Legionovia – Radomiak 1:1 (koniec) | Gryf – Siarka T. 2:0 (koniec) | Błękitni – Stal M. 0:0 (koniec)
Raków – Wisła Pu. 2:1 (koniec) | Puszcza – Polonia B. 3:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
3:0 (3:0)
Polonia Bytom
Sobota 26.03.2016, 15:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 23

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (16:53:10)

Druga połowa tego spotkania niezbyt ciekawa. Poza trzecim kwadransem pierwszej połowy tego pojedynku, mecz dosyć nudny. Świetny fragment gospodarzy i trzy bramki ustaliły wynik tego spotkania.

90+4

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Abramowicz (Puszcza Niepołomice).

90+1
    Gospodarze jeszcze próbują dośrodkować przed bramkę rywala. Tym razem pewnie w defensywie Polonia.

89
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Abramowicz, na boisku pojawia się Wójcik.

88
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Kotwica, na boisku pojawia się Filipek.

87
    Jeszcze akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska w poszukiwaniu Abramowicza, jednak piłka przelatuje wysoko nad polem karnym.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Pielichowski (Polonia Bytom).

85
    Coraz mocniejsze opady deszczu w Niepołomicach. Piłkarzom musi się coraz gorzej grać. Dobrze, że do końca spotkania nieco ponad 5 minut.

83
    Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne kompletnie nieudana. Bez najmniejszych problemów gospodarze oddalają zagrożenie spod własnej szesnastki.

83
    Próba polonistów. Długie zagranie pod bramkę gospodarzy, jednak tam na około 35 metrze faulowany jeden z bytomian i mamy rzut wolny.

81
    Rzut rożny dla zawodników gości i nieco chaosu pod bramką Sobieszczyka, jednak gracze Puszczy wyszli z opresji i wybili piłkę spod własnej bramki.

79
    Od kilku minut sporo gry w środku pola. Samo spotkanie nie porywa. Tutaj chyba zwycięzca już jest znany.

78
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Barbus, na boisku pojawia się Maluga.

76
    Rozpadało się w Niepołomicach. Nie sprzyja to na pewno zawodnikom obu drużyn. Co prawda około 15 minut do końca, ale sytuacja na murawie nie należy do najlepszych.

74
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Stepankov.

72
    Kolejne dośrodkowanie przed bramkę Sobieszczyka, jednak świetnie w defensywie Garzeł.

71
    Dosyć pewne prowadzenie gospodarzy. W ostatnim czasie nieco odpuścili, stąd też przyjezdni nieco mocniej zaatakowali.

70
    Dośrodkowanie z narożnika boiska wprost pod nogi Jurka, który uderza, jednak prosto w Uwakwe!

69
    Coraz bardziej wyraźny napór gości. Pączko z prawej strony dośrodkowuje przed bramkę, ale tam jeden z defensorów Puszczy wybija na corner.

68
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska. Futbolówkę w poli karnym przyjmuje Zapotoczny i w końcu decyduje się na uderzenie, jednak na posterunku po raz kolejny Sobieszczyk!

67
    Sporo szczęścia mieli piłkarze Puszczy! Rzut rożny i uderzenie z bliskiej odległości na bramkę Sobieszczyka, jednak piłka po poprzeczce wychodzi poza boisko!

66
    Jeszcze jedna szansa dla bytomian, jednak będący przed szansą Jurek zostaje zablokowany przez jednego z zawodników gospodarzy.

65
    Dośrodkowanie w wykonaniu gości przed bramkę Sobieszczyka, jednak będący przed bramką Pączko niezbyt czysto trafia w piłkę.

63
    Broź wpada z prawej strony w pole karne rywala i w końcu oddaje strzał, jednak ponownie w bramce Olszewski!

63
    Kolejna próba zawodników gospodarzy z dystansu, jednak po uderzeniu Domańskiego w bramce udanie Olszewski.

62
    Ponownie w akcji piłkarze Puszczy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska zbyt lekkie.

61
    Abramowicz z lewej strony podaje do Domańskiego, który ma sporo miejsca by oddać strzał. Zwleka nieco z uderzeniem i dopada do niego jeden z defensorów gości i odbiera futbolówkę.

60
    Do futbolówki ustawionej w okolicach 20 metra podchodzi Kutarba. Decyduje się na bezpośrednie uderzenie na bramkę, jednak pewnie w bramce Andrzej Sobieszczyk.

59
    Faulowany jeden z bytomian pod polem karnym rywala, stąd też szansa dla gości na uderzenie ze stałego fragmentu gry.

58
    Ponownie sytuacja wygląda podobnie jak w pierwszych 30 minutach tego pojedynku. Spokojna gra i sporo rozegrania piłki w środku pola.

56
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Słodowy, na boisku pojawia się Kutarba.

54
    Ponownie corner dla niepołomiczan. Tym razem zdołał oddać strzał głową Garzeł, jednak futbolówka mija bramkę Olszewskiego.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Janosik (Polonia Bytom).

52
    Wrzutka niezbyt udana. Przyjezdni bez najmniejszych problemów oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

51
    Jest akcja lewą stroną gospodarzy. Abramowicz próbuje dośrodkować, jednak jego centra jest zablokowany i corner dla Puszczy.

49
    Puszcza dosyć spokojnie od początku tej drugiej części spotkania. Polonia próbuje w jakiś sposób zaskoczyć rywali, jednak jak na razie bez bramek.

47
    Goście rozpoczęli od wysokiego C. Groźne dośrodkowania przed bramkę, jednak najpierw z piłką mija się Pączko, a potem Lachowski!

46
    Kowalczyk i Pączko na boisku od drugiej części tego spotkania. Zmienili oni Stefańskiego i Januszkiewicza.

46

Pierwsze 30 minut tego spotkania było bardzo nieciekawe. Sporo gry w środku pola i bez zagrożenia pod jedną i druga bramką. W końcu to Puszcza zdecydowała się włączyć piąty bieg i w przeciągu 15 minut zdołali zdobyć trzy bramki po ktorych prowadzą bardzo pewnie po pierwszych 45 minutach!

45

44
    Gol dla Puszczy!
    Oj rozochocili nam się gracze gospodarzy! Kolejna świetna akcja i rozegranie futbolówki do MACIEJA DOMAŃSKIEGO, który decyduje się na uderzenie z dystansu. Trafia w samo okienko bramki Adriana Olszewskiego, który był bez szans przy tym uderzeniu.

42
    Puszcza nie zamierza odpuszczać. Gospodarze ponownie w posiadaniu piłki. Tym razem akcja prawą stroną, jednak przerwana przez rywali.

41
    Świetna kontra zawodników gospodarzy! DAWID ABRAMOWICZ w indywidualnej akcji przedostaje się w pole karne rywala. Dostrzegając wychodzącego z bramki Adriana Olszewskiego decyduje się na potężne uderzenie, którym mija bramkarza gości i powiększa przewagę swojej drużyny!

39
    Rzut rożny dla zawodników gości jednak piłkę wyłapuje Olszewski.

36
    Mikołajczyk dostaje piłkę w okolicach 16 metra i w końcu decyduje się na uderzenie, ale to zablokowane przez jednego z rywali.

34
    Coraz częściej pod polem karnym gości są piłkarze z Niepołomic. Widać, że ten strzelony gol ich nieco podbudował.

33
    Jeszcze jedna akcja gospodarzy. Tym razem z lewej strony w pole karne z piłką wpada Abramowicz, jednak przegrywa z jednym z rywali.

31
    No i uśpiona czujność bytomian! Zagotowało się pod bramką Olszewskiego. Polonia wybija piłkę poza własną szesnastkę, ale dopada do niej MARCEL KOTWICA w okolicach 20 metra. Mija dwóch rywali wpadając w pole karne i z okolic 11 metra oddaje uderzenie, którym nie daje szans goalkeeperem gości!

30
    Dośrodkowanie Furtaka z prawej strony boiska przed bramkę w poszukiwaniu Brozia, jednak zbyt mocne. Strata piłki.

29
    Obraz gry się nie zmienia. Od kilku chwil Puszcza rozgrywa piłkę na własnej połowie w okolicach środka pola.

27
    Jeszcze jedna próba dośrodkowania przed bramkę Sobieszczyka, jednak bardzo pewnie w bramce zachowuje się goalkeeper Puszczy.

25
    Próba dośrodkowania bytomian przed bramkę Sobieszczyka, ale ten zachowuje się bardzo pewnie na przedpolu.

24
    Wygląda to tak jakby obu drużynom niezbyt bardzo chciało się grać. Zarówno gospodarze jak i przyjezdni celebrują rozpoczęcie gry czy wyrzutem z autu czy z bramki.

23
    Emocji jak na lekarstwo. Bez zagrożeń pod polem karnym Sobieszczyka oraz Olszewskiego.

21
    Tym razem akcja lewą stroną boiska i prostopadle zagranie do przodu, jednak świetnie interweniuje wychodzący z bramki Olszewski.

20
    Jest centra zawodników Puszczy, jednak ponownie pewnie w defensywie piłkarze Polonii Bytom.

19
    Mało się dzieje na boisku. Zdecydowanie cześciej w posiadaniu piłki gospodarze, jednak ciężko im się przedostać pod bramkę Olszewskiego.

17
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony boiska. Centra przed bramkę Olszewskiego, jednak Uwakwe mija się z futbolówką.

16
    Teraz z drugiej strony centra w poszukiwaniu Jurka, ten jednak zostaje uprzedzony przez wychodzącego z bramki Sobieszczyka.

15
    Dośrodkowanie z głębi pola przed bramkę gości w poszukiwaniu Abramowicza, jednak jego uderzenie trafia w ręce Olszewskiego.

14
    Od samego początku tego meczu sporo gry w środku pola. Jak na razie bez spektakularnych akcji z obu stron.

11
    Akcja piłkarzy Puszczy prawą strona boiska. W koncu próba dośrodkowania po ziemi, jednak na posterunku ponownie Olszewski.

10
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska w wykonaniu gospodarzy, jednak futbolówka ląduje w dłoniach Adriana Olszewskiego.

9
    Dosyć spokojne te pierwsze minuty w Niepołomicach. Sporo gry w środku pola, a oprócz tego sporo niecelnych zagrań do przodu.

7
    Uderzenie z dystansu jednego z zawodników gości, jednak futbolówka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Sobieszczyka.

5
    Próba długiego zagrania do wychodzącego na pozycję Lachowskiego zbyt mocna. Do piłki wychodzi Sobieszczyk i wybija piłkę,

5
    Rzut rożny dla zawodników Puszczy, jednak niewykorzystany. Gracze gości oddalają zagrożenie spod własnej szesnastki.

3
    Początek tego spotkania jak na razie dosyć wyrównany. Naprzemiennie w posiadaniu piłki grać obu drużyn.

1

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Domański, Abramowicz, Broź, Garzeł, Furtak, Lepiarz, Mikołajczyk, Kotiwca, Uwakwe, Maluga
    Rezerwowi: Staniszewski, Barbus, Stepankov, Filipek, Łączek, Wójcik, Gawęcki

Polonia Bytom: Olszewski – Janosik, Zapotoczny, Januszkiewicz, Stefański, Słodowy, Rylukowski, Jurek, Zalewski, Setlak, Lachowski
    Rezerwowi: Wiśniewski, Pielichowski, Pączko, Kutarba, Kowalczyk, Zakrzewski, Mroz.

A kto w tym spotkaniu okaże się lepszy? Na transmisję live zapraszamy od 15:00!

Pierwsze spotkanie tych obu drużyn w tym sezonie było niezwykle ciekawe. Na terenie Poloni, Puszcza wygrała, bagatela, 5:4! Tym razem chyba nie zanosi się na tyle bramek.

Polonia rundę wiosenną rozpoczęła od trzech spotkań zakończonych wynikiem 1:0. Najpierw dwie porażki z Olimpią Zambrów oraz GKSem Tychy, a ostatnio wygrana z ROWem Rybnik. Jak będzie tym razem? Może to być dosyć wyrównane spotkanie.

Poprzednie ligowe spotkanie drużyna z z
    Niepołomic zremisowała. I to na dość trudnym terenie. Remis z GKS Tychy był jak najbardziej sprawiedliwy, chociaż Puszcza straciła gola w ostatnich minutach meczu.

Faworytem tego spotkania są gospodarze. Powodów jest kilka. Jednym z nich jest fakt, że zagrają przy własnej publiczności. Drugim aspektem przemawiającym na korzyść Puszczy jest pozycja w tabeli. Są zdecydowanie wyżej.

Dla obu drużyn będzie to dosyć ważny pojedynek. Z jednej strony Polonia Bytom walczy o utrzymanie i każda wygrana da jej większy komfort walki. Z drugiej strony, jeśli Puszcza straci punkty w pojedynku ze słabszym zespołem straci szansę na baraże o awans do I ligi.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.