Włocławek – Kutno 84:58 (koniec) | Zgorzelec – Tarnobrzeg 108:85 (koniec) | Gdynia – Starogard Gdański 79:70 (po dogrywce)
Ostrów Wielkopolski – Zielona Góra 58:70 (koniec) | Radom – Sopot 73:64 (koniec) | Lublin – Toruń 63:96 (koniec)
Szczecin – Koszalin 101:73 (koniec)
Anwil Włocławek
84:58 (16:11, 39:29, 61:49)
Polfarmex Kutno
Środa 13.04.2016, 18:00Tauron Basket Liga • 28. kolejka

Koniec pojedynku we Włocławku! Mecz pełen przygód. Na początku trzeciej kwarty zepsuła się tablica świetlna i mieliśmy sporą przerwę w grze.

Goście ambitnie walczyli do trzeciej kwarty, ale ostatnia partia zdecydowanie należała do Anwilu, który pewnie wygrywa ten mecz!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (20:09:02)

Koniec meczu. (84:58)

39:58
    Diduszko 1/2. (84:58)

39:58
    Chcieli efektownie alley-up'em skończyć gospodarze, ale faulowany był Diduszko. Rzuty wolne. (83:58)