25 16 21 13
Metalkas Pałac Bydgoszcz
3
21 25 25 25
Piątek 25.03.2016, 16:00 • RCSW Podpromie, Rzeszów • Liga Kobiet play-off • O miejsca 9-12

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

0:0
    Przed nami trzeci meczy rywalizacji pomiędzy Developresem Rzeszów, a Pałacem Bydgoszcz. Będzie to ostatnie starcie tych ekip. Do tej pory mamy remis 1:1.

0:0
    To już piąty pojedynek obu ekip w obecnych rozgrywkach Orlen Ligi. Dwukrotnie zespoły mierzyły się w rundzie zasadniczej. Pierwsze spotkanie wygrał na swoim parkiecie 3:1 Pałac. Developres zrewanżował się w Rzeszowie i triumfował 3:2.

0:0
    Rywalizacja obu zespołów o miejsca 9-12 rozpoczęła się w ubiegłą niedzielę w Bydgoszczy. Lepiej zainaugurowały ją rzeszowianki, które wygrały 3:1. MVP spotkania została wybrana Ewa Cabajewska.

0:0
    Drugi mecz w całej rywalizacji odbył się w czwartek w Rzeszowie. Po bardzo ciekawej batalii triumfował 3:0 Pałac. MVP pojedynku wybrano Natalię Misiunę!

0:0
    Poprzednie mecze tych ekip były bardzo ciekawymi widowiskami. Czy tak będzie również tym razem? Przekonamy się o tym w piątek. Na relacją live zapraszamy Państwa od godziny 16:00 jedynie na lajfy.com!

0:0

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska, Otasević, Kapturska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Raczyńska, Głaz, Jagodzińska, Wańczyk, Boncheva, Skiba, libero: Borek, Filipowicz.

KS Pałac Bydgoszcz: Minicz, Ziółkowska, Misiuna, Portalska, Krzywicka, Kuligowska, Śmieszek, Pleśnierowicz, Fojucik, Maternia, libero: Nowakowska.

Sędziowie: Sikora Bogumił – Weiner Marcin.
    0:0

0:0

0:1
    Zaczyna od ataku Maga Jagodzińska. Piłka spada w aut!

1:1
    W pół siatki serwuje Marlena Pleśnierowicz.

2:1
    Atakowała z prawego skrzydła Joanna Kuligowska. Piłka nie trafia w boisko!

2:2
    Z szóstej strefy atakowała Ewa Śliwińska. Została jednak zatrzymana na podwójnym bloku!

3:2
    Magda Jagodzińska skutecznie z prawego skrzydła!

4:2
    Grają blokiem rzeszowianki! Powstrzymana została Jagoda Maternia!

4:3
    Przez podwójny blok rzeszowianek przedarła się Ewelina Krzywicka.

5:3
    Marta Ziółkowska posłała piłkę w aut po zagrywce.

6:3
    Piłka na lewe skrzydło do Eweliny Krzywickiej, która atakuje jednak w antenkę!

7:3
    Znów nieudanie atakuje Ewelina Krzywicka. Tym razem nadziała się jednak na podwójny blok!

8:3
    Przechodząca piłka po zagrywce Magdy Jagodzińskiej. Nie skończyły rzeszowianki, ale potem Jagoda Maternia atakuje w aut. Pierwsza przerwa techniczna.

8:4
    Środkiem zagrały teraz bydgoszczanki. Skuteczny atak Natalii Misiuny.

8:5
    Ponownie skutecznie Natalia Misiuna, która przepchała piłkę przez podwójny blok rywalek.

8:6
    Siatki dotknęła Ewa Cabajewska. Punkt dla Pałacu. O czas poprosił Jacek Skrok.

9:6
    Blok-aut! Po obiegu atakowała Magdalena Hawryła.

10:6
    Podwójny blok Developresu! Zatrzymana na lewym skrzydle została Ewelina Krzywicka!

10:7
    Za darmo oddają przyjezdne. Na podwójnym bloku została jednak zatrzymana Ewa Śliwińska.

10:8
    Niełatwa piłka do Magdy Jagodzińskiej. Została ona zatrzymana na podwójnym bloku!

10:9
    Kontra Pałacu! Joanna Kuligowska obija blok rywalek i piłka spada w aut!

10:10
    Znów w roli głównej Joanna Kuligowska! Tym razem obija blok i piłka trafia w antenkę!

11:10
    Kolejną kontrę miał Pałac. Jagoda Maternia nie trafia jednak w boisko!

11:11
    Świetnie gra teraz Joanna Kuligowska. Po raz kolejny obija blok rywalek.

12:11
    Długa akcja. W końcu przez rzeszowianki została zablokowana Joanna Kuligowska!

12:12
    Blok-aut. Z lewego skrzydła atakowała Joanna Kuligowska!

13:12
    W siatkę serwuje Marlena Pleśnierowicz.

13:13
    Sytuacyjna piłka do Magdy Jagodzińskiej. Atakująca gospodyń nie trafia w boisko. Kapturska na boisku w miejsce Jagodzińskiej.

13:14
    Nieporozumienie w szeregach Developresu. Punkt dla Pałacu za darmo.

14:14
    Katarzyna Warzocha! Punktowy atak ze środka tej zawodniczki!

14:15
    Niewielki aut po zagrywce Katarzyny Warzochy.

15:15
    Psuje również Joanna Kuligowska, która serwuje w siatkę.

16:15
    W aut po kontrze posyła piłkę Ewelina Krzywicka. Druga przerwa techniczna w pierwszym secie!

17:15
    Podwójne odbicie w wykonaniu przyjezdnych!

18:15
    Podwójny blok Developresu. Zatrzymana na lewym skrzydle została Ewelina Krzywicka. Przerwa dla Adama Grabowskiego.

19:15
    Pojedynczy blok Agaty Skiby! Zatrzymana została Jagoda Maternia. W jej miejsce wchodzi na boisko Weronika Fojucik.

20:15
    Kontra Developresu! Po obiegu skutecznie Magdalena Hawryła!

20:16
    Tym razem pomyliła się na zagrywce Joanna Kapturska, która posłała piłkę w siatkę.

20:17
    Po obiegu atakowała ponownie Magdalena Haryła. Tym razem jednak po skosie w aut.

21:17
    Mocny atak z lewego skrzydła Agaty Skiby! Rywalki podbijają za bandy reklamowe.

21:18
    Atakowała po obiegu Natalia Misiuna i przedarła się przez podwójny blok rzeszowianek.

22:18
    Blok-aut po ataku z lewego skrzydła Ewy Śliwińskiej. Wchodzi na boisko Paulina Głaz na podwyższenie bloku.

22:19
    Atak po obiegu Natalii Misiuny. Piłka odbija się od bloku i wychodzi w aut. Wraca na boisko Ewa Cabajewska.

23:19
    Joanna Kapturska! Atakująca Developresu przedarła się przez podwójny blok rywalek. Przerwa dla Adama Grabowskiego.

23:20
    W siatkę posłała piłkę Ewa Cabajewska.

23:21
    Wyrzucona za antenkę Ewa Śliwińska, która nie przebiła nawet piłki na drugą stronę siatki.

24:21
    Przez podwójny blok rywalek przedarła się Joanna Kapturska! Piłka setowa dla gospodyń!

25:21
    Zagrywała Ewa Śliwińska. Nie poradziła sobie w odbiorze Ewelina Krzywicka!

25:21
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Wyrównany set za nami. Dopiero w końcówce przewagę wypracował sobie Developres, który nie dał już sobie wyrwać z rąk wygranej!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:1
    Za pierwszym razem nie skończył Pałac, ale próba Marty Ziółkowskiej już udana!

1:1
    Środkiem odpowiadają rzeszowianki. Skuteczny atak Katarzyny Warzochy.

2:1
    Dwukrotnie atakowała Ewelina Krzywicka i dwukrotnie została zablokowana!

2:2
    Dotykają siatki rzeszowianki.

3:2
    Długa akcja pełna błędów z obu stron! Ostatecznie z drugiej linii skutecznie atakuje Ewa Śliwińska!

3:3
    Z prawej flanki skutecznie atakowała Weronika Fojucik.

3:4
    Podwójny blok! Zatrzymana została na skrzydle Agata Skiba!

3:5
    Kolejny udany blok bydgoszczanek. Tym razem zatrzymana została Joanna Kapturska.

3:6
    I jeszcze jeden blok Pałacu! Zatrzymana Magdalena Hawryła. Przerwa dla Jacka Skroka!

3:7
    Tym razem kontra Pałacu. Skutecznie atakuje Ewelina Krzywicka!

3:8
    Weronika Fojucik trafia zagrywką Ewę Śliwińską. Pierwsza przerwa techniczna!

3:8
    W miejsce Ewy Śliwińskiej na boisko wchodzi Justyna Raczyńska.

4:8
    Agata Skiba! Atak z lewego skrzydła po rękach rywalek.

5:8
    Blok Developresu! Zatrzymana na skrzydle została Ewelina Krzywicka!

5:9
    Kontra Developresu. Zatrzymana na lewym skrzydle została jednak Agata Skiba.

5:10
    Jeszcze jedna kontra. Po obiegu skutecznie atakowała Natalia Misiuna.

5:11
    Jeszcze jeden blok Pałacu. Na skrzydle zatrzymana została Agata Skiba. Przerwa dla Jacka Skroka.

6:11
    Zatrzymana na lewym skrzydle została Joanna Kuligowska!

7:11
    Znów blokiem grają rzeszowianki!

7:12
    Natalia Misiuna! Skuteczny atak po obiegu.

8:12
    W aut serwuje Natalia Misiuna.

8:13
    Kiwa na skrzydle Joanna Kuligowska. Nie wybroniły piłki rzeszowianki!

9:13
    Blok-aut po ataku Justyny Raczyńskiej!

9:14
    Zerwała atak Joanna Kapturska! Piłka spada wyraźnie w aut!

9:15
    Z drugiej linii w aut atakuje Agata Skiba!

10:15
    Skuteczny atak Katarzyny Warzochy ze środka.

10:16
    W aut ze środka uderza Katarzyna Warzocha. Druga przerwa techniczna w tym secie.

11:16
    Punktują ze skrzydła rzeszowianki.

11:17
    Natalia Misiuna ze środka!

11:18
    Kontra Pałacu. Ewelina Krzywicka skutecznie z lewej flanki.

12:18
    Nie obroniły piłki bydgoszczanki po ataku gospodyń.

12:19
    Ewelina Krzywicka z lewego skrzydła. Piłka odbija się od bloku i trafia w antenkę.

13:19
    Wyraźnie zerwała atak Ewelina Krzywicka. Piłka spada w aut.

14:19
    Agata Skiba z drugiej linii. Punkt dla Developresu. Przerwa dla Adama Grabowskiego.

14:20
    Po obiegu atakowała Natalia Misiuna i nie poradziły sobie w obronie rywalki.

15:20
    Za pierwszym razem nie skończył Magdalena Hawryła, ale poprawiła Agata Skiba!

16:20
    Nie radzi sobie z zagrywką Magdaleny Hawryły Ewelina Krzywicka! Anta Otasević wchodzi na zagrywkę.

16:21
    Marta Ziółkowska po obiegu. Punkt dla bydgoszczanek.

16:22
    Mocny atak Marty Ziółkowskiej ze środka! Rzeszowianki odbierają na drugą stronę w aut!

16:23
    I jeszcze raz Marta Ziółkowska, która wyrasta na bohaterkę końcówki seta!

16:24
    Joanna Kuligowska z lewego skrzydła. Piłka setowa dla Pałacu Bydgoszcz!

16:25
    Nie poradziła sobie w odbiorze Agata Skiba! Mamy remis 1:1!

16:25
    Drugi set skończony.

0:0
    Już dwa sety za nami. Tę partię zdecydowanie wygrały bydgoszczanki. Bardzo ciekawie jest w Rzeszowie.

1:2
    Blok bydgoszczanek! Zatrzymana została Agata Skiba!

2:2
    Mocny atak Agaty Skiby. Piłka po rękach rywalek wychodzi w aut!

2:3
    Walka na siatce. Przegrywa pojedynek Magdalena Hawryła.

2:4
    Błąd po stronie rzeszowianek.

3:4
    Kończy atak ze środka Magdalena Hawryła.

3:5
    Środkiem odpowiadają przyjezdne, a konkretnie Natalia Misiuna.

3:6
    Błąd podwójnego odbicia Ewy Cabajewskiej.

4:6
    Agata Skiba z lewego skrzydła. Atak po bloku rywalek.

4:7
    Sprytnie zaatakowała po obiegu Natalia Misiuna. Piłka po bloku wpada w boisko.

4:8
    Przez podwójny blok rywalek przedziera się Joanna Kuligowska. Pierwsza przerwa techniczna.

4:9
    Potrójny blok. Zatrzymana została Justyna Raczyńska.

4:10
    Jeszcze jeden blok. Tym razem zatrzymana została Joanna Kapturska. Czas dla Jacka Skroka.

4:10
    Na boisku pojawia się Magda Jagodzińska w miejsce Joanny Kapturskiej.

5:10
    Blok-aut. Atakowała po obiegu Magdalena Hawryła.

5:11
    Dotknięcie siatki przez Developres.

5:12
    Raczyńska w aut ze skrzydła.

5:13
    As serwisowy Natalii Misiuny! Paulina Głaz w miejsce Justyny Raczyńskiej.

6:13
    Mocny atak Agaty Skiby. Piłka po bloku rywalek spada w aut!

6:14
    Joanna Kuligowska ze skrzydła. Piłka po palcach rywalek.

7:14
    Katarzyna Warzocha ze środka! Nie odbierają udanie rywalki.

7:15
    W aut atakuje Agata Skiba.

8:15
    Punktują rzeszowianki.

9:15
    Z prawego skrzydła po prostej Weronika Fojucik atakuje w aut! Przerwa dla Adama Grabowskiego.

9:16
    Ewelina Krzywicka z lewego skrzydła po palcach rywalek! Druga przerwa techniczna.

10:16
    Zagrywka w siatkę bydgoszczanek.

11:16
    Podwójny blok rzeszowianek!

12:16
    W taśmę atakuje Natalia Misiuna! Przerwa dla Adama Grabowskiego.

12:17
    W aut serwuje Magda Jagodzińska.

13:17
    Po obiegu skutecznie Hawryła.

13:18
    Obija blok rywalek jedna z przyjezdnych.

14:18
    Kolejny skuteczny atak Magdaleny Hawryły. W miejsce Warzochy wchodzi Ana Otasević.

14:19
    Punkt dla rzeszowianek.

15:19
    Z lewego skrzydła skutecznie Paulina Głaz!

16:19
    Z prawego skrzydła Magda Jagodzińska!

17:19
    Atakowała z drugiej linii Ewelina Krzywicka. Blokuje Ana Otasević! W miejsce Ziółkowskiej wchodzi Śmieszek.

17:20
    Joanna Kuligowska obija blok rywalek i piłka trafia w antenkę!

18:20
    Punktują gospodynie.

18:21
    Kiwka Joanna Kuligowskiej.

18:22
    Ewelina Krzywicka z lewego skrzydła! Atak po bloku rywalek. Przerwa dla Jacka Skroka.

18:23
    Nieudanie przyjmuje Paulina Głaz! W jej miejsce wraca na boisko Justyna Raczyńska.

18:24
    Świetnie blok rywalek mija Ewelina Krzywicka. Piłka setowa dla Pałacu!

19:24
    Udanym blokiem popisują się rzeszowianki.

20:24
    Magda Jagodzińska z prawego skrzydła! Piłka po bloku rywalek wpada w boisko.

21:24
    W antenkę atakuje Ewelina Krzywicka. W miejsce Fojucik wchodzi Minicz.

21:25
    Atak kończy Małgorzata Śmieszek.

21:25
    Trzeci set skończony.

0:0
    Trzeci set za nami. Pałac prowadzi 2:1. Czy bydgoszczanki zapewnią sobie awans do walki o pozycje dziewiątą?

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

0:1
    Udana kiwka ze środka Marty Ziółkowskiej.

0:2

1:2
    Magda Jagodzińska ze skrzydła po przekątnej.

1:3
    Po skosie ze skrzydła atakowała Weronika Fojucik.

1:4
    Weronika Fojucik ponownie! Tym razem skuteczny atak po prostej.

1:5
    Dotknięcie siatki przez rzeszowianki. Przerwa dla Jacka Skroka.

2:5
    Piłka niesiona po stronie przyjezdnych. Katarzyna Warzocha zmienia Anę Otasević.

2:6
    Blok-aut! Atakowała ze skrzydła Ewelina Krzywicka.

3:6
    Magda Jagodzińska z lewego skrzydła po przekątnej!

3:7
    W siatkę serwuje Magda Jagodzińska.

4:7
    Udanie po obiegu atakuje Magdalena Hawryła.

5:7
    Podwójny blok rzeszowianek. Zatrzymana została Natalia Misiuna.

6:7
    Tym razem zatrzymana Joanna Kuligowska. Zabrakło asekuracji po stronie Pałacu.

6:8
    Atakowała po obiegu Magdalena Hawryła. Została zablokowana. Pierwsza przerwa techniczna.

6:9
    Świetnie w obronie Natalia Misiuna. Potem obija blok rywalek Joanna Kuligowska.

6:10
    I jeszcze raz Joanna Kuligowska!

6:11
    Walka na siatce. Lepsza w pojedynku okazał się Marta Ziółkowska. Przerwa dla Jacka Skroka.

6:12
    Trochę niedokładna piłka do Marty Ziółkowskiej, która obija jednak blok rywalek!

6:13
    Asem serwisowym popisuje się Natalia Misiuna!

6:14
    Podwójny blok! Zatrzymana przez rywalki została Paulina Głaz!

7:14
    Po obiegu skutecznie atakuje Magdalena Hawryła!

7:15
    Dotknięcie siatki przez rzeszowianki.

7:16
    Zagrywała piłkę Marlena Pleśnierowicz. Nie poradziłby sobie w przyjęciu rzeszowianki. Druga przerwa techniczna.

7:17
    W aut z prawego skrzydła atakują gospodynie!

8:17
    Zagrywka w siatkę Marleny Pleśnierowicz.

8:18
    Dłuższa akcja. Zablokowana na skrzydle została Magda Jagodzińska!

8:19
    Serwowała Joanna Kuligowska. Nieudanie odbiera Lucyna Borek!

9:19
    Teraz skutecznie Paulina Głaz, która przedarła się przez podwójny blok rywalek.

10:19
    Magda Jagodzińska z prawego skrzydła po bloku przyjezdnych!

11:19
    Oddawała piłkę za darmo Warzocha, ale nie radziły sobie bydgoszczanki. Czas dla Adama Grabowskiego!

11:20
    Marta Ziółkowska skutecznie atakuje ze środka!

12:20
    Grają blokiem rzeszowianki. Nadziała się na czapę Ewelina Krzywicka.

12:21
    Mocny atak Natalii Misiuny ze środka i nie poradziły sobie w obronie rzeszowianki!

12:22
    Przechodząca piłka i kończy ją Marlena Pleśnierowicz!

12:23
    Teraz akcję Pałacu kończy Natalia Misiuna!

13:23

13:24
    Piłka meczowa dla Pałacu!

13:25
    Serwowała Natalia Krzywicka i nie poradziła sobie w przyjęciu Lucyna Borek!

13:25
    Czwarty set skończony.

0:0
    MVP spotkania została wybrana Marlena Pleśnierowicz.

0:0
    Fatalny mecz w wykonaniu Developresu. Pałac pokazał, że chce walczyć o dziewiątą pozycję i tego dokonał! W pełni zasłużone zwycięstwo bydgoszczanek.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (17:58:26)

Tomek

PGE Rysice Rzeszów: Cabajewska, Otasević, Kapturska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Raczyńska, Głaz, Jagodzińska, Wańczyk, Boncheva, Skiba, libero: Borek, Filipowicz.
    Metalkas Pałac Bydgoszcz: Minicz, Ziółkowska, Misiuna, Portalska, Krzywicka, Kuligowska, Śmieszek, Pleśnierowicz, Fojucik, Maternia, libero: Nowakowska.

Sędziowie: Sikora Bogumił – Weiner Marcin