Bydgoszcz – Warszawa 5:8 (koniec) | Jagiellonia – Łódź 6:3 (koniec)
FC Bydgoszcz
5:8 (1:2)
AZS Uniwersytet Warszawski
Niedziela 20.03.2016, 16:00 • Hala Sportowa przy ulicy Mieczysława Karłowicza w Bydgoszczy • I liga futsalu - gr. północna • Runda 19

To już wszystko na dziś, dziękujemy że byli Państwo z nami i zapraszamy do śledzenia innych relacji na naszym portalu. (17:27:57)

Koniec tego bardzo ciekawego spotkania w hali przy ulicy Karłowicza. Po przerwie AZS zdecydowanie przeważał co udowodnili strzelając aż sześć bramek. Bydgoszczanie teraz muszą się skupić na środowym spotkaniu z Red Devils Chojnice.

39:52
    GOL DLA FC BYDGOSZCZ: WASIAK

Piskorski do Wasiaka i popularny "Wasiu" zmniejsza rozmiary porażki.

39:03
    GOL DLA FC BYDGOSZCZ: WANAT

Wanat strzela czwartą bramkę dla swojej drużyny jako lotny bramkarz.

38:33
    GOL DLA AZS UW WARSZAWA: MARCINKOWSKI

I trzeci gol w tym meczu Marcinkowskiego kontra, dośrodkowanie z boku boiska do środka i gol typowa akcja warszawiaków.

38:00
    Gospodarze starają się sforsować defensywę ale bez skutku.

36:55
    FC Bydgoszcz z Wantem w roli lotnego bramkarza.

36:43
    Timeout dla gości.

36:31
    Nieco teraz spuściły z tonu oba zespoły, naprawdę rozstrzelały się po przerwie.

35:21
    GOL DLA AZS UW WARSZAWA: NOWAKOWSKI

Akcja trzech na dwóch piłka na lewo do Grzyba, ten oddaje piłkę do środka i Nowakowski dopełnia formalności.

34:10

Kapitalne podanie Wanata i jeszcze lepszy sposób zakończenia akcji. Krzystof Wasiak w stylu Denisa Bergkampa tyłem podbija piłkę obok bezradnego goalkeepera z Warszawy.

33:49
    Timeout dla gospodarzy.

33:48

Kapitalna kontra AZS-u Grzyb podcina piłkę nad Świetlikiem, a Marcinkowski głową kieruje piłkę do bramki.

33:03
    GOL DLA ASZ UW WARSZAWA: DOMAGALSKI

Piękna akcja z lewej strony boiska Marcinkowskiego, który świetnym podaniem obsługuje nieobstawionego w polu bramkowym Domagalskiego, a temu pozostaje wbicie piłki do pustej bramki.

31:21
    GOL DLA AZS UW WARSZAWA: GRZYB

Kapitan Mazowszan podwyższa prowadzenie. Grzyb uderzał pierwszy raz jego strzał został zablokowany, ale poprawka przyniosła oczekiwany efekt i znów dwie bramki przewagi.

31:07
    Zaborski skutecznie wraca za uciekającym mu rywalem dobry powrót zawodnika bardziej usposobionego ofensywnie.

29:39
    Teraz próbował przedrzeć się Wanat, ale umiejętnie blokowany przez defensywę gości.

28:48
    Mieliśmy teraz okres spokojniejszej gry, ale znów po kolejne bramki rusza ekipa AZS-u.

26:37
    GOL DLA FC BYDGOSZCZ: DUSZA

Z rzutu wolnego strzelał Wanat, piłka otarła się jeszcze o Szymona Duszę, czym zdezorientował Kamila Madzio. Mamy kontakt.

26:36
    Domagalski ukarany za faul na zawodnik w białej koszulce.

Grzyb teraz w pojedynku sam na sam z Świetlikiem, gorą goalkeeper gospodarzy.

25:01
    Piskorski spróbował swojego szczęścia z dystansu, Madzio nie musiał się stresować.

24:29
    I słupek po uderzeniu grającego trenera FC Bydgoszcz.

24:27
    Faul na Zaborskim okazja dla Wanata.

22:59
    Grzyb uderza techniczne w górny róg bramki, naprawdę niewiele zabrakło.

22:50
    Kontra Bydgoszczan, lecz chwilę wcześniej lepiej to zrobili przyjezdni.

21:40
    GOL DLA AZS UW WARSZAWA: Jarosz

Tym razem Jarosz już się nie myli, kontra w stosunku dwa na jeden dla atakujących i Krzysztof Jarosz podwyższa prowadzenie.

21:20
    Prawdziwa Jarosza zatrzymuję się na poprzeczce!

20:47
    Groźne uderzenie z narożnika boiska jednak nie miało to szans powodzenia.

20:30
    Bydgoszczanie w ataku pozycyjnym.

20:01

Piłkarze wrócili na parkiet, za chwilę początek drugiej części gry.

Koniec pierwszej połowy, w której gracze ze stolicy imponują przede wszystkim skutecznością, niewiele wypadów na połowę Kujawian i dwie bramki. Korzystny rezultat warszawianie mogą zawdzięczać w głównej mierze Kamilowi Madzio, który wyprawia dziś cudy w bramce. Na razie po bardzo żywej i emocjonującej połowie FC Bydgoszcz przegrywa z AZS UW Warszawa 1:2. Czas na chwilę przerwy.

20

18:39
    Cały czas w natarciu FC Bydgoszcz są coraz bliżej wyrównania, ale czy zdążą strzelić drugą bramkę w pierwszej połowie?

17:38
    Kontra w niej Marcinkowski, strzał jednak daleki od ideału.

16:46
    Ponownie Wanat oddał bardzo groźny strzał po którym bramkarz z Warszawy zbił piłkę nogą na słupek.

15:24
    CO ZA OKAZJA DLA BYDGOSZCZAN!!!

Najpierw strzelał Zaborski, później leżącego Madzio nie zdołał pokonać Wasiak, a na sam koniec trzecią interwencją goalkeeper graczy ze stolicy popisał się po strzale Wanata, prawdziwe czary w bramce.

14:41
    Kapitan przyjezdnych teraz w akcji indywidualnej, oddaje strzał z tak zwanego palca, czujny w bramce Świetlik.

14:13
    Trafienie wzmogło w gospodarzach chęć do dalszej walki, wyraźnie szukają wyrównania.

13:30
    GOL DLA FC BYDGOSZCZ: SZYMAŃSKI

Zaborski dobre dogranie z lewej strony do Szymańskiego i mamy gola kontaktowego.

11:42
    Chwilę później ten sam zawodnik mógł ponownie wpisać się na listę strzelców ale zbyt przekombinowali goście w tej akcji.

11:26
    GOL DLA AZS UW WARASZAWA: MARCINKOWSKI

Przechwyt Marcinkowskiego w środku pola i zawodnik z numerem 49 wybiegł na sytuację sam na sam Świetlikiem i płaskim strzałem między nogami goalkeepera gospodarzy podwyższa prowadzenie.

10:25
    Ależ strata gości, z sytuacją sam na sam wyszedł Dusza, ale bezbłędnie spisał się między słupkami Madzio.

10:18

9:14
    Teraz Wanat zdecydował się na uderzenie z dystansu, siła dobra, lecz do celności można się przyczepić.

8:50
    Wydaje się, że faulowany był Wanat, ale sędzia puścił grę piłka po stronie AZS-u.

8:47
    Na posterunku Madzio, rzut rożny dla gospodarzy.

8:15
    Rozpędził się teraz Grzyb oddał nawet strzał, ale cały czas to zadanie utrudniał mu Szymon Dusza, co zniwelowało zagrożenie pod bramką Świetlika.

6:47
    Nic nie zapowiadało na gola dla przyjezdnych, ale to oni obejmują prowadzenie.

5:52
    GOL DLA AZS UW WARSZAWA: IWASZEK

Ponownie błąd Świetlika, który źle wykopał piłkę wprost pod nogi Iwaszka, a ten skierował piłkę do siatki.

Teraz błąd przy wyrzucie piłki przez Świetlika i niemałe zamieszanie przy bramce gospodarzy, AZS był naprawdę blisko zdobycia bramki.

4:42
    Ładne podanie z lewej strony i niewiele zabrakło Piskorskiemu.

3:48
    Ładna kombinacja piłkarzy w białych koszulkach, nieznacznie pomylił się Szymański.

3:30
    Od kilku chwil to bydgoszczanie częściej przebywają na połowie graczy ze stolicy.

2:59
    Piskorski próbował wyprzedzić rywala doszło tam tam do kontaktu, chwilę potrzebował zawodnik gospodarzy aby pozbierać się, ale może kontynuować grę.

2:01
    Dobry pressing Szymańskiego, jednak nikt mu nie pomógł.

1:34
    FC Bydgoszcz w ataku pozycyjnym.

1:01
    Trzeci zespół 1 ligi próbuje od samego początku narzucić swój styl gry.

0:32
    Od razu żywe tempo spotkania, pierwsza próba dla AZS-u ale dobra gra w obronie gospodarzy

00:01

Gospodarze białe koszulki i niebieskie spodenki, przyjezdni zielone trykoty i białe spodenki.

Meldujemy się już na hali przy ulicy Karłowicza, za niecałe 10 minut zaczynamy.

Na relację live prosto z bydgoskiej hali serdecznie zapraszamy punktualnie od godziny 16:00. Do usłyszenia.

AZS UW WARSZAWA:

Gracze ze stolicy w ostatni weekend łatwo uporali się z Malwee Łódź i utrzymali trzecią pozycję w tabeli. W szeregach piłkarzy z Mazowsza wyróżnili się Jarosz i Ignaczak, każdy z nich po dwie bramki, dodatkowo w dobrej dyspozycji jest Kamil Madzio, goalkeeper gości jutrzejszego pojedynku. Wszystkie te aspekty sprawią, że jutro w Bydgoszczy czeka nas naprawdę ciekawe starcie.

FC BYDGOSZCZ:

Bydgoszczanie w ostatniej kolejce pokonali zespół Heliosu Białystok, więc wciąż mają szansę na utrzymanie się w pierwszej lidze. W drużynie z Kujaw może dojść do małych niespodzianek kadrowych, gdyż już w najbliższą środę FC Bydgoszcz podejmie Red Devils Chojnice w ramach meczu rewanżowego ćwierćfinału futsalowego Pucharu Polski.

Już w niedzielę FC BYDGOSZCZ podejmie na własnej hali ekipę AZS UW WARSZAWA. Goście będą faworytem w tym spotkaniu, jednak drużyna Marcina Wanata jest bardzo niebezpieczna na własnym parkiecie. Ich dodatkową motywacją będzie walka o utrzymanie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Bartek Łojewski

Gole: 14. Szymański, 27. Dusza, 35. Wasiak, 40. Wanat, 40. Wasiak – 6. Iwaszek, 12. Marcinkowski, 22. Jarosz, 32. Grzyb, 34. Domagalski, 34. Marcinkowski, 36. Nowakowski, 39. Marcinkowski

Kartki:   27. Domagalski (WAW)

FC Bydgoszcz: Świetlik, Gruszczyński- Piskorski, Wasiak, Szymański, Zaborski, Dusza, Dąbrowski, Matyśkiewicz, Wanat, Bieja
    AZS Uniwersytet Warszawski: Madzio – Kajetaniak, Jarosz, Grzyb, Majewski, Marcinkowski, Iwaszek, Nowakowski, Domagalski