Rzeszów – Mar. Chorzów 0:0 (poz.) | Tychy – Nowiny 3:0 (koniec) | Komprachcice – Polkowice 3:4 (koniec)
Dąbrowa Górnicza – Pyskowice 2:6 (koniec)
GKS Futsal Tychy
3:0 (1:0)
UKS Ekom Futsal Nowiny
Niedziela 10.04.2016, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 21

Dziękujemy już Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje z relacjami Lajfy.com! (19:17:31)

Za nami szybki i atrakcyjny dla publiczności pojedynek. GKS Futsal Tychy zagrał spokojne zawody i pewnie pokonał 3:0 UKS Ekom Futsal Nowiny. Bramki dla miejscowych zdobyli dzisiaj Samuel Jania, Paweł Pytel oraz Patryk Szachnitowski. Goście również mieli sporo okazji podbramkowych, szczególnie, że już w 24. minucie zdecydowali się na grę z lotnym bramkarzem. Ostatecznie bohaterem został Oskar Banasiak, który cudów dokonywał w tyskiej bramce.

39:00
    Rozpoczyna się już ostatnia minuta tej rywalizacji. Nic już raczej nie grozi podopiecznym Zająca, którzy zgarniają kolejne trzy punkty.

38:40
    To jest nieprawdopodobne co dzisiaj w bramce wyprawia Oskar Banasiak! Wybronił on teraz w cudownym stylu uderzenie z najbliższej odległości Emila Lurzyńskiego!

37:52
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki PATRYK SZACHNITOWSKI.

Były zawodnik Gwiazdy Ruda Śląska zachował się w tej sytuacji po profesorsku!!! Przejął on futbolówkę na własnej połowie i spokojnym uderzeniem po ziemi trafił do pustej bramki!!!

37:10
    Złe zagranie na własnej połowie boiska zanotował Szachnitowski, ale naprawił jego błąd Banasiak! Broni on potężny strzał z ósmego metra Lurzyńskiego!

37:05
    Stan przewinień może jeszcze dać niewielkie nadzieje na przedłużony rzut karny zespołowi gości (4:2).

36:30
    Sporo miejsca i czasu na uderzenie z własnej połowy boiska miał Bartłomiej Sitko, ale nie trafił on w światło bramki.

36:10
    Kacper Dudzik dość przypadkowym podaniem uruchomił Szachnitowskiego, a techniczne uderzenie tego drugiego wybronił Dobrodziej!

35:48
    Uciekają gościom kolejne minuty tej rywalizacji. Nic nie wskazuje na to, że będą oni w stanie wywieźć choćby oczko z Tychów.

35:03
    Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią tyszanie. Szybko tracą jednak futbolówkę i później kapitalnej sytuacji nie wykorzystał najlepszy strzelec gości!

34:44
    Timeout dla gospodarzy.

34:00
    To już ostatnie sześć minut pojedynku. Czas leci teraz niezwykle szybko, od kiedy to Nowiny grają z wycofanym bramkarzem.

33:20
    Oskar Banasiak rozgrywa dzisiaj fantastyczne zawody! Wybronił on intuicyjnie uderzenie z bliskiej odległości Karczewskiego!

32:08
    Kolejne starcie Emila Lurzyńskiego oraz Oskara Banasiaka, które wygrał ten drugi! Ucierpiał jednak w tej sytuacji gracz gości!

31:32
    Bardzo ładne długie podanie otrzymał pod bramka Emil Lurzyński! Jego uderzenie głową z kilku metrów wybronił jednak kapitalnie Banasiak!

31:00
    Trzeba jednak przyznać, że przewaga dwóch bramek w tym fragmencie meczu może być zgubna. Nowinianie starają się szybko zdobyć gola kontaktowego.