Bytovia – Chrobry 0:3 (koniec) | Olimpia G. – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Miedź – Arka 0:0 (koniec)
Olimpia Grudziądz
1:1 (0:0)
Wisła Płock
Piątek 08.04.2016, 18:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • Fortuna 1 Liga

Olimpia Grudziądz zremisowała z Wisłą Płock 1:1 po bramkach Lebedyńskiego i Nildo. Dziękujemy za obecność z nami i zapraszamy na kolejne relacje na Lajfy.com! (19:54:20)

90+4

90+4
    Olimpia próbuje wyrównać stan spotkania, jednak piłkarze nie mogą przedrzeć się przez defensywę Wisły.

90+1
    Łuczak posłał piłkę głową wysoko ponad bramkę.

90
    Do drugiej połowy boiska doliczone 4 minuty.

89
    Lebedyński uderzał na bramkę Fabiniaka. Piłka minimalnie minęła słupek bramki. Mamy korner dla Wisły.

89
    Smoliński z dwudziestego metra uderza daleko od słupka bramki gości.

88
    Rzut rożny dla gospodarzy.

85
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Iliev, na boisku pojawia się Łuczak.

84
    Płaski strzał Piotrowskiego w stronę dalszego słupka. Piłka opuściła plac gry tuż obok słupka.

82
    Rzut rożny dla gości po zablokowanym uderzeniu Recy.

80
    Lebedyński nie dostawił głowy do dośrodkowania z prawej strony boiska i zagrożenie bramki Fabiniaka oddalone.

79
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Zitko, na boisku pojawia się Piter-Bućko.

77
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Piotrowski.

75
    Mieliśmy krótką przerwę w grze po tym, jak Nildo ucierpiał w starciu z rywalem. Na szczęście wszystko jest już w porządku, gra zostaje kontynuowana.

75
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko piętnaście minut! Wisła próbuje odpowiedzieć, ale dobrze w defensywie zorganizowani są gospodarze.

73
    Od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego grę wznowią miejscowi.

72
    Gol dla Olimpii!
    Pewnym strzałem po ziemi w kierunku lewego słupka bramki Kiełpina bramkę zdobywa FRANCA JUNIOR NILDO!