ROW 1964 Rybnik
1:1 (1:0)
Znicz Pruszków
Piątek 15.04.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 26

ROW remisuje ze Zniczem 1:1! W drugiej połowie nie doczekaliśmy się sytuacji bramkowych, po której któraś z drużyn mogłaby zdobyć decydującą bramkę.

90+2
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Bartoszewicz, na boisku pojawia się Janiszewski.

89
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Gładkowski, na boisku pojawia się Płonka.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Kaczmarka na ostatnie minuty wchodzi Rackiewicz.

85
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Siwek.
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Dzierbicki.

79
    Rafał Włodarczyk faulem zatrzymuje Krotofila, który wyprowadzał kontratak.

73
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Jagiełło, na boisku pojawia się Stryjewski.

69
    Szuka drugiej bramki Slisz. Tym razem próbował z większej odległości, pomylił się naprawdę nieznacznie.

68
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Chałas, na boisku pojawia się Kopciński.

57
    Kolejna kartka dla gracza Znicza. Tym razem ukarany Kubicki.

47
    Gol dla Znicza!
    Znakomity początek drugiej połowy gości! Dośrodkowanie z prawej flanki wykorzystuje ANDRZEJ NIEWULIS!

Po pierwszej połowie ROW prowadzi 1:0. Jak na razie obserwujemy bardzo wyrównany mecz. Gospodarze prowadzą po bramce Bartosza Slisza.

39
    Drugie upomnienie dla zawodnika Znicza, ukarany za ostre wejście w środku pola Andrzej Niewulis.

37
    To powinna być bramka! Kontra gospodarzy lewą stroną zakończona dośrodkowaniem przed bramkę gości. Do piłki na 5. metrze dochodzi Szymon Jary, ale fatalnie pudłuje!

35
    Ostre zagranie jednego z zawodników gości. Tomasz Chałas fauluje Łukasza Reinharda.

19
    Corner dla gospodarzy. ROW domaga się rzutu karnego po rzekomy zagraniu ręką jednego z rywali! Gwizdek sędziego jednak milczy!

13
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Znakomita odpowiedź gospodarzy! Fenomenalne uderzenie zza pola karnego BARTOSZA SLISZA!

Witam z Rybnika! Zakończyła się rozgrzewka obu drużyn. Już za parę minut początek meczu.