Termalica – Korona | 0:1 (koniec) | | | Cracovia – Górnik Ł. | 0:0 (koniec) | | | Legia – Lechia | 1:1 (koniec) |
Wisła Pł. – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Wigry – MKS Kluczbork | 2:2 (koniec) | | | Chrobry – Rozwój | 1:2 (koniec) |
Chojniczanka – Stomil | 1:1 (koniec) | | | Dolcan – Bytovia | 0:3 (poz.) |
Siarka T. – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Olimpia Z. – Raków | 1:1 (koniec) | | | Nadwiślan – Okocimski | 3:0 (poz.) |
Polonia B. – Znicz | 1:4 (koniec) | | | GKS T. – Stal S. W. | 2:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Błękitni | 0:0 (koniec) |
Stal M. – Gryf | 2:1 (koniec) |
Polska U17 – Irlandia U-17 | 0:0 (4:3 po rz. karnych) |
Aston Villa – Chelsea | 0:4 (koniec) | | | West Ham – Crystal Palace | 2:2 (koniec) | | | Bournemouth – Man City | 0:4 (koniec) |
Norwich – Newcastle | 3:2 (koniec) | | | Stoke – Swansea | 2:2 (koniec) | | | Arsenal – Watford | 4:0 (koniec) |
Sunderland – West Bromwich | 0:0 (koniec) | | | Liverpool – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Carpi FC – Sassuolo | 1:3 (koniec) | | | Juventus – Empoli | 1:0 (koniec) |
Atletico – Real Betis | 5:1 (koniec) | | | Las Palmas – Valencia | 2:1 (koniec) | | | FC Barcelona – Real Madryt | 1:2 (koniec) |
Celta Vigo – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Bayern – Eintracht | 1:0 (koniec) | | | Hannover – Hamburg | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Augsburg | 4:2 (koniec) |
Ingolstadt – Schalke 04 | 3:0 (koniec) | | | Darmstadt – Stuttgart | 2:2 (koniec) | | | Borussia D. – Werder | 3:2 (koniec) |
PSG – Nice | 4:1 (koniec) | | | Guingamp – Montpellier | 2:2 (koniec) | | | Troyes – Angers | 0:1 (koniec) |
GFC Ajaccio – Saint-Étienne | 0:2 (koniec) | | | Rennes – Reims | 3:1 (koniec) | | | Toulouse – Caen | 2:0 (koniec) |
Příbram – Mlada | 2:3 (koniec) | | | Slovacko – Sparta | 2:0 (koniec) | | | Teplice – Brno | 0:1 (koniec) |
Bohemians – Slovan | 0:1 (koniec) | | | Jablonec – Zlín | 3:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Jihlava | 2:0 (koniec) |
Spartak Myj. – MSK Żilina | 0:0 (koniec) | | | Senica – Skalica | 2:2 (koniec) | | | Zeleziarne – Michalovce | 2:0 (koniec) |
Dunajska – Slovan | 0:2 (koniec) |
Karkonosze – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Żmigród – Mostki | 2:0 (koniec) | | | Rzepin – Gorzów Wlkp. | 1:0 (koniec) |
Śląsk II – Polonia/Stal | 0:0 (koniec) | | | Kąty Wrocławskie – Górnik W. | 1:2 (koniec) |
Centra – Lech II P. | 1:3 (koniec) | | | Wda – Toruń | 2:0 (koniec) | | | Nielba – Polonia Śr. | 0:2 (koniec) |
Jarota – Kujawianka | 2:2 (koniec) | | | Warta – Ostrów Wlkp. | 2:0 (koniec) |
Polonia P. – Hetman | 1:0 (koniec) | | | Resovia – Stal Rz. | 0:3 (koniec) | | | Avia – Lublinianka | 1:0 (koniec) |
Orzeł P. – Piast Tuczempy | 0:2 (koniec) | | | Karpaty K. – Izolator | 6:1 (koniec) | | | Motor – Jarosław | 2:0 (koniec) |
Olimpia E. – GKS Wikielec | 2:2 (koniec) | | | Korsze – Concordia | 2:5 (koniec) |
Soła – Cz. Połaniec | 0:1 (koniec) | | | Wisła II – Wolania | 5:1 (koniec) | | | Unia T. – Garbarnia | 2:1 (koniec) |
Beskid – Sandomierz | 1:3 (koniec) |
Legia II – Tomaszów Maz. | 0:0 (koniec) | | | Warta D. – Świt NDM | 0:6 (koniec) | | | Ursus – Ner Poddębice | 3:0 (koniec) |
Pogoń Grodzisk Maz. – Sokół | 0:2 (koniec) |
Rekord – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Skra – BKS Stal | 1:1 (koniec) | | | LKS Bełk – Ruch Z. | 0:1 (koniec) |
Odra O. – Pawłowice Śl. | 3:1 (koniec) |
Lechia II – Bałtyk K. | 0:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Świt Skolwin | 0:0 (koniec) |
finał
GKS Tychy
2:0
(1:0)
Stal Stalowa Wola
90+2
|
Jeszcze jedno upomnienie. Tym razem żółtko obejrzał Hirskyj.
|
|
87
|
Żółta kartka dla Grzeszczyka.
|
|
84
|
Mączyński z żółtą kartką za nieprzepisowe wejście w rywala.
|
|
77
|
Gancarczyk wylatuje z boiska! Obejrzał drugie żółtko!
|
|
64
|
Seweryn Gancarczyk został ukarany żółtym kartonikiem.
|
|
19
|
Żółtą kartkę otrzymuje Bogacz (Stal Stalowa Wola).
|
Gole:
2. Mączyński, 61. Tanżyna
Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)
Widownia: 4 563
Kartki: 64. Gancarczyk (GKT), 84. Mączyński (GKT), 87. Grzeszczyk (GKT), 90+2. Hirskyj (GKT) – 19. Bogacz (SSW) 77. Gancarczyk (GKT)
Spudłowany karny!:
GKS Tychy:
Florek – Grzybek, Tanżyna, Gancarczyk, Mańka, Mączyński (89. Rutkowski), Hirśkyj, Bukowiec (80. Zganiacz), Grzeszczyk, Radzewicz (86. Wodecki) – Varadi (80. Górkiewicz).
Zmiany: Igaz – Zganiacz, Szumilas, Górkiewicz, Rutkowski, Pląskowski, Wodecki.
Trener:
Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wrona, Kantor, Kachniarz (82. Bartkiewicz), Łanucha, Stelmach, Kowalski, Płonka (88. Mażysz), Oziębała (72. Przezak), Bogacz, Kołodziej (78. Maciąg).
Zmiany: Drzymała – Mistrzyk, Bartkiewicz, Przezak, Maciąg, Mażysz.
Trener:
Zmiany: Igaz – Zganiacz, Szumilas, Górkiewicz, Rutkowski, Pląskowski, Wodecki.
Trener:
Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wrona, Kantor, Kachniarz (82. Bartkiewicz), Łanucha, Stelmach, Kowalski, Płonka (88. Mażysz), Oziębała (72. Przezak), Bogacz, Kołodziej (78. Maciąg).
Zmiany: Drzymała – Mistrzyk, Bartkiewicz, Przezak, Maciąg, Mażysz.
Trener:
Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)
Widownia: 4 563
Artur