Zgorzelec – Wrocław 99:84 (koniec) | Ostrów Wielkopolski – Szczecin 72:87 (koniec) | Radom – Starogard Gdański 72:66 (koniec)
Lublin – Tarnobrzeg 70:59 (koniec) | Toruń – Zielona Góra 83:80 (koniec)
TBV Start Lublin
70:59 (23:10, 47:20, 56:38)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 20.03.2016, 18:00 • MOSiR Globus, Lublin • Tauron Basket Liga • 24. kolejka

Dwie pierwsze kwarty pod zdecydowane dyktando gospodarzy, ale w kolejnych do głosu doszli "Siarkowcy"i i to oni wygrywali trzecią oraz czwartą kwartę, ale mecz 70:59 wygrali gospodarze, którzy mieli wystarczającą przewagę po pierwszej połowie by dowieźć to do końca! Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji na Lajfy.com! Dobrej nocy! (19:32:37)

Koniec meczu. (70:59)

39:53
    Jeszcze walka Siarki. Patoka w szybkiej kontrze za dwa i zmniejsza to rozmiary porażki. (70:59)

39:47
    Duża ilość strat dziś gospodarzy, którzy właśnie w taki sposób stracili 29 oczek, a goście tylko 10. (70:57)

38:56
    Kolejne rzuty indywidualne tym razem dla Walla, który trafia jeden na dwa możliwe. (70:57)

38:52
    Dwa rzuty wolne trafia Robbins. (70:56)

37:30
    Rzuca jak z automatu Młynarski. Znów za "3"! (70:54)

37:13
    Szybko atakują gospodarze, a konkretnie Grzeliński i dwa punkty dopisujemy Lublinowi. (70:51)

36:21
    I odpowiada podobnym trafieniem bardzo skuteczny w ostatnim czasie Młynarski. (68:51)

36:07
    Spod kosza Trojan. (68:49)

35:42
    Bardzo ładnie za "3" trafił Młynarski! (66:49)

35:28
    Timeout dla gości! (66:46)

35:27
    Bardzo ładne trafienie za "3" Małeckiego. Możemy już śmiało powiedzieć pieczętuje wygraną Startu Lublin! (66:46)

34:45
    Dwie udane próby Małeckiego z rzutu wolnego. (63:46)

33:59
    Teraz po stronie Siarki bardzo ładnie za trzy rzucił Młynarski! (61:46)

33:47
    Świetnie z wyskoku trafia za "3" Nick Kellogg! (61:43)

31:24
    Zalewski rzuca spod kosza, a niecelną próbę kolegi kończy Patoka. (58:43)

31:10
    Szybka odpowiedź gospodarzy. Grzeliński wbiega pod kosz i rzuca za dwa. (58:41)

30:50
    Znów mocnym akcentem rozpoczęli goście i po raz kolejny ten sam zawodnik. Za trzy Młynarski! (56:41)

Adam Ka

TBV Start Lublin: 1. J. Grzeliński, 3. M. Popović, 4. M. Salamonik, 5. A. Myśliwiec, 7. G. Małecki, 8. W. Hałas, 10. A. Czujkowski, 12. P. Kowalski, 15. B. Ciechociński, 22. J. Trojan, 24. N. Jeftić, 25. N. Kellogg
    Siarka Tarnobrzeg: 2. P. Wolski, 5. G. Bell, 8. M. Strzelecki, 13. J. Zalewski, 14. J. Patoka, 16. D. Wall, 20. P. Pandura, 23. K. Karliński, 25. W. Rycerz, 32. K. Młynarski, 33. M. Udofia, 42. Z. Robbins
    KWarty: 23:10, 24:10, 9:18, 14:21