Sunderland – Leicester 0:2 (koniec) | Liverpool – Stoke 4:1 (koniec) | Tottenham – Man Utd 3:0 (koniec)
Tottenham Hotspur
3:0 (0:0)
Manchester United
Niedziela 10.04.2016, 17:30 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League • Runda 33

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (19:25:34)
    Wielka radość na White Hart Lane!

Bądźmy szczerzy – to jest pogrom. Tottenham Hotspur znokautował Manchester United w zaledwie sześć minut! Przypomnijmy, że trafienia na koncie "Kogutów" zainkasowali Alli, Alderweireld, a także Lamela. Trzeba przyznać, że to był emocjonujący pojedynek. Gospodarze zwyciężyli zasłużenie. W pierwszej połowie podopieczni van Gaala grali bardzo dobrze, ale w drugiej odsłonie ich postawa pozostawiała sporo do życzenia.

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Dele Alli, na boisku pojawia się Ryan Mason.

90+2
    Dembele miał niezłą szansę na odnotowanie czwartego gola, ale jakimś cudem został zatrzymany przez goalkeepera przyjezdnej ekipy. Chwilę później Alli został ukarany żółtym kartonikiem.

90+1
    Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o cztery minuty. Wydaje się jednak, że tutaj już nic się nie zmieni. Manchester United próbuje desperacko atakować, ale bezowocnie.

89
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Harry Kane, na boisku pojawia się Son Heung-Min.

88
    Erik Lamela zaprezentował się dziś z bardzo dobrej strony. Zawodnik ten świetnie włączał się w akcje swojego zespołu. Ponadto zainkasował jedno trafienie. Prawdziwy majstersztyk.

87
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Érik Lamela, na boisku pojawia się Nacer Chadli.

85
    Czas na ostatnie pięć minut gry w ramach tego spotkania. Przed momentem Erik Lamela miał szansę na odnotowanie czwartego trafienia, jednak znalazł się na pozycji spalonej.

84
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został Young, który nieprzepisowo zatrzymywał Rose'a. Gospodarze egzekwowali rzut wolny, jednak nie przyniósł on im żadnych korzyści.

83
    Zarówno Depay, jak i Walker otrzymali po żółtym kartoniku. To musiało się tak skończyć. Takich zachowań nie należy tolerować. Wracamy do stricte sportowych emocji.

82
    Zrobiło się bardzo gorąco! Walker zaczął szarpać się z Depay'em. Interweniować musiały służby porządkowe, a także pozostali członkowie obu ekip. Sędzia musi wyciągnąć konsekwencje.

81
    I znów uderzał Erik Lamela! Tym razem mocno się pomylił, choć jego szarża była naprawdę godna pochwały. Inicjatywa w posiadaniu przyjezdnych. Przed nami ostatnie dziesięć minut gry.

80
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Goście nie potrafią składnie zaatakować. Tottenham gra bardzo mądrze, miejscowi nadal nie popełniają najmniejszych błędów.

79
    Miejscowi egzekwowali jeszcze korner i znów interweniować musiał de Gea! Ależ rozpędzili się nam gospodarze. "Koguty" prezentują się wybornie. Tutaj już wszystko jest przesądzone.

77
    Coś niesamowitego. Tottenham Hotspur stłamsił Manchester United. Trudno to inaczej opisać. Wyśmienita seria gospodarzy. Przed momentem znów zrobiło się groźnie, de Gea z trudem sparował uderzenie Kane'a!
    76. Érik Lamela (TOT) - 3:0

76
    Gol dla Tottenhamu!
    To jest nokaut, to jest nokaut! Manchester United na deskach! Pozamiatane. ERIK LAMELA wykorzystał świetne podanie od Rose'a, pewnie pokonując goalkeepera przyjezdnych! Ależ odpalili gospodarze.
    74. Toby Alderweireld (TOT) - 2:0

74
    Tutaj już chyba nie będzie czego zbierać! Gospodarze poszli za ciosem, co się opłaciło. Erik Lamela odnotował wyborną centrę w pole karne. Następnie wyborny strzał głową oddał TOBY ALDERWEIRELD. Kapitalna bramka reprezentanta Belgii!

73
    Zaostrzyła się nam rywalizacja. Harry Kane został brzydko kopnięty przez Darmiana. Włoch został ukarany żółtą kartką. Pan Dean nie mógł zachować się inaczej. Za moment będziemy mieli rzut wolny.

72
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Przed momentem ukarany został Erik Lamela, który nieprzepisowo zatrzymywał jednego z rywali. Jak najbardziej słuszna decyzja arbitra.

71
    W końcu, w końcu doczekaliśmy się premierowego trafienia w tym pojedynku. Duży spokój zaprezentował ten 19-letni piłkarz z Anglii. Świetna bramka. Ciekawi jesteśmy reakcji ze strony Manchesteru United.
    70. Dele Alli (TOT) - 1:0

70
    Strzelcem bramki DELE ALLI. Kane świetnie wymanewrował defensywę Manchesteru United, następnie odegrał do Eriksena, który bardzo dobrze wypatrzył Alliego. Anglik bez najmniejszego problemu pokonał goalkeepera "Czerwonych Diabłów". Gospodarze na prowadzeniu!

69
    Fosu-Mensah chciał do końca zostać na murawie, jednak kwestie zdrowotne mu to uniemożliwiły. Van Gaal był zobligowany do przeprowadzenia zmiany. Inicjatywa w posiadaniu gospodarzy.

68
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Timothy Fosu-Mensah, na boisku pojawia się Matteo Darmian.

67
    Gospodarze ponownie wrzucili wyższy bieg i coraz groźniej atakują. Poczynania miejscowych mogą się podobać, na murawie dzieje się coraz więcej. Tymczasem kolejne problemy ma Fosu-Mensah.

66
    Ależ zrobiło się groźnie! Rose centrował w szesnastkę rywala, piłka odbiła się od jednego z defensorów, a następnie zmierzała do bramki gości. Wybornie zaprezentował się de Gea!

65
    Do zakończenia rywalizacji pozostało już niewiele, tymczasem wynik wciąż remisowy. Nic się nie zmienia. Tottenham Hotspur próbuje atakować, ale rywale prezentują dobrą grę w defensywie.

64
    Warto odnotować, że strzał Martiala był pierwszym celnym uderzeniem w wykonaniu przyjezdnych, jeśli chodzi o ten pojedynek. Zadziwiające, nieprawdaż?

63
    Fosu-Mensah doznał jakiegoś urazu, najprawdopodobniej jest to nadciągnięcie. Zawodnik Manchesteru United musiał opuścić murawę. Aktualnie udzielana jest mu pomoc medyczna. Czy potrzebna będzie zmiana? Zobaczymy.
    62. Niezła próba Martiala!

62
    Kapitalna akcja Martiala! Minął rywali niczym tyczki, a następnie oddał soczyste uderzenie. Zabrakło zimnej krwi. Piłka trafiła niemal prosto w Llorisa. Świetna postawa goalkeepera Tottenhamu!

61
    Mizerne dośrodkowanie Blinda. Inicjatywa w mgnieniu oka znalazła się w posiadaniu "Kogutów". Do zakończenia dzisiejszego starcia na White Hart Lane pozostały niespełna dwa kwadranse.

60
    Bardzo przeciętne dośrodkowanie Marcusa Rojo. Piłka trafiła prosto w jednego z rywali. Za moment goście wznowią grę z narożnika boiska. Może być bardzo groźnie, kotłuje się w polu karnym "Spurs".

59
    Martial nieźle zgrywał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać celnego uderzenia. Piłka powróciła w posiadanie Manchesteru United. Goście grają wolniej niźli w pierwszej połowie.

58
    W pierwszej połowie nie mieliśmy ani jednego celnego strzału. W drugiej odsłonie statystyka ta została podreperowana, jednak aktualnie znów gra toczy się głównie w środku pola.
    56. No cóż... Czekamy!

55
    Dziesięć minut gry w ramach drugiej połowy za nami. W dalszym ciągu mamy bezbramkowy remis i tak naprawdę brakuje stuprocentowych okazji na zdobycie gola. Nieco lepiej prezentują się gospodarze.

54
    Ależ ładnie huknął teraz Harry Kane! Pomysł niezły, ale mógł nieco lepiej dokręcić futbolówkę, która poszybowała prosto w objęcia goalkeepera. Po chwili skontrowali przyjezdni. Rzut rożny dla podopiecznych van Gaala.

53
    Tempo rywalizacji znów nieco siadło, choć w dalszym ciągu obserwujemy sporo agresji z obu stron. Ani gospodarze, ani przyjezdni nie przebierają w środkach. Niezły pojedynek.

52
    "Czerwone Diabły" przeniosły się na własną połowę, gdzie z wielkim spokojem wymieniają podania. Podopieczni van Gaala próbują nieco uspokoić swe poczynania.

51
    Kolejna próba gospodarzy. Tym razem potężnie uderzył Alli, jednak de Gea z wielkim spokojem wyłapał futbolówkę. Świetna interwencja tego bramkarza. Przycisnęli miejscowi!

50
    Eriksen nieźle zgrywał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać celnego strzału. Po chwili piłka powróciła w posiadanie Eriksena, który oddał potężne uderzenie. Dobra parada goalkeepera Manchesteru Utd.!

49
    Uderzał Rose. Piłka odbiła się od jednego z defensorów Manchesteru United i opuściła boisko. Częściej przy futbolówce znajdują się gracze Tottenhamu Hotspur, choć rywale również nie próżnują.

48
    W grę obu ekip wdziera się sporo niedokładności, przez co piłka często zmienia właściciela lub opuszcza murawę. Miejmy nadzieję, że błędy te szybko zostaną wyeliminowane i będziemy świadkami świetnego widowiska!

47
    Zaatakować próbowali gospodarze, ale bezowocnie. Początek drugiej połowy w miarę dynamiczny. Częściej przy piłce znajdują się miejscowi. "Czerwone Diabły" doszukują się błędów w poczynaniach rywali.

46
    Trener Manchesteru United dokonał jednej roszady. Słabo spisującego się w dniu dzisiejszym Marcusa Rashforda zmienił Ashley Young. Szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur nie wprowadził żadnych zmian.

46
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Marcus Rashford, na boisku pojawia się Ashley Young.

46

Inauguracyjna odsłona dzisiejszego pojedynku w Londynie za nami! Póki co mamy bezbramkowy remis. Ta pierwsza połowa została spożytkowana na badanie zamiarów przeciwnika. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni nie forsowali zbyt często tempa. Mieliśmy kilka groźnych sytuacji, ale generalnie spodziewaliśmy się lepszego widowiska. Do tej pory nie odnotowaliśmy ani jednego celnego uderzenia. To chyba mówi samo za siebie.

45+1

45+1
    Inauguracyjna odsłona dzisiejszego starcia na White Hart Lane została przedłużona o jedną minutę. Aktualnie w posiadaniu inicjatywy znajdują się gospodarze.

44
    Gospodarze egzekwowali rzut wolny, aczkolwiek nie przyniosło im to żadnych korzyści. Przyjezdni w mgnieniu oka oddalili potencjalne niebezpieczeństwo. Za kilka chwil zawodnicy obu ekip zostaną zaproszeni do szatni.

42
    Nudna jest ta końcówka pierwszej połowy. Przed momentem zaatakować usiłowali gospodarze, jednak to się nie powiodło. Inicjatywa w posiadaniu gości z Manchesteru.

41
    Tempo gry znów troszeczkę siadło, nie dzieje się zbyt wiele. Wszystko wskazuje na tym, że do przerwy będziemy mieli bezbramkowy remis. W dalszym ciągu trwa zacięta walka w środku pola.

40
    Tymczasem Martial został złapany na pozycji spalonej. Kontrowersyjna decyzja sędziego liniowego. Zawodnicy Manchesteru United mieli pretensje, ale arbiter pozostał nieugięty. Piłka dla gospodarzy.

38
    Póki co kiepskie zawody rozgrywa Rashford. Zawodnik ten jest praktycznie niewidoczny. Prym w obrębie ofensywy Manchesteru United wiedzie Martial, który bardzo często znajduje się przy piłce.

37
    Posiadanie piłki: 37-63%.

36
    Gospodarze próbują nieco uspokoić swe poczynania. Aktualnie "Koguty" wymieniają się podaniami nieopodal własnej bramki. W dalszym ciągu czekamy na pierwsze trafienia!

35
    Przyspieszyli trochę podopieczni van Gaala. Ładnie rozpędził się Martial, jednak jego dośrodkowanie zostało zatrzymane przez przeciwnika. Piłka powróciła w posiadanie "Spurs".

34
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dziesięć minut. Obecnie tempo rywalizacji nieco siadło. Gra toczy się głównie w okolicach linii środkowej. Obie ekipy zwolniły.

32
    Teraz to Manchester United ma spory kłopot z opuszczeniem własnej połowy! Ależ uaktywnili się nam gospodarze. W ostatnich minutach "Koguty" prezentują naprawdę niezły futbol.

31
    Potrzebna była krótka przerwa. Dembélé leżał na murawie po tym jak zderzył się z przeciwnikiem. Na szczęście zawodnik Tottenhamu Hotspur nie nabawił się jakiegoś urazu i jest w stanie kontynuować grę.

30
    Za nami pół godziny rywalizacji. Tempo gry rośnie. Obserwujemy coraz więcej groźnych ataków. Nie mamy na co narzekać. Aktualnie jesteśmy świadkami wyrównanej potyczki.
    29. Kolejna porcja migawek prosto z White Hart Lane!

28
    Zrobiło się troszeczkę ciekawiej, role się odwróciły! Teraz lepiej sprawują się gospodarze. Przed momentem Walter świetnie wbiegł w pole karne Manchesteru United, ale nie zdołał odnotować dobrego dośrodkowania.
    27. Główka Lameli:

27
    Kane mógł zainkasować trafienie, jednak w ostatniej chwili bardzo dobrą interwencję odnotował Fosu-Mensah. Następnie główkował Lamela, ale piłka poszybowała minimalnie obok bramki!

26
    Brakuje emocji. Teraz zaatakować próbowali gospodarze, ale to się nie powiodło. Dobrze spisała się defensywa zespołu prowadzonego przez Louisa van Gaala. Nic dodać, nic ująć.

25
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dwadzieścia minut. Wynik bez zmian, nadal mamy bezbramkowy remis. Aktualnie obserwujemy walkę w okolicach linii środkowej.

24
    Śmiało można stwierdzić, że spodziewaliśmy się zdecydowanie ciekawszego pojedynku. Póki co mamy powody do narzekań. Brakuje groźnych akcji. Przed momentem Rose centrował prosto w objęcia goalkeepera gości.

23
    Goście egzekwowali kolejny rzut rożny, jednak nie przyniosło im to żadnych korzyści. Blind posłał bardzo wysokie dośrodkowanie, nie wyglądało to zbyt dobrze. Później do piłki dopadł jeszcze Martial, ale za mocno sobie ją wypuścił i nie zdołał uderzyć.

22
    Posiadanie piłki: 28-72%.

20
    Od pierwszego gwizdka sędziego Deana minęło już dwadzieścia minut. Póki co mamy bezbramkowy remis. Zdecydowanie lepszym zespołem są goście, nie podlega to najmniejszym dyskusjom.

19
    Tottenham Hotspur w końcu się troszeczkę przebudził. Po beznadziejnym początku "Koguty" zaczynają atakować. Przed momentem na strzał z dystansu zdecydował się Rose. Kompletnie niecelna próba.
    18. Strzał Kane'a:

18
    Lamela zdecydował się na dośrodkowanie w szesnastkę rywala. Uderzał Kane, ale trafił prosto w goalkeepera Manchesteru United. Nawet gdyby go pokonał, to gol nie zostałby uznany. Offside.

17
    Nieźle centrował teraz reprezentant Anglii, Rose! Kane już się czaił na tę piłkę, jednak został uprzedzony przez Smalling. Za moment gospodarze będą egzekwować rzut rożny.
    16. Pierwsza migawka z I połowy.

15
    Rashford źle odgrywał do Martiala. "Koguty" znów bardzo szybko straciły futbolówkę. Jednostronne widowisko. Gospodarze nie potrafią się pozbierać, w szeregach miejscowych szwankuje komunikacja.

14
    Póki co Tottenham Hotspur jest totalnie stłamszony. Gospodarze nie mają pomysłu na przechytrzenie dobrze dysponowanego rywala. "Red Devils" grają naprawdę nieźle, mają unikalny pomysł, który się sprawdza.

13
    Przyjezdni próbowali podkręcić tempo swej akcji, jednak rywale doskonale rozczytali ich zamiary, dzięki czemu przechwycili piłkę. Tylko na moment. Inicjatywa szybko powróciła w posiadanie podopiecznych van Gaala.

12
    I jeszcze jeden korner dla Manchesteru United. Stałe fragmenty gry nie przyniosły przyjezdnym najmniejszych korzyści. Dobrze zachowała się defensywa Tottenhamu. Zagrożenie oddalone.

11
    Kompletnie nieudane uderzenie Fosu-Mensaha. Pomysł był całkiem niezły, ale wykonanie pozostawiło sporo do życzenia. Za moment "Czerwone Diabły" będą egzekwować rzut rożny.

10
    Od pierwszego gwizdka sędziego Deana minęło już dziesięć minut. Na razie jesteśmy świadkami dość spokojnej konfrontacji. Na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Z lepszej strony prezentują się podopieczni van Gaala.

9
    Stały fragment gry nie przyniósł gościom z Manchesteru żadnych korzyści. Po chwili "Koguty" próbowały przeprowadzić błyskawiczną kontrę, ale bezowocnie. Gospodarze wywalczyli jedynie rzut wolny.

8
    Póki co Tottenham Hotspur nie potrafi odnaleźć się w rywalizacji z Manchesterem United. Gospodarze mają niemały kłopot z przechwyceniem inicjatywy. Za moment "Red Devils" będą egzekwować rzut wolny.

6
    Na razie nie obserwujemy zbyt wiele interesujących akcji. Zarówno goście, jak i gospodarze nie forsują tempa. Na trybunach panuje świetna atmosfera, na boisku już niekoniecznie. Miejmy nadzieję, że szybko się to zmieni.

5
    Od pierwszego gwizdka arbitra Deana minęło już pięć minut. Teraz przyspieszyć próbowały "Czerwone Diabły", jednak przyjezdni nie zdołali oddać celnego uderzenia. Od bramki grę wznowi Lloris.

4
    Pierwsze minuty rywalizacji nie są zbyt pasjonujące. Obserwujemy trochę walki w okolicach linii środkowej i to wszystko. Przed momentem wyznaczone przepisy przekroczył Rose, który niedawno debiutował w reprezentacji Anglii.

3
    Tymczasem goście cofnęli się na własną połowę, gdzie wymienili kilka podań. Po chwili próbowali zaatakować, jednak faulowany był Rashford. Piłka pozostaje w posiadaniu przyjezdnych.

2
    Początek rywalizacji dość chaotyczny. Futbolówka często zmienia właściciela. Nieco częściej w posiadaniu inicjatywy znajdują się podopieczni Louisa van Gaala. Czekamy na wielkie emocje!

1
    W końcu, w końcu udało się rozpocząć ten pojedynek! Zaczęli goście z Manchesteru, którzy zagrają dziś w czerwono-białych strojach. Gospodarze natomiast prezentować się będą w biało-czarnych kompletach.

1
    A tak na rozgrzewce prezentowali się goście.

Kilka migawek z przedmeczowego rozruchu.

Problemów komunikacyjnych ciąg dalszy... Mamy nową godzinę rozpoczęcia rywalizacji. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to spotkanie zacznie się o 17:30.

Znamy już składy obu ekip:

Tottenham Hotspur F.C.: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Dier, Dembélé, Lamela, Eriksen – Alli, Kane.

Rezerwowi: Vorm – Trippier, Wimmer, Chadli, Carroll, R. Mason, S. Heung-Min.

Manchester United F.C.: de Gea – Fosu-Mensah, Smalling, Blind, Rojo – Carrick (C), Schneiderlin – Mata, Lingard, Martial – Rashford.

Rezerwowi: Romero – Darmian, A. Valencia, Young, A. Herrera, Fellaini, Depay.

Sędziowie: M. Dean – S. Burt, E. Smart – J. Moss.

Mecz rozpocznie się z piętnastominutowym opóźnieniem. Jest to spowodowane ogromnymi korkami na ulicach Londynu!

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Tottenham Hotspur F.C. – Manchester United F.C. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 17:00. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 8 sierpnia 2015 roku na Old Trafford. Wówczas minimalnie lepiej zaprezentowali się podopieczni Louisa van Gaala. Potyczka ta zakończyła się rezultatem 1:0. Jedyne trafienie w tym spotkaniu zainkasować zdołał Kyle Walker. Warto odnotować, że była to bramka z rzutu karnego.

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: M. Dean
    Sędzia liniowy #1: S. Burt
    Sędzia liniowy #2: E. Smart
    Sędzia techniczny: J. Moss
    To już dziś! Czy "Czerwone Diabły" zdołają wywieźć z White Hart Lane trzy punkty? A może to "Koguty" powiększą swój dotychczasowy dorobek? Zobaczymy!

Tak prezentuje się White Hart Lane w godzinach wieczornych. To właśnie na tym obiekcie dojdzie dziś do bardzo elektryzującego pojedynku!

Natomiast Manchester United plasuje się na piątej pozycji w ligowej tabeli. Trwające rozgrywki nie są zbytnio udane dla podopiecznych Louisa van Gaala, choć wydaje się, że ostatnimi czasy "Czerwone Diabły" nabrały wiatru w żagle i spisują się zdecydowanie lepiej niż chociażby pod koniec zeszłego roku. Ekipa ta triumfowała w dwóch ostatnich spotkaniach. Przypomnijmy, że 20 marca "Red Devils" pokonali Manchester City, co było z pewnością małą niespodzianką. Natomiast w zeszłą niedzielę zespół z Old Trafford rozprawił się z Evertonem.

Tottenham Hotspur F.C w bieżącym sezonie spisuje się naprawdę dobrze. Do tej pory "Spurs" zdołali zainkasować 62 punkty, dzięki czemu plasują się na pozycji wicelidera ligowej tabeli. Na dorobek ten złożyło się siedemnaście zwycięstw, jedenaście remisów, a także cztery porażki. W zeszłej kolejce ligowych zmagań "Koguty" starły się z Liverpoolem FC. Wówczas emocji nie brakowało! Ostatecznie ta jakże ciekawa konfrontacja zakończyła się podziałem punktów, a na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Trafienie na koncie gospodarzy dzisiejszego widowiska zapisał Harry Kane.
    Rzućmy okiem na aktualną sytuację w tabeli Premier League:

Trwa 33. kolejka angielskiej Premier League. Podczas tej relacji gościć będziemy na White Hart Lane, gdzie dojdzie do niezwykle elektryzująco zapowiadającego się pojedynku – Tottenham Hotspur zmierzy się z Manchesterem United! Emocji z pewnością nie zabraknie. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 17:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.