Zenit Kazaň – Resovia 3:1 (koniec) | Trentino – Civitanova 3:0 (koniec)
1
25 24 18 21
Sobota 16.04.2016, 16:30 • Tauron Arena, Krakow. • Liga Mistrzów • Półfinał

0:0
    Bardzo ambitnie walczyła Asseco Resovia. Mistrzowie Polski wygrali pierwszego seta, a w drugim byli o włos od triumfu. W kolejnych dwóch partiach rzeszowianie nie zdołali już zatrzymać rozpędzonego Zenitu.

Obrońca tytułu w finale! Resovii przyjdzie się zmierzyć o trzecie miejsce! Na relację z drugiego półfinału zapraszamy od 19:30 jedynie na lajfy.com! (18:43:31)
    0:0

25:21
    Czwarty set skończony.

25:21
    Mieli piłkę w górze rzeszowianie, ale nie wykorzystali tej okazji! Potem Leon przedziera się przez potrójny blok! To koniec!

24:21
    W aut atakuje Alek Achrem, ale siatki dotykają kazanie! A już wybiegła na parkiet ekipa Zenitu! Przerwa dla obrońców tytułu!

24:20
    Gutsalyuk skończył atak ze skrzydła! Piłka meczowa dla Zenitu Kazań!

23:20
    Alek Achrem przedarł się jeszcze przez podwójny blok rywali. Gramy dalej.

23:19
    Fatalne nieporozumienie po stronie Resovii! Piłka do nikogo!

22:19
    Siatki dotykają rzeszowianie! A mogło mieć piłkę w górze Asseco!

21:19
    Pojedynczy blok miał przed sobą Bartosz Kurek! Skuteczny atak ze skrzydła!

21:18
    Niedokładna piłka na środek do Russella Holmesa, który został zablokowany. Przerwa dla Andrzeja Kowala!

20:18
    Wilfredo Leon! Kubańczyk przedziera się przez podwójny blok Asseco Resovii!

19:18
    Walczy Asseco Resovia! Bartosz Kurek z prawego skrzydła!

19:17
    Ważną akcję wygrywa Zenit! Skuteczny atak Wilfredo Leona na kontrze. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

18:17
    Kontra Asseco Resovii! Zatrzymany ponownie na potrójnym bloku został Thomas Jaeschke!

17:17
    W pół siatki serwis Matthew Andersona.

17:16
    Potrójny blok miał przed sobą Thomas Jaeschke! Został zatrzymany!

16:16
    Ofiarnie walczyli w obronie rzeszowianie, ale skończył atak ze środka Ashchev.

15:16
    W siatkę po zagrywce posłał piłkę Igor Kobzar. Druga przerwa techniczna. Prowadzi 16:15 Asseco Resovia!

Tomek

Zenit Kazaň: Anderson, Kuleshov, Butko, Demakov, Leon, Ashchev, Poletaev, Kobzar, Gutsalyuk, Spiridonov, Babichev, Mikhailov, libero: Salparov, Verbov.
    Asseco Resovia Rzeszów: Kurek, Jaeschke, Tichacek, Dryja, Achrem, Paszycki, Drzyzga, Perłowski, Śliwka, Penczew, Holmes, Witczak, libero: Ignaczek, Wojtaszek.

Sędziowie: Goran Gradinski, Ahti Huhtaniska.