Jastrzębski – ZAKSA 0:3 (koniec) | Trefl – Projekt 0:3 (koniec)
15 23
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
25 25. 18
Sobota 12.03.2016, 14:53 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga • 22. kolejka

0:0
    Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (16:24:28)

0:0
    Byliśmy dzisiaj świadkami jednostronnego pojedynku w Jastrzębiu. Gospodarze nie zdołali postawić zbyt wysokich warunków aktualnie najlepszej ekipie PlusLigi i ZAKSA pewnie wygrała 3:0.

18:25
    Trzeci set skończony.

18:25
    Pierwsza piłka meczowa wykorzystana przez ZAKSĘ! Pewne zwycięstwo Kędzierzyna-Koźle w Jastrzębiu!

18:24
    Bociek z udanym atakiem po prostej. Mamy piłki meczowe!

18:23
    Dobre rozegranie piłki przez jastrzębian i punkt.

17:23
    Do tego blokiem popisuje się Boruch! Robi się coraz ciekawiej!

16:23
    Jeszcze as serwisowy Derocco!

15:23
    Zerwany atak w kontrze Strzeżka! Challenge i jak się okazuje piłka otarła blok kędzierzynian.

14:23
    Do tego jeszcze Pająk popisuje się asem serwisowym! Problemy w przyjęciu Formeli.

14:22
    Pewnie w ataku na skrzydle w ataku Semeniuk.

14:21
    Drugi as serwisowy Gila w tym spotkaniu!

13:21
    Jeszcze JSW się broni! Przyjęcie Deroo na drugą stronę i pewnie w ataku Boruch.

12:21
    Po przerwie udanie w ataku na skrzydle Strzeżek.

11:21
    As serwisowy Wiśniewskiego! Coraz bliżej końca! Kąśliwa zagrywka i jeszcze czas dla gospodarzy.

11:20
    Nieudany atak Boćka. Kontra rywali, jednak nie trafia na skrzydle Strzeżek.

11:19
    Hain ponownie przez środek siatki atakuje na pojedynczym bloku i trafia.

10:19
    Spokoje przyjęcie u kędzierzynian i pewnie Deroo na skrzydle.

10:18
    Jeszcze teraz na środku siatki pewnie atakuje Piotrek Hain.

9:18
    Gospodarze oddają za darmo. W kontrze Toniutti rozgrywa do niezawodnego Gladyra, który pewnie na środku siatki.

9:17
    Ale od razu mamy pewny atak Konarskiego ze skrzydła.

9:16
    Po przerwie w polu zagrywki myli się Gladyr.

8:16
    Blokiem popisuje się Bociek, który zatrzymuje van Lankvelta i to ZAKSA prowadzi bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

8:15
    Kędzierzynie znów grają przez środek i pewnie w ataku na środku Gladyr!

8:14
    Drugi as serwisowy w tym spotkaniu Sobali i ponownie ustrzelony Zatorski. Zator coś rozluźniony w dniu dzisiejszym..

7:14
    Popsuta zagrywka Tillie. Tutaj i tak już chyba pozamiatane.

6:14
    Kędzierzynianie dostają za darmo. Rozegranie w kontrze do Gladyra na środek, a ten w ostatnim czasie się nie myli!

6:13
    Toniutti gra w ostatnim czasie sporo przez środek. Kolejna udana akcja zakończona pewnym atakiem Gladyra.

6:12
    Jastrzębianie jeszcze się bronią. Tym razem udanie na skrzydła van Lankvelt.

5:12
    Po przerwie serii kędzierzynian ciąg dalszy. To już siedem oczek przewagi. W kontrze pewnie po skosie na czystej siatce Konarski.

5:11
    Jeszcze o czas prosi szkoleniowiec gospodarzy!

5:11
    Jeszcze teraz w defensywie kędzierzynianie. Rozegranie w kontrze na środek do Gladyra, który nie daje rywalom szans w defensywie.

5:10
    Kędzierzynianie pewnie chyba zmierzają po wygraną. Tym razem udanie w ataku Konarski, który uderza po prostej!

5:9
    W odpowiedzi udanie na skrzydle Derocco, który pewnie po skosie!

4:9
    Toniutti na środek do Wiśniewskiego, a ten przez dziurę w bloku.

4:8
    Po przerwie dłuższa akcja, w końcu rozegranie na środek do Haina, który trafia w punkt.

3:8
    Tym razem na środku siatki myli się Piotrek Hain i po skosie atakuje w aut i to ZAKSA prowadzi dosyć pewnie na pierwszej przerwie technicznej.

3:7
    Strzeżek atakuje w aut na skrzydle! Powiększa się przewaga kędzierzynian!

3:6
    Kędzierzynianie dostają za darmo. Rozegranie do Deroo, który pewnie na skrzydle z drugiej linii.

3:5
    ZAKSA nie daje się dogonić! W kolejnej akcji udanie na środku i z drugiej linii w ataku Tillie!

3:4
    Kędzierzynianie mają kontrę, ale muszą oddać za darmo. Odpowiedź jastrzębian i z drugiej linii pewnie Derocco.

2:4
    Po raz czwarty w dzisiejszym spotkaniu myli się w polu zagrywki Patryk Strzeżek.

2:3
    Popsuta zagrywka Gladyra. Środkowy przyjezdnych serwuje daleko w aut.

1:3
    Jeszcze jeden blok kędzierzynian! Tym razem świetnie Toniutti na skrzydle!

1:2
    Bronią zawodnicy gospodarzy, jednak Derocco w kontrze uderza prosto w blok ZAKSY!

1:1
    A z drugiej strony pewnie w ataku Strzeżek. Do tego kędzierzynianie wpadają w siatkę skacząc do bloku.

0:1
    Na początek pewnie Konarski nabija na blok rywali.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

23:25
    Drugi set skończony.

23:25
    Van Lankvelt zablokowany na skrzydle i pomimo nerwowej końcówki kędzierzynianie wygrywają drugiego seta w tym spotkaniu!

23:24
    Jeszcze jeden czas na żądanie szkoleniowca gospodarzy!

23:24
    Nieudany atak jastrzębian. Kędzierzynianie pomimo obrony oddają za darmo. Szansa dla JSW, jednak myli się Strzeżek! Pilka setowa dla ZAKSY!

23:23
    Po tej drugiej przerwie Derocco myli się w polu serwisowym!

23:22
    As serwisowy Derocco! JSW wychodzi na prowadzenie w ważnym momencie! Jeszcze jeden czas dla szkoleniowca ZAKSY!

22:22
    Dłuższa akcja w której świetnie w defensywie JSW. W końcu rozegranie w kontrze do van Lankvelta, a ten pewnie na potrójnym bloku obijając ręce rywali! Teraz czas dla przyjezdnych!

21:22
    Ajjj popsuta zagrywka Dawida Konarskiego!

20:22
    Od razu odpowiedź Deroo i pewny atak Belga. Kędzierzynianie nie dają za wygraną.

20:21
    Po przerwie udanie w ataku na skrzydle Patryk Strzeżek.

19:21
    Od razu reakcja szkoleniowca gospodarzy i czas na jego żądanie!

19:21
    Świetnie w defensywie Konarski. Rozegranie do Tillie, który udanie na skrzydle!

19:20
    Rozegranie na środek siatki do Wiśniewskiego, a ten pewnie obok bloku.

19:19
    Cios za cios. Piotrek Hain pewnie ze środka siatki.

18:19
    Van Lankvelt podobnie jak Francuz. Przy serwisie wpada na linię 9 metra.

18:18
    Ależ błąd! Toniutti przekracza linię 9 metra przy zagrywce.

17:18
    Przesunięta krótka na środek do Wiśniewskiego, a ten w punkt obok bloku!

17:17
    Tym razem Derocco z drugiej linii i ze środka siatki po rękach blokujących rywali atakuje w aut!

16:17
    Deroo pewnie po ostrym skosie trafia prosto w Sobalę.

16:16
    Van Lankvelt znajduje dziurę w bloku i kiwa trafiając w boisko.

15:16
    Tillie spokojnie na skrzydle i to kędzierzynianie minimalnie prowadzą na tej drugiej przerwie technicznej.

15:15
    As serwisowy Derocco i mamy remis! Drugi raz w tym spotkaniu trafiony Zatorski!

14:15
    Świetna walka z obu stron. W końcu błąd po stronie przyjezdnych, którzy wpadają w siatkę.

13:15
    Derocco w kontrze atakuje po ostrym skosie, jednak nie trafia w boisko!

13:14
    As serwisowy Radka Gila! Trafia idealnie w końcową linię!

12:14
    Derocco w odpowiedzi po rękach blokujących rywali po skosie w aut.

11:14
    Konarski popisuje się pewnym atakiem po ciasnym skosie! Rywale bez szans w obronie.

11:13
    Strzeżek na skrzydle nabija potężnie na blok i piłka na aucie.

10:13
    Wiśniewski odpowiada i atakuje nie do obrony na środku siatki na pojedynczym bloku.

10:12
    Strzeżek w odpowiedzi po skosie atakuje idealnie w okolice 9 metra!

9:12
    Jeszcze do tego zablokowany na skrzydle van Lankvelt przez Konarskiego do pary z Wiśniewskim.

9:11
    Hain skacząc do bloku i próbując zatrzymać Wiśniewskiego wpada w siatkę.

9:10
    Kolejna popsuta zagrywka Patryka Strzeżka.

9:9
    Wiśniewski myli się na środku siatki i mamy remis na tablicy wyników!

8:9
    Tym razem na skrzydle van Lankvelt nabija na blok i piłka odbija się po chwili od antenki.

7:9
    Obrona jastrzębian. Z sytuacyjnej piłki kiwa na opadający blok van Lankvelt, jednak nie trafia w boisko.

7:8
    Po przerwie krótka rozegrana na środek do Sobali, a ten w punkt!

6:8
    Konarski potężnie uderza po prostej do linii na potrójnym bloku i to kędzierzynianie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

6:7
    Tym razem Dawid psuje serwis. Trafia prosto w sam środek siatki.

5:7
    Potężna zagrywka Konarskiego i z przechodzącej piłki w punkt atakuje Toniutti!

5:6
    W odpowiedzi potężnie po skosie atakuje Tillie. Rywale bronią na drugą stronę, jednak na aut.

5:5
    Derocco z sytuacyjnej piłki po rękach rywali wybija na aut!

4:5
    Jest obrona kędzierzynian. W kontrze rozegranie na środek, gdzie z drugiej linii szczęśliwie atakuje Deroo.

4:4
    Festiwal popsutych zagrywek .Teraz w aut piłkę posyła Piotr Hain!

4:3
    Deroo podobnie. Trafia zagrywką prosto w środek siatki.

3:3
    I znów zepsuty serwis. Tym razem van Lankvelt źle!

3:2
    Kędzierzynianie podobnie. Autowy serwis Toniuttiego.

2:2
    Kolejna popsuta zagrywka jastrzębian. Tym razem Strzeżek prosto w siatkę.

2:1
    Van Lankvelt w odpowiedzi po prostej przez dziurę w bloku.

1:1
    Popsuta zagrywka Sobali. Minimalnie autowy serwis.

1:0
    Na początek drugiej partii Strzeżek nabija na blok i piłka na aucie.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

15:25
    Pierwszy set skończony.

15:25
    Konarski pewnie po skosie kończy tego seta i to ZAKSA wygrywa bardzo pewnie tego pierwszego seta.

15:24
    Popsuta zagrywka Wiśniewskiego. Spory aut.

14:24
    Strzeżek zablokowany na skrzydle przez Tillie i piłka setowa dla kędzierzynian!

14:23
    Deroo potężnie z drugiej linii i ze środka siatki uderza nie do obrony na czystej siatce.

14:22
    Strzeżek na skrzydle atakuje na podwójnym bloku i nabija na ręce rywali!

13:22
    Deroo wyrzucony za antenkę lekko nabija na blok i piłka wypada na aut. Cwane zagranie Belga.

13:21
    Konarski po prostej na skrzydle atakuje daaaleeeko w aut.

12:21
    Van Lankvelt przeciska się przez podwójny blok przyjezdnych i trafia w boisko.

11:21
    Po chwili Strzeżek psuje zagrywkę i trafia prosto w siatkę.

11:20
    Dłuższa akcja zakończona pewnym atakiem van Lankvelta, który nabija na blok i piłka na aucie.

10:20
    Przy drugim serwisie Sobala zagrywa daleko w aut.

10:19
    Kąśliwa zagrywka Sobali i problemy w przyjęciu Zatorskiego! As serwisowy Wojtka!

9:19
    Minimalnie autowa zagrywka Semeniuka!

8:19
    Teraz jednak przyjmujący JSW myli się w polu zagrywki i obija serwisem siatkę.

8:18
    Jest i udany atak jastrzębian! Na skrzydle po prostej obok bloku pewnie atakuje Derocco!

7:18
    Ponownie kędzierzynianie w bloku! Teraz zatrzymany Muzaj. Oj jak na razie to jest pogrom.

7:17
    Kapitalnie w bloku JSW! Do trzech razy sztuka i za trzecim razem piłka wpada w boisku!

7:16
    Ponownie w obronie ZAKSA. Jeszcze raz rozegranie do Tillie, który pewnie po skosie i baaardzo duża przewaga kędzierzynian na drugiej przerwie technicznej.

7:15
    Znów w defensywie Zator! Tym razem w kontrze rozegranie do Konarskiego, który zza linii 3 metra uderza po skosie nie do obrony i jeszcze jeden czas dla JSW!

7:14
    Jeszcze raz w defensywie Zatorski. W kontrze ponowne rozegranie do Tillie, a ten pewnie po przekątnej.

7:13
    Trzykrotnie źle w ataku JSW! W końcu Szafranowicz na skrzydle atakuje wysoko ponad blokiem w aut! W międzyczasie dwie kapitalne obrony Zatorskiego.

7:12
    Jest obrona Zatorskiego. W kontrze rozegranie do Tillie, który nabija na blok i piłka na aucie. Czas na życzenie szkoleniowca gospodarzy!

7:11
    Od razu na skrzydle bardzo pewnie po przekątnej Dawid Konarski!

7:10
    W odpowiedzi pewnie po prostej uderza Szafranowicz przez ręce Konarskiego.

6:10
    Walka na siatce wygrana przez Dawida Konarskiego, który trafia w punkt.

6:9
    Krótka na środek do Piotrka Haina, a ten obok pojedynczego bloku w punkt.

5:9
    Przejście linii 9 metra w wykonaniu van Lankvelta przy zagrywce!

5:8
    Jeszcze jedna kontra po stronie gospodarzy i pewnie po ostrym skosie Maciek Muzaj!

4:8
    Jest pierwszy blok JSW! Gil do pary z Hainem zatrzymują Dawida Konarskiego!

3:8
    Po przerwie na skrzydle Szafranowicz nabija na blok i piłka na aucie.

2:8
    Kąśliwa zagrywka Toniuttiego i as serwisowy Francuza! Bardzo wysoka przewaga przyjezdnych na pierwszej przerwie technicznej!

2:7
    Kolejny nieudany atak Muzaja! Uderza po prostej obok bloku w aut!

2:6
    Podobnie w polu serwisowym myli się Maciek Muzaj!

2:5
    Popsuta zagrywka środkowego ZAKSY!

1:5
    Odpowiedź kędzierzynian i Gladyr podobnie bardzo pewnie na środku siatki.

1:4
    Pierwszy punktowy atak i udane uderzenie na środku siatki Wojtka Sobali.

0:4
    Teraz jeszcze Zerwany atak Maćka Muzaja! Ponad blokiem daleeekooo w aut.

0:3
    Pewnie z przechodzącej piłki na środku siatki w punkt uderza Gladyr.

0:2
    JSW oddaje za darmo. W kontrze ZAKSA rozgrywa do Deroo, a ten pewnie po ostrym skosie.

0:1
    Na początek popsuta zagrywka Szafranowicza. Serwisem obija siatkę.

0:0

0:0
    Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania dekoracja młodzików JSW.

0:0

Jastrzębski Węgiel: Strzeżek, Muzaj, Bachmatiuk, Gil, Boruch, Derocco, van Lankvelt, Sobala, Formela, Magnuszewski, Hain, Szafranowicz libero: Mihulka, Popiwczak

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Tillie, Rejno, Konarski, Buszek, Gladyr, Wiśniewski, Bocek, Semeniuk, Pająk, Deroo, Toniutti libero: Zatorski, Banach.

0:0
    A kto tym razem będzie lepszy? Na transmisję live zapraszamy od 14:45!

0:0
    W tym sezonie te dwie drużyny grały ze sobą już dwa razy. Na początku grudnia w rozgrywkach ligowych, 3:0 wygrała ZAKSA. Następnie w ćwierćfinale Pucharu Polski na początku lutego, także kędzierzynianie byli górą i wygrali w tym samym stosunku.

0:0
    JSW w ostatnich spotkaniach też gra różnie. Potrafił wygrać z Lotosem za trzy punkty i urwać oczko Skrze, a także stracić punkcik w meczu z drużyną z Częstochowy. Porażka z Cuprum raczej nie bolała, bo lubinianie w ostatnim czasie grają kapitalnie.

0:0
    Wróćmy jednak do meczu. ZAKSA jest w "kryzysie". Porażki ligowe z gdańszczanami na wyjeździe oraz z bełchatowianami na własnym terenie mogą boleć, ale trzeba pamiętać, że kędzierzynianie mają ogromną przewagę nad resztą stawki. Mogą sobie pozwolić na trochę luzu by odpocząć przed tegorocznym finałem. Chyba tylko cud może odebrać im upragniony finał!

0:0
    Kędzierzynianie tym razem wybierają się do Jastrzębia. Tam rozegrają spotkanie z nieprzewidywalną drużyną Jastrzębskiego Węgla. Drużyna gospodarzy w tym sezonie potrafi wygrać z każdym, ale potrafi też przegrać. JSW po zmianach na początku sezonu w następnych rozgrywkach może odegrać kluczową rolę.

0:0
    Kędzierzynianie pewnie zmierzają po pierwsze miejsce po fazie zasadniczej, chociaż ostatnio złapali zadyszkę. Co prawda może to być zasłona dymna przed finałem, ale ZAKSIE raczej już nic nie grozi. Kto będzie ich rywalem w finale? Tutaj walka może być zacięta aż do ostatniej kolejki!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45.