Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – Jastrzębski 3:0 (koniec) | Projekt – BKS Visła 3:1 (koniec)

0:0
    Miały być emocje i były w olsztyńskiej hali Urania! W każdym z setów gospodarze bardzo ambitnie walczyli z murowanym faworytem tego meczu. Ostatecznie PGE Skra zrobiła to, co do niej należało. Triumfowała 3:0 i spokojnie może oglądać wieczorny mecz LOTOS-u z Asseco Resovią.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (19:50:48)
    0:0 MVP spotkania został wybrany Nicolas Marechal!

23:25
    Trzeci set skończony.

23:25
    Wpierw nie skończył Srećko Lisinac, ale potem poprawia Mariusz Wlazły!

23:24
    W aut ze środka atakuje Srećko Lisinac. O czas poprosił trener Skry Bełchatów!

22:24
    Długa akcja, ale grają jeszcze gospodarze! Blok-aut po ataku Bartosza Bednorza!

21:24
    Był aut. Piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów.

21:24
    Rozegranie do Bartosza Bednorza, który nie trafia jednak czysto w piłkę i atakuje w aut. Sprawdzają gospodarze!

21:23
    Po raz kolejny kończy ze środka Srećko Lisinac. Przerwa dla trenera gospodarzy!

21:22
    Błąd na zagrywce Mariusza Wlazłego.

20:22
    Kończy atak ze środka Srećko Lisinac.

20:21
    Z drugiej linii atakował Facundo Conte. Został jednak zatrzymany na podwójnym bloku!

19:21
    Skutecznym atakiem popisuje się Mikko Oivanen.

18:21
    Spora zaliczka Skry! Bartosz Bednorz zatrzymany przez podwójny blok rywali! Przerwa dla gospodarzy.

18:20
    Popsuty serwis przez Stoilovicia.

18:19
    Decyzja podtrzymana.

18:19
    Niewiele pomylił się teraz na zagrywce Facundo Conte. Sprawdzają przyjezdni.

17:19
    Kontra AZS-u! Z drugiej linii atakował Bartosz Bednorz, ale atakuje w siatkę!

17:18
    Mocny atak Miłosza Zniszczoła po rękach Karola Kłosa.

16:18
    Koelewijn popsuł zagrywkę.

16:17
    Koelewijn ataku ze środka po rękach bełchatowskich zawodników.

15:17
    Popsuta zagrywka przez Bartosza Bednorza.

15:16
    Bartosz Bednorz umieszcza piłkę pomiędzy rękami blokujących.

14:16
    Po udanym ataku Nicolasa Marechala mamy drugą przerwę techniczną w trzecim secie.

14:15
    Zagrywka tuż nad siatką Mariusza Wlazłego, ale piłka spada w aut.

13:15
    Facundo Conte ze skrzydła.

13:14
    Atak po rękach rywali Bartosza Bednorza.

12:14
    Punktuje ze środka Karol Kłos!

12:13
    Dobry fragment gry Mikko Oivanena, który po raz kolejny skutecznie atakuje.

11:13
    Udany atak Facundo Conte.

11:12
    Kończy atak po rękach Facundo Conte Mikko Oivanen.

10:12
    Kontra PGE Skry! Skuteczny atak Facundo Conte!

10:11
    Mariusz Wlazły atakuje po rękach Stoilovicia.

10:10
    Mocny serwis Srećko Lisinaca, ale piłka spada w aut.

9:10
    Punktowy atak Nicolasa Marechala.

9:9
    Blok rywali obija Mikko Oivanen! Mamy remis.

8:9
    Tym razem popsuta zagrywka przez Nicolasa Marechala.

7:9
    Asem serwisowym popisał się Nicolas Marechal!

7:8
    Przed nami pierwsza przerwa techniczna. Prowadzi 8:7 PGE Skra Bełchatów.

7:7
    Tym razem zagrywka Mariusza Wlazłego w siatkę.

6:7
    Mocny serwis Mariusza Wlazłego. Przechodząca piłkę kończy Nicolas Marechal.

6:6
    Tym razem Nicolas Marechal mocnym atakiem obija ręce rywali.

6:5
    Przejście linii środkowej przez Nicolasa Marechala. Punkt dla gospodarzy!

3:4
    Punkt dla PGE Skry, decyzja podtrzymana.

3:4
    Kontra gospodarzy, ale Stoilović atakuje w aut. Sprawdza szkoleniowiec AZS-u Olsztyn.

1:1
    Pomylił się na zagrywce Nicolas Marechal.

0:1
    Udanie zaczyna PGE Skra.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    Ależ partia! Na takie pojedynki czekają siatkarscy kibice. Ostatecznie po dramatycznej końcówce triumfuje 29:27 PGE Skra! Jednego wygranego seta brakuje do szczęścia bełchatowianom!

27:29
    Drugi set skończony.

27:29
    Asem serwisowym popisuje się Facundo Conte. Piłka po taśmie wpada w boisko!

27:28
    Za darmo oddają przyjezdni! Kontra AZS-u. Rozegranie na środek do Koelewijna, który został zablokowany! Zmarnowana szansa.

27:27
    Ależ emocje! Mieli piłkę w górze bełchatowianie, ale nie rozstrzygnęli losów tego seta! Potem w aut przebija Facundo Conte!

26:27
    Pomyłka na zagrywce Mikko Oivanena.

26:26
    Udany atak Bartosza Bednorza! Broni Facundo Conte, ale na drugą stronę w aut!

25:26
    Nie zdołali podbić piłki gospodarze po ataku jednego z bełchatowian. Kolejna piłka setowa!

25:25
    Pomylił się również Nicolas Marechal!

24:25

24:25
    Niewiele zabrakło! Piłka o centymetry mija pomarańczowe pole po zagrywce Stoilovicia. Sprawdza AZS!

24:24
    Paweł Woicki jedną ręką do Stoilovicia, który skutecznie atakuje! Gramy dalej!

23:24
    Niezawodny Mariusz Wlazły! Blok-aut po ataku doświadczonego zawodnika PGE Skry. Piłka setowa!

23:23
    Ależ historia! Po zagrywce Pawła Woickiego błąd niesionej piłki popełnił Facundo Conte! Mamy remis! O czas poprosił trener PGE Skry.

22:23
    Po rękach rywali atakuje Mikko Oivanen. Wciąż w zdecydowanie lepszej sytuacji PGE Skra.

21:23
    Niełatwa piłka do Stoilovicia! Zawodnik gospodarzy podjął ryzyko, ale atakuje w aut. Przerwa dla AZS-u Olsztyn.

21:22
    Pomylił się również w polu serwisowym Koelewijn!

21:21
    Pomylił się na zagrywce Facundo Conte. Za Woickiego na podwyższenie bloku wchodzi Bieńkowski.

20:21
    Atak Wlazłego obronili gospodarze, ale piłka spada na drugą stronę w aut!

20:20
    Za pierwszym razem nie skończył Mariusz Wlazły, ale druga próba już skuteczna!

20:19
    Po zagrywce Bartosza Bednorza przechodząca piłka! Kończy atak Koelewijn! Przerwa dla PGE Skry.

19:19
    Skutecznym atakiem popisuje się Bartosz Bednorz!

18:19
    Popsuta zagrywka przez Mikko Oivanena.

18:18
    Robi się ciekawie! Na podwójnym bloku został Facundo Conte!

17:18
    Po rękach rywali atakował Koelewijn!

16:18
    Na wysokim pułapie złapał piłkę Srećko Lisinac, który skutecznie atakuje!

16:17
    Punkt dla AZS-u Olsztyn.

15:17
    Udanym blokiem popisuje się Srećko Lisinac!

15:16
    Skuteczny atak bełchatowian. Druga przerwa techniczna w drugim secie!

15:15
    Bartosz Bednorz atakuje po rękach Srećko Lisinaca!

14:15
    Miał piłkę w górze Mikko Oivanen. Fin zatrzymany na potrójnym bloku!

14:14
    Przechodząca piłka po zagrywce Pawła Woickiego! Kończy Miłosz Zniszczoł!

13:14
    Kontra AZS-u! Z drugiej linii skutecznie atakuje Bartosz Bednorz!

12:14
    Po dłoniach blokujących atakuje Mikko Oivanen.

11:14
    Nieudany atak Mikko Oivanena. O przerwę poprosił szkoleniowiec AZS-u Indykpolu.

11:13
    Skuteczny atak Mariusza Wlazłego.

11:12
    Pomylił się na zagrywce Facundo Conte.

10:12
    Kontra przyjezdnych! Pod górę po rękach rywali atakował Nicolas Marechal!

10:11
    Po rękach Pawła Woickiego przepycha piłkę na siatce Facundo Conte.

10:10
    Wpierw nie skończyli gospodarze, ale potem obija blok rywali Oivanen!

7:8
    Opiera piłkę o blok Facundo Conte! Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie.

7:7
    Popsuł również zagrywką Stoilović, który trafił tylko w siatkę.

7:6
    Przejście linii przy zagrywce Mariusza Wlazłego.

6:6
    Na podwójny blok rywali nadział się Mikko Oivanen!

6:5
    Za darmo oddaje Skra. Potem zbyt niska jednak piłka do Zniszczoła, który atakuje w aut!

6:4
    Paweł Woicki trafia zagrywką Nicolasa Marechala!

5:4
    Wysoka piłka do Miłosza Zniszczoła, który atakuje po rękach rywali!

4:4
    Pomimo bloku kończy na środku siatki Karol Kłos.

4:3
    Przełożenie rąk przez Nicolasa Uriarte! Punkt dla AZS-u Indykpolu.

3:3
    Przez podwójny blok rywali przedarł się Mikko Oivanen.

2:3
    Pomylił się na zagrywce Bartosz Bednorz.

2:2
    Pomylił się w polu serwisowym Nicolas Uriarte.

1:2
    Skra gra z kolei prawą flanką. Udanie atakował Mariusz Wlazły.

1:1
    Z lewego skrzydła skutecznie atakuje z kolei Bartosz Bednorz.

0:1
    Od punktu zaczyna PGE Skra.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Pierwsza partia za nami. Początek seta zapowiadał wielkie emocje, ponieważ w mecz kapitalnie weszli gospodarze! Potem Skra zaczęła jednak odrabiać straty i pewnie triumfowała w końcówce seta.

19:25
    Pierwszy set skończony.

19:25
    Popsuł zagrywkę Miłosz Zniszczoł.

19:24
    Gramy dalej! Na kontrze zatrzymany został Facundo Conte!

18:24
    Po skończonym ataku przez Marechala będziemy oglądać piłkę setową dla PGE Skry!

18:23
    Ponownie kończy atak Mikko Oivanen.

17:23
    Pewny atak z drugiej linii Facundo Conte.

17:22
    Przez podwójny blok rywali przedziera się Mikko Oivanen.

16:22
    Było boisko, decyzja podtrzymana.

16:22
    Zagrywka po taśmie Karola Kłosa! Piłka wpada w boisko. Sprawdzają gospodarze!

16:21
    Stoilović zablokowany! Powiększa się przewaga przyjezdnych.

16:20
    Kolejne oczka dla PGE Skry Bełchatów!

16:19
    Rozegranie na środek siatki do Karola Kłosa, który kończy swój atak.

16:18
    Tym razem w siatkę posłał piłkę Facundo Conte.

15:18
    Przechodząca piłka po zagrywce bełchatowian. Kończy Karol Kłos. Przerwa dla Indykpolu.

15:17
    Marcin Waliński zablokowany przez Mariusza Wlazłego!

15:16
    Facundo Conte trafia zagrywką Bartosza Bednorza! Druga przerwa techniczna w pierwszym secie.

15:15

15:14
    Wydawało się, że za niska piłka do Koelewijna, który skutecznie jednak atakuje!

14:14
    Pewny atak ze środka Karola Kłosa.

14:13
    Kontra AZS-u Indykpolu. Punktuje Bartosz Bednorz po rękach rywali!

13:13
    Rozegranie Woickiego do szóstej strefy. Skuteczny atak Marcina Walińskiego.

12:13
    Tym razem pomylił się w polu serwisowym Miłosz Zniszczoł.

12:12
    Miłosz Zniszczoł trafia zagrywką Kacpra Piechockiego!

11:12
    Popsuta zagrywka przez Nicolasa Marechala.

10:12
    Nie skończył atak Oivanen. Skutecznie atakuje za to Nicolas Marechal.

10:11
    Kolejna kontra PGE Skry. Kończ atak Facundo Conte. Przerwa dla AZS-u Indykpolu Olsztyn.

10:10
    Ponownie rozegranie na środek do Srećko Lisinaca. Mamy remis w Hali Urania!

10:9
    Rozegranie Uriarte na środek do Srećko Lisinaca. Serb udanie atakuje.

10:8
    Długie akcje są w tym pojedynku! Widać, że obie ekipy walczą o każdy punkt. Teraz skutecznie Bednorz!

9:8
    Mieli racje goście! Nicolas Marechal atakował po bloku rywali. Przy piłce Skra.

10:7
    Kolejna dłuższa akcja. W aut atakuje Nicolas Marechal. Sprawdzają bełchatowianie!

9:7
    Udanym atakiem popisuje się Mariusz Wlazły.

9:6
    Atak ze środka skończył Miłosz Zniszczoł!

8:6
    Na podwójny blok rywali nadział się teraz Marcin Waliński! Odrabiają goście.

8:5
    Plasuje w środek boiska Nicolas Marechal.

8:4
    Popsuta zagrywka przez Facundo Conte. Pierwsza przerwa techniczna w tym spotkaniu.

7:4
    Teraz odpowiada PGE Skra.

7:3
    Kolejny punkt dla ekipy gospodarzy!

6:3
    Dłuższa akcja. Z lewego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Facundo Conte.

6:2
    Zagrywka po taśmie Mikko Oivanena. Piłka po prostej spada w aut.

6:1
    Punktowy atak ze środka Koelewijna!

5:1
    W końcu musiał się pomylić na serwisie Miłosz Zniszczoł. Zagrywka w aut.

5:0
    Kolejny punkt dla gospodarzy! Bartosz Bednorz zatrzymuje na pojedynczym bloku Mariusza Wlazłego!

4:0
    Co tutaj się dzieje?! Zablokowany na skrzydle Facundo Conte! Przerwa dla szkoleniowca Skry Bełchatów!

3:0
    Jeszcze raz świetna zagrywka Zniszczoła! Korzystną sytuację na siatce wykorzystał Kolewijn!

2:0
    Asem serwisowym popisał się Miłosz Zniszczoł!

1:0
    Bartosz Bednorz obija ręce rywali. Blok-aut!

0:0
    0:0 Trwa rozgrzewka!

0:0 Za moment początek spotkania!

0:0

Indykpol AZS Olsztyn: Waliński, Oivanen, Ostaszyk, Zniszczoł, Stoilović, Bednorz, Gulak, Adamajtis, Woicki, Bieńkowski, Koelewijn, libero: Potera, Zabłocki.

PGE Skra Bełchatów: Lisinac, Wlazły, Marcyniak, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Gromadowski, Rodriguez, Marechal, libero: Piechocki, Milczarek.

Sędziowie: Heyducki Marek – Michlic Agnieszka.

0:0
    Niezwykle ważny pojedynek. Emocji w Olsztynie nie zabraknie. Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 18:00 jedynie na lajfy.com!

0:0
    Warto jednak nadmienić, że olsztynianie już raz w tym sezonie poradzili sobie z PGE Skrą. Pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce w dwunastej kolejce PlusLigi. Na parkiecie w Bełchatowie triumfowali 3:1 siatkarze AZS-u Indykpolu. MVP meczu został wybrany Paweł Woicki.

0:0
    O swoje cele walczy również AZS Indykpol, a konkretnie o zachowanie ósmej pozycji, na której obecnie się znajduje. Olsztynianie mają na swoim koncie 33 punkty, a przewaga nad Akademikami z Warszawy wynosi zaledwie dwa oczka. Biorąc pod uwagę terminarz obu zespołów, to przed ekipą z Warmii niezwykle trudne zadanie!

0:0
    Obie ekipy zaciekle walczą o zmianę lub zachowanie swojej pozycji w tabeli. Przed wielką szansą stanie PGE Skra. Bełchatowianie obecnie zajmują trzecie miejsce w PlusLidze, jednak mają rozegrany jeden mecz mniej niż Asseco Resovia. Zwycięstwo 3:0 w Olsztynie da podopiecznym Philippe Blaina awans na pozycję wicelidera kosztem rzeszowian!

0:0
    Przed nami kolejne spotkania 25. kolejki PlusLigi. Jakże ważny mecz odbędzie się w Olsztynie. Miejscowy Indykpol AZS podejmie PGE Skrę Bełchatów.

Tomek

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Marcyniak, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Gromadowski, Rodriguez, Marechal, libero: Piechocki, Milczarek.

Sędziowie: Heyducki Marek – Michlic Agnieszka