28 25 25
Indykpol AZS Olsztyn
0
26 20 23
Czwartek 14.04.2016, 19:00 • Hala Łuczniczka, Bydgoszcz • PlusLiga mężczyzn - play-off • o 9. miejsce

0:0
    Gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi. Wygrali bardzo pewnie, pomimo, że goście w pierwszym secie mieli cztery piłki setowa. Potem już bydgoszczanie spokojnie prowadzili grę i w Olsztynie muszą wygrać by skończyć sezon na 9 miejscu. (22:03:57)

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Waliński zablokowany na skrzydle i koniec tego spotkania!

24:23
    Jest w końcu meczowa dla gospodarzy. Udanie Wiese na skrzydle.

23:23
    Remis! Co tu się dzieje! W kontrze skutecznie Waliński!

23:22
    Koelewijn z przechodzącej piłki atakuje nie do obrony! Ależ pogoń gości!

23:21
    Żurek przyjmuje na drugą stronę, rozegranie do Walińskiego, który trafia! Zapowiadają nam się emocje, bo olsztynianie zaczęli grać i jeszcze jeden czas dla Makowskiego!

23:20
    Jeszcze as serwisowy! Bednorz trafia w okolice 9 metra!

23:19
    Bednorz jeszcze pewnie na skrzydle po prostej.

23:18
    Po prostej uderzenie gospodarzy i to oni mają 23 punkt!

22:18
    Ale po chwili Radke psuje zagrywkę.

22:17
    Nieudany atak na skrzydle Bednorza, który do tego wpada w siatkę! No cóż, tutaj bydgoszczanie będą górą.

21:17
    Po przerwie przyjezdni mylą się w polu zagrywki!

20:17
    Wiese na skrzydle zablokowany przez Adamajtisa i Koelewijna! Czas dla Makowskiego!

20:16
    Kontra przyjezdnych i trafia Adamajtis po skosie!

20:15
    Wojtek przy kolejnym serwisie myli się i zagrywa w aut.

20:14
    Do tego teraz Jurkiewicz serwuje tak, że rywale oddają za darmo. Udanie atakuje Ruciak i gospodarze są coraz bliżej wygranej w tym secie!