Hel. Białystok – TAF Toruń 6:3 (koniec) | Gniezno – Łódź 3:0 (koniec)
MKS Mieszko Gniezno
3:0 (2:0)
Malwee Łódź
Sobota 09.04.2016, 17:35 • Hala OKSiR (ul. Czerniejewska 14, Witkowo) • I liga futsalu - gr. północna • Runda 21

39:41
    Minimalnie niecelna próba Adama Alamenciaka!

39:15
    Pomykała ponownie został zatrzymany przez bramkarza Mieszka.

39:00
    Nieźle przymierzył teraz Sawicki. Rzut różny dla gnieźnian.

38:22
    Mocne uderzenie Pomykały intuicyjnie sparował Kasprzyk. Kapitalna parada gnieźnieńskiego bramkarza!

37:40
    Łodzianie próbowali wyprowadzić szybki atak, ale nie zdążyli wykończyć go celnym strzałem.

37:08
    Tymczasem o przerwę poprosił szkoleniowiec gospodarzy. Do zakończenia spotkania pozostały niespełna trzy minuty.

36:44
    Czas dla gości!

36:37
    Sawicki bardzo dobrze odegrał do Alamenciaka, ale ten poczuł się zbyt pewnie i trafił prosto w Olejnika.

36:01
    Olejnik wybornie sparował uderzenie Sawickiego!

35:22
    Ekipa Malwee wróciła wyższy bieg i coraz częściej groźnie atakuje. Gnieźnianie muszą uważać na kolejne faule.

34:20
    Silny strzał jednego z łodzian. Kasprzyk wyciągnął się jak struna, by odnotować skuteczną paradę. Po chwili przyjezdni obili poprzeczkę!

34:10
    Przewinienie Sawickiego. Na koncie gnieźnian jest już pięć fauli. Każdy kolejny będzie skutkował przedłużonym rzutem karnym.