Piast – Jagiellonia | 2:0 (koniec) | | | Wisła K. – Zagłębie L. | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Termalica | 2:0 (koniec) |
Korona – Górnik Z. | 2:1 (koniec) | | | Lechia – Ruch | 2:0 (koniec) | | | Śląsk – Cracovia | 2:1 (koniec) |
Pogoń – Legia | 0:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Lech P. | 0:1 (koniec) |
Rozwój – Zawisza | 1:3 (koniec) | | | Sandecja – GKS K. | 4:0 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 0:1 (koniec) |
Stomil – Dolcan | 3:0 (poz.) | | | Pogoń Sdl. – MKS Kluczbork | 3:0 (koniec) |
Błękitni – Olimpia Z. | 2:0 (koniec) | | | Nadwiślan – ROW Rybnik | 2:1 (koniec) | | | Okocimski – Radomiak | 0:3 (poz.) |
Gryf – Wisła Pu. | 0:0 (koniec) | | | Raków – GKS T. | 1:8 (koniec) | | | Legionovia – Stal M. | 2:0 (koniec) |
Kotwica – Siarka T. | 0:0 (koniec) |
West Ham – Arsenal | 3:3 (koniec) | | | Aston Villa – Bournemouth | 1:2 (koniec) | | | Swansea – Chelsea | 1:0 (koniec) |
Watford – Everton | 1:1 (koniec) | | | Southampton – Newcastle | 3:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Norwich | 1:0 (koniec) |
Man City – West Bromwich | 2:1 (koniec) |
Frosinone – Inter | 0:1 (koniec) | | | Chievo – Carpi FC | 1:0 (koniec) | | | Sassuolo – Genoa | 0:1 (koniec) |
AC Milan – Juventus | 1:2 (koniec) |
Real Madryt – Eibar | 4:0 (koniec) | | | RCD Espanyol – Atletico | 1:3 (koniec) | | | Sociedad – FC Barcelona | 1:0 (koniec) |
Real Betis – Levante | 1:0 (koniec) |
Hamburg – Darmstadt | 1:2 (koniec) | | | Stuttgart – Bayern | 1:3 (koniec) | | | Werder – Augsburg | 1:2 (koniec) |
Eintracht – Hoffenheim | 0:2 (koniec) | | | Ingolstadt – Borussia M. | 1:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Mainz | 1:1 (koniec) |
Guingamp – PSG | 0:2 (koniec) | | | Angers – GFC Ajaccio | 0:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Troyes | 1:0 (koniec) |
Caen – Lorient | 1:2 (koniec) | | | Reims – Nantes | 2:1 (koniec) | | | Toulouse – Bastia | 4:0 (koniec) |
Slovan – Ołomuniec | 2:1 (koniec) | | | Banik – Slovacko | 2:1 (koniec) | | | Jihlava – Teplice | 2:1 (koniec) |
Slavia – Jablonec | 0:0 (koniec) | | | Mlada – Dukla | 2:2 (koniec) | | | Zlín – Vik. Pilzno | 1:2 (koniec) |
Spartak T. – Senica | 2:0 (koniec) | | | Skalica – Zeleziarne | 2:1 (koniec) | | | Michalovce – Moravce-Vrable | 1:1 (koniec) |
Slovan – Rużomberok | 3:1 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Polkowice | 3:2 (koniec) | | | Mostki – Zagłębie II | 1:4 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Górnik W. | 0:2 (koniec) |
Gać – Karkonosze | 3:2 (koniec) |
Toruń – Centra | 2:3 (koniec) | | | Warta – Pelikan Niechanowo | 0:1 (koniec) | | | Ostrów Wlkp. – Sparta B. | 3:1 (koniec) |
Start W. – Jarota | 1:1 (koniec) | | | Kujawianka – Nielba | 1:2 (koniec) |
Stal Rz. – Motor | 1:2 (koniec) | | | Izolator – Tomasovia | 1:1 (koniec) | | | Wólczanka – Polonia P. | 0:1 (koniec) |
Jarosław – Karpaty K. | 0:0 (koniec) |
Hur. Morąg – Olimpia E. | 3:1 (koniec) |
Soła – Cracovia II | 1:1 (koniec) | | | Nowa Huta – Garbarnia | 0:3 (koniec) | | | Unia T. – Wolania | 2:1 (koniec) |
Sokół – Legia II | 1:1 (koniec) | | | Ner Poddębice – Polonia W. | 0:1 (koniec) |
Jastrzębie – LKS Bełk | 2:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Odra O. | 0:0 (koniec) | | | Szombierki – Skra | 1:3 (koniec) |
finał
Sandecja Nowy Sącz
4:0
(0:0)
GKS Katowice
Krzysztof Orzeł
Gole:
56. Aleksander (kar.), 63. Aleksander (kar.), 66. Aleksander, 90+1. Aleksander
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 16. Piszczek (SAN), 37. Szufryn (SAN), 59. Małkowski (SAN), 62. Aleksander (SAN), 84. Iwan (SAN) – 10. Frańczak (KAT), 33. Pielorz (KAT), 55. Kamiński (KAT), 59. Bębenek (KAT), 61. Duda (KAT) 59. Czerwiński (KAT)
Spudłowany karny!:
Sandecja Nowy Sącz:
Radliński – Szarek, Cseh, Szufryn, Słaby – Małkowski, Trochim (70' Kasprzak), Baran, Nather, Dudzic (79' Danek) – Piszczek (46' Aleksander)
Zmiany: Gliwa, Berezovskyy, Danek, Kuźma, Kasprzak, Janczyk, Aleksander
Trener:
GKS Katowice: Kuchta – Czerwiński, Kamiński, Pielorz, Flis – Bębenek (77' Zahorski), Wołkowicz (62' Szołtys), Leimonas (64' Iwan), Duda, Frańczak – Goncerz
Zmiany: Dobroliński, Curyło, Szołtys, Zahorski, Kochański, Iwan, Szymański
Trener:
Zmiany: Gliwa, Berezovskyy, Danek, Kuźma, Kasprzak, Janczyk, Aleksander
Trener:
GKS Katowice: Kuchta – Czerwiński, Kamiński, Pielorz, Flis – Bębenek (77' Zahorski), Wołkowicz (62' Szołtys), Leimonas (64' Iwan), Duda, Frańczak – Goncerz
Zmiany: Dobroliński, Curyło, Szołtys, Zahorski, Kochański, Iwan, Szymański
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Świetna drużynowa akcja zawodników Sandecji! Piłka trafiła pod nogi ARKADIUSZA ALEKSANDRA, który uderzył nad bezradnym Mateuszem Kuchtą!