30:30 (16:14)
HC Vardar Skopje
Środa 16.03.2016, 18:30 • Orlen Arena, Płock • Liga Mistrzów • 1/8 finału

Za uwagę dziękuję Piotr Grabarczyk. Zapraszam na inne relacje na Lajfy.com. (20:06:17)

Należy jednak docenić kapitalną postawę płocczan, którzy znakomicie zaprezentowali się w końcówce. Siedem goli dla gospodarzy zdobył Tiago Rocha, po sześć Dan Emil Racotea i Marko Tarabochia, a cztery – Jose Guilherme de Toledo.

Za nami dość dziwne spotkanie, w którym wynik jest wynikiem jak najbardziej zasłużonym. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Macedończycy, którym przeciwstawiła się Wisła. Aż do 35. minuty prowadzenie było w rękach płocczan. Niestety – od tego czasu Vardar cały czas był minimalnie z przodu. Być może kluczowa w braku zwycięstwa była sytuacja z 52-54. minuty, gdy płocczanie kilkukrotnie nie mogli doprowadzić do remisu.

Koniec meczu. (30:30)
    60
    Marko Tarabochia! Ależ bramka Chorwata! Mamy remis! (30:30)

60
    Pięć sekund do końca. (29:30)

60
    Wiśniewski w poprzeczkę, piłka dalej dla Wisły. (29:30)

60
    Do końca tę akcję będzie grała płocka Wisła! (29:30)

60
    Broni Corrales! (29:30)

60
    Karacić sam i będzie rzut karny. Spore pretensje do sędziów mają o tę sytuację zawodnicy i cały sztab z Płocka. Po obejrzeniu powtórek, wygląda na to, że są one uzasadnione. (29:30)