Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – Jastrzębski 3:0 (koniec) | Projekt – BKS Visła 3:1 (koniec)

0:0
    Miały być emocje i były w olsztyńskiej hali Urania! W każdym z setów gospodarze bardzo ambitnie walczyli z murowanym faworytem tego meczu. Ostatecznie PGE Skra zrobiła to, co do niej należało. Triumfowała 3:0 i spokojnie może oglądać wieczorny mecz LOTOS-u z Asseco Resovią.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (19:50:48)
    0:0 MVP spotkania został wybrany Nicolas Marechal!

23:25
    Trzeci set skończony.

23:25
    Wpierw nie skończył Srećko Lisinac, ale potem poprawia Mariusz Wlazły!

23:24
    W aut ze środka atakuje Srećko Lisinac. O czas poprosił trener Skry Bełchatów!

22:24
    Długa akcja, ale grają jeszcze gospodarze! Blok-aut po ataku Bartosza Bednorza!

21:24
    Był aut. Piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów.

21:24
    Rozegranie do Bartosza Bednorza, który nie trafia jednak czysto w piłkę i atakuje w aut. Sprawdzają gospodarze!

21:23
    Po raz kolejny kończy ze środka Srećko Lisinac. Przerwa dla trenera gospodarzy!

21:22
    Błąd na zagrywce Mariusza Wlazłego.

20:22
    Kończy atak ze środka Srećko Lisinac.

20:21
    Z drugiej linii atakował Facundo Conte. Został jednak zatrzymany na podwójnym bloku!

19:21
    Skutecznym atakiem popisuje się Mikko Oivanen.

18:21
    Spora zaliczka Skry! Bartosz Bednorz zatrzymany przez podwójny blok rywali! Przerwa dla gospodarzy.