Jastrzębski – Projekt 2:3 (koniec) | Skra – Czarni 3:0 (koniec)
0
21 14 20
Sobota 02.04.2016, 18:00 • Hala Energia, Bełchatów • PlusLiga • 24. kolejka

25:20
    Świetnie z drugiej linii atakuje Facundo Conte i kończy on tym atakiem to spotkanie!

24:19
    Wlazły kończy atak po skosie i piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów!

23:19
    Kolejny as Grobelnego!

23:18
    Nie radzi sobie z zagrywką Igora Grobelnego libero Skry Kacper Piechocki i pierwszy czas w tym secie dla Blaina!

23:15
    Świetny serwis Conte i kolejny as na jego koncie!

17:11
    As serwisowy w wykonaniu Wlazłego i drugi czas w tym secie na prośbę Lozano!

16:11
    Próba ataku Lukasa Kampy zablokowana przez podwójny blok Skry i na drugiej przerwie technicznej w secie trzecim pewne prowadzenie gospodarzy!

8:2
    Ależ fenomenalny atak z lewej strony Marechala. Pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej w partii trzeciej bełchatowianie. Są w przysłowiowym gazie gracze PGE Skry Bełchatów!

5:1
    Kolejny już w tym meczu asem serwisowym popisuje się Facundo Conte!

4:1
    Przez potrójny blok zatrzymywany Igor Grobelny. Szybko reaguje Raul Lozano prosząc o czas!

25:14
    Nad blokiem w aut uderza Bołądź i druga partia na korzyść Skry!

22:12
    Świetna zagrywka Mariusza Wlazłego i bez szans w przyjęciu Neven Majstorović libero radomskie ekipy!

19:10
    Kolejny as serwisowy Facundo Conte! Tym razem piłka wcześniej zatańczyła na taśmie i spadła w pole rywali.

18:10
    Fenomenalna zagrywka Conte i kolejne oczko w tym elemencie gry na jego koncie!

17:10
    Atak z lewej strony Igora Grobelnego, ale zatrzymuje jego próbę ataku Mariusz Wlazły i drugi czas w tej partii na prośbę Raula Lozano!

16:10
    As serwisowy Facundo Conte i na drugiej przerwie technicznej w secie drugim identycznie jak to było w partii pierwszej prowadzą gospodarze!

11:8
    Na siatce ląduje zagrywka Daniela Plińskiego i o pierwszy czas w tej partii prosi Raul Lozano!

9:6
    Bezpośrednio zagrywką punktuje Nicolas Marechal!

8:6
    Złe odbicie przy rozegraniu Kampy i na pierwszej przerwie technicznej 8:6 prowadzi PGE Skra Bełchatów!

1:0
    Świetny, punktowy serwis Nicolasa Uriarte!

0:0
    W przerwie ukarany żółtą kartką przez sędziego Nicolas Marechal!

25:21
    W aut na blokiem uderza Artur Szalpuk! Pierwsza partia dla gospodarzy!

24:21
    Z drugiej linii po skosie minimalnie w aut uderza Marechal. Piłka setowa dla gospodarzy!

23:19
    W siatkę kiwa Conte i drugi czas dla Philippe'a Blaina!

19:14
    Świetnie przedziera się przez blok rywali Bartłomiej Bołądź i skutecznie trafia w boisko leworęczny zawodnik. Czas dla szkoleniowca Skry – Philippe'a Blaina!

18:11
    Artur Szalpuk zagrywa w aut i o drugi czas w tym secie prosi Raul Lozano!

17:10
    Bardzo silna zagrywka Facundo Conte i nie radzą sobie w przyjęciu gracze z Radomia!

16:10
    Blokuje Mariusz Wlazły atak z drugiej linii Wojciecha Żalińskiego i na drugiej przerwie technicznej pewne prowadzenie gospodarzy!

13:10
    Po prostej na prawej stronie w boisko trafia Wlazły i pierwszy czas w tym spotkaniu na prośbę Raula Lozano – szkoleniowca Cerradu Czarnych Radom!

8:7
    Świetny skrót Żalińskiego w polu zagrywki i punkt dla Czarnych Radom!

8:5
    Autowy serwis Lukasa Kampy i na pierwszej przerwie technicznej bełchatowianie prowadzą 8:5!