Wrocław – Radom 73:80 (po dogrywce) | Słupsk – Toruń 78:71 (koniec) | Gdynia – Ostrów Wielkopolski 89:68 (koniec)
Asseco Gdynia
89:68 (22:26, 40:46, 61:62)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Środa 06.04.2016, 19:00Tauron Basket Liga • 22. kolejka

Nokaut w drugiej połowie! Asseco przegrywało w 2. kwarcie różnicą 13 pkt.! Stal zagrała naprawdę słabo, a gospodarzom wpadał każdy rzut! Wysokie zwycięstwo przybliża Asseco do play-off. Dziękujemy za uwagę! (20:45:18)

Koniec meczu. (89:68)

39:40
    Kowalczyk z 10. metra! Wjazd Millage'a kończy się niepowodzeniem. (89:68)

39:15
    Jeden celny rzut wolny. (86:68)

39:14
    Faul Kowalczyka i rzuty wolne wykonywać będzie Ochońko. (86:67)

39:05
    Matczak do Żołnierewicza i alley oop! W szeregach gości kompletny chaos! (86:67)

38:51
    Millage nie trafia, a Hickey kolejny raz trafia za trzy! (84:67)

38:18
    Hickey wjeżdża pod kosz. (81:67)

37:57
    Dwa niecelne rzuty wolne. (79:67)

37:57
    Szczotka fauluje Wangmene. Kameruńczyk stanie na linii rzutów wolnych. (79:67)

37:46
    Błąd 24 sekund gospodarzy. Po niecelnym rzucie Kowalczyka piłka nie dotknęła obręczy. (79:67)