Korona – Piast 1:1 (koniec) | Wisła K. – Jagiellonia 5:1 (koniec)
1:1 (1:0)
Piast Gliwice
Piątek 18.03.2016, 18:00 • Kolporter Arena, Kielce • PKO Ekstraklasa • Runda 28
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Dzisiejszy pojedynek w Kielcach zakończył się remisem 1:1. Nie mieliśmy zbyt wielkich emocji. Trzeba przyznać, że ten rezultat jest jak najbardziej zasłużony. W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej prezentowali się podopieczni Marcina Brosza, ale w drugiej odsłonie tejże rywalizacji goście złapali drugi oddech i zdołali zainkasować jedno trafienie, tym samym doprowadzając do wyrównania. (19:53:50)

90+3

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Patrik Mráz (Piast Gliwice).

90+2
    Sporo szczęścia miała teraz kielecka Korona! Barišić wbiegł z piłką w pole karne, ale dobrze interweniował Trela. Futbolówka jeszcze się troszeczkę pokręciła i ostatecznie uderzyła w słupek!

90+1
    "Piastunki" jeszcze próbują zaatakować, jednak niewiele z tego wynika. Wiele wskazuje na to, iż dzisiejszy pojedynek w Kielcach zakończy się remisem. Za moment goście będą egzekwować rzut rożny.

90
    Tymczasem minimalnie niecelnym uderzeniem popisał się Jovanović. Niezła próba, trzeba to przyznać. Zrobiło się naprawdę groźnie! Otrzymaliśmy informację, że mecz potrwa o trzy minuty dłużej.

88
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Martin Nešpor, na boisku pojawia się Martin Bukata.

86
    Jovanović oddał uderzenie, które poszybowało prosto w objęcia Jakuba Szmatuły. Pewna interwencja goalkeepera gliwickiego Piasta. Nic w tym dziwnego, strzał był naprawdę słaby.

85
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Wciąż mamy remis. Obie ekipy nie kwapią się do konstruowania kolejnych ataków. Nadal nieco aktywniejsi są zawodnicy prowadzeni przez Radoslava Latala, jednak niewiele z tego wynika.
    84. Rehabilitacja Piasta!

83
    Kolejna żółta kartka. Tym razem za przekroczenie przepisów ukarany został Bartosz Rymaniak. Słuszna decyzja sędziego prowadzącego ten pojedynek. W natarciu znów znajdują się przyjezdni z Gliwic.

82
    Mateusz Mak ładnie odegrał do Murawskiego, który bez chwili zawahania dośrodkował w pole karne, ale piłka spadła prosto na głowę Bartosza Rymaniaka. Potencjalne niebezpieczeństwo zażegnane.

81
    Tempo gry diametralnie siadło. W chwili obecnej na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Minimalnie częściej w posiadaniu inicjatywy znajdują się piłkarze szkoleni przez Radoslava Latala. Mimo tego goście nie potrafią zaatakować.

80
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Na tablicy wyników wciąż mamy remis 1:1. Przypomnijmy, że do wyrównania w 69. minucie doprowadzić zdołał Mateusz Mak, który odnotował świetne trafienie pod poprzeczkę.

79
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Nabil Aankour, na boisku pojawia się Bartosz Rymaniak.

78
    A jednak Grzelak pozostanie na boisku. Przed momentem jakiś uraz zgłosił Aankour. Wydaje się, że Marokańczyk ma kłopot z mięśniem dwugłowym, nie przemieszcza się już do przodu, pozostaje w okolicach własnej bramki.

77
    Niebawem dojdzie do ostatniej zmiany w szeregach miejscowej ekipy. Otrzymaliśmy informację, że murawę opuści Rafał Grzelak, którego zastąpi rekonwalescent – Bartosz Rymaniak.