1:1 (1:0)
Znicz Pruszków
Piątek 15.04.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 26

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (20:50:41)

ROW remisuje ze Zniczem 1:1! W drugiej połowie nie doczekaliśmy się sytuacji bramkowych, po której któraś z drużyn mogłaby zdobyć decydującą bramkę.

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Bartoszewicz, na boisku pojawia się Janiszewski.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa mecz.

89
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Gładkowski, na boisku pojawia się Płonka.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Kaczmarka na ostatnie minuty wchodzi Rackiewicz.

85
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Siwek.
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Dzierbicki.

84
    Prawą stroną ROW. Mandrysz jednak niedokładnie na wolne pole do Krotofila.

83
    Szykuje się podwójna zmiana w drużynie gospodarzy.

81
    Kontra gości zakończona bardzo lekkim strzałem. Pewnie chwyta piłkę Kajzer.

79
    Rafał Włodarczyk faulem zatrzymuje Krotofila, który wyprowadzał kontratak.

77
    Coraz ostrzejsze starcia. Sędzia Paszkiewicz ma dziś naprawdę "ręce pełne roboty".

75
    Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

73
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Jagiełło, na boisku pojawia się Stryjewski.

71
    Cofnęli się do defensywy gospodarze. Znicz przejął inicjatywę.

69
    Szuka drugiej bramki Slisz. Tym razem próbował z większej odległości, pomylił się naprawdę nieznacznie.

68
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Chałas, na boisku pojawia się Kopciński.

67
    Szykuje się pierwsza zmiana w drużynie gości. Wcześniej jednak rożny dla gospodarzy.