteczny atak.

8:9
    Teraz Magda Jagodzińska na zagrywce, ale nie trafia on w boisko.

8:8
    Magda Jagodzińska skutecznie z prawego skrzydła po prostej.

7:8
    Z lewego skrzydła po bloku rywalek udanie atakuje Agata Babicz. Pierwsza przerwa techniczna.

7:7
    Wyraźny atak. Próbowała z lewego skrzydła Agata Skiba.

7:6
    Podwójny blok. Zatrzymana przez rzeszowianki została Anita Kwiatkowska.

6:6
    Kiepskie przyjcie rzeszowianek i z fatalnej piłki nie zdołała nic zrobić Agata Skiba.

6:5
    Kontra pilanek. Skutecznie atakuje Agata Babicz!

6:4
    Po obiegu punktuje Kiesha Leggs. Ładny atak po prostej.

6:3
    Świetna akcja! Z prawego skrzydła po skosie atakuje Magda Jagodzińska!

5:3
    Z lewego skrzydła w aut atakuje Oliwia Urban!

4:3
    Niełatwa piłka do Ewy Śliwińskiej, ale przyjmująca Developresu skutecznie kiwa!

3:3
    As serwisowy! Świetnie posłała piłkę Anita Kwiatkowska!

3:2
    Kiwka z drugiej piłki! Ładnie to zrobiła Dorota Wilk!

3:1
    Kiesha Leggs. Punktowy atak środkowej PTPS-u.

3:0
    Kolejna czapa! Zastopowana Anita Urban!

2:0
    Punktowy blok! Zatrzymana została Anitka Kwiatkowska na skrzydle!

1:0
    Lewe skrzydło! Skutecznie atakuje Ewa Śliwińska!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Bardzo ciekawa partia na otwarcie. Ostatecznie triumfuje 25:23 PTPS. Miejmy nadzieję, że gra w następnych setach będzie równie emocjonująca!

23:25
    Pierwszy set skończony.

23:25
    Radzi sobie Anita Kwiatkowska na prawym skrzydle! Udanie mija ona blok rywalek!

23:24
    Anita Kwiatkowska z prawego skrzydła po przekątnej atakuje w aut!

22:24
    Z prawego skrzydła po prostej Magda Jagodzińska. Kapturska w miejsce Cabajewskiej.

21:24
    Kontratak po prostej Anity Kwiatkowskiej. Piłka setowa dla PTPS-u!

21:23
    Magda Jagodzińska! Skuteczny atak zawodniczki Developresu z prawego skrzydła.

20:23
    Środkiem grają rzeszowianki. Punktuje Ana Otasević! W miejsce Czarnogórki wchodzi Katarzyna Warzocha.

19:23
    Jeszcze jedna kontra! Z lewego skrzydła po bloku rywalek atakuje Oliwia Urban!

19:22
    Ponownie Kiesha Leggs! Tym razem po kontrze ze środka. Przerwa dla Jacka Skroka.

19:21
    Kiesha Legga udanie atakuje ze środka!

19:20
    Z zagrywką Ewy Śliwińskiej nie poradziły sobie rywalki! Przerwa dla szkoleniowca PTPS-u!

18:20
    Podwójny blok! Oliwia Urban została zatrzymana na lewej flance.

17:20
    Anita Kwiatkowska! Atak z prawej flanki w dziewiąty metr!

17:19
    Kontra Developresu. Z prawego skrzydła po prostej atakuje Magda Jagodzińska!

16:19
    Błąd podwójnego odbicia jednej z zawodniczek PTPS-u.

15:19
    Prawe skrzydło. W aut po przekątnej atakuje Magda Jagodzińska.

15:18
    Przyjęcie piłki na drugą stronę Agaty Skiby. Wykorzystuje tę okoliczność Małgorzata Skorupa. Przerwa dla podopiecznych Jacka Skroka.

15:17
    Skuteczny plas z prawego skrzydła Anity Kwiatkowskiej.

15:16
    Blok! Zatrzymana na lewym skrzydle została Ewa Śliwińska. Druga przerwa techniczna.

15:15
    Anita Kwiatkowska z prawego skrzydła po prostej. Nie radzi sobie z przyjęciem Borek.

15:14
    Z prawego skrzydła w aut atakuje Magda Jagodzińska. Rzeszowianki sugerowały, że było po bloku.

15:13
    Pewnie ze środka atakuje Magdalena Hawryła!

14:13
    Agata Babicz! Przedziera się on przez podwójny blok rzeszowianek.

14:12
    Dłuższa akcja! Ostatecznie po rękach rywalek na lewym skrzydle atakuje Agata Skiba!

13:12
    Blok! Zatrzymana przy ataku z drugiej linii została Ewa Śliwińska.

13:11
    Kontra Developresu! Z prawego skrzydła skutecznie atakuje Magda Jagodzińska. Przerwa dla PTPS-u!

12:11
    Kolejny raz! Ponownie nie radzi sobie Anita Kwiatkowska!

11:11
    Magda Jagodzińska! Nie radzi sobie w przyjęciu Anita Kwiatkowska. Remis!

10:11
    Agata Babicz z lewego skrzydła po skosie atakuje w aut. Musiało tam być na styku.

9:11
    Błąd podwójnego odbicia Magdaleny Hawryły.

9:10
    Oliwia Urban z lewego ataku posyła piłkę w aut!

8:10
    Błąd podwójnego odbicia po stronie pilanek.

7:10
    W siatkę serwuje Ewa Śliwińska.

7:9
    Ewa Śliwińska z prawej flanki!

6:9
    Oliwia Urban z lewego skrzydła i nie poradziła sobie w obronie Lucyna Borek.

6:8
    Kiwa z drugiej piłki Ewa Cabajewska! Skutecznie!

5:8
    Przez podwójny blok przedziera się Agata Babicz. Pierwsza przerwa techniczna.

5:7
    Z lewego skrzydła po bloku rywalek skutecznie atakuje Ewa Śliwińska!

4:7
    Tym razem z drugiej linii Magda Jagodzińska. Piłka spada w aut!

4:6
    Kiwa z drugiej linii Agata Skiba. Piłka spada jednak w aut!

4:5
    Ponownie piłka do Magdaleny Hawryły! Tym razem bardzo skuteczny atak!

3:5
    W punkt przyjmuje Agata Skiba, potem jednak Magdalena Hawryła atakuje w aut!

3:4
    Przedziera się przez podwójny blok rzeszowianek na skrzydle Agata Babicz.

3:3
    Dziurę w bloku rywalek wykorzystuje Agata Skiba, która punktuje z lewego skrzydła!

2:3
    W siatkę serwuje Ana Otasević.

2:2
    Kontuzja pod siatką Joanny Sobczak! Źle to wygląda.. W jej miejsce wchodzi Oliwia Urban.

2:2
    Długa akcja! Ostatecznie z prawego skrzydła po bloku rywalek atakuje Magda Jagodzińska!

1:2
    W siatkę wpadają rzeszowianki. Punkt dla PTPS-u.

1:1
    Bardzo podobnie atakuje Ewa Śliwińska. Warto dodać, że to nie była najlepsza piłka do tej zawodniczki.

0:1
    Anita Kwiatkowska! Skuteczny atak z prawego skrzydła po prostej.

0:0
    Zaczyna od zagrywki Ewa Cabajewska.

0:0
    0:0

0:0

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska, Otasević, Nowakowska, Kapturska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Raczyńska, Głaz, Jagodzińska, Boncheva, Skiba, libero: Filipowicz, Borek.

Sędziowie: Kijowska Barbara – Słowik Marek.

0:0
    Zapowiada się przed nami bardzo ciekawy mecz. Obie ekipy znajdują się w dobrej formie. Kto zgranie punkty w rzeszowskiej hali Podpromie? Przekonamy się o tym już w sobotę. Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 17:00 jedynie na lajfy.com!

0:0
    Pierwszy mecz tych ekip został rozegrany w ramach dziewiątej kolejki Orlen Ligi. PTPS pewnie wygrał z rzeszowiankami tylko pierwszego seta do piętnastu. Kolejne dwie partie były zażarte, ale ostatecznie pilanki triumfowały w nich do 24. i 23., a w całym meczu 3:0. MVP spotkania została wybrana Dorota Wilk.

0:0
    Fatalny sezon rozgrywał Developres, ale ekipa z Podkarpacia ostatnio zaczęła świetnie się spisywać! Rzeszowianki wygrały trzy spotkania pod rząd: ligowe 3:0 z Aluprofem Bielsko-Biała, 3:1 z KSZO oraz również pokonały ostrowską ekipę 3:0 w Pucharze Polski.
    PTPS z kolei przed tygodniem uległ 0:3 Pałacowi Bydgoszcz. Warto jednak dodać, że kilka dni wcześniej pilanki w rozgrywkach Pucharu Polski wygrały z tym samym rywalem 3:0.

0:0
    Jeżeli spojrzymy na miejsca obu ekip w ligowej tabeli, to możemy wywnioskować, że to będzie wyrównany mecz. Developres znajduje się na dziewiątym, a PTPS na siódmym miejscu. Kolosalna jest jednak różnica punktowa obu ekip. Podopieczne Jacka Skroka zgromadziły jedenaście oczek, a pilanki aż trzydzieści!

0:0
    Przed nami kolejne spotkania dwudziestej kolejki Orlen Ligi. Ciekawie będzie w Rzeszowie. Miejscowy Developres podejmie PTPS Piła.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Tomek

PGE Rysice Rzeszów: Cabajewska, Otasević, Nowakowska, Kapturska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Raczyńska, Głaz, Jagodzińska, Boncheva, Skiba, libero: Filipowicz, Borek.
    ENEA PTPS Piła: Skorupa, Kwiatkowska, Konieczna, Stencel, Sobczak, Lewandowska, Babicz, Markiewicz, Wilk, Urban, Leggs, libero: Paulkouskaya.

Sędziowie: Kijowska Barbara – Słowik Marek