Unia T. - Unia L. | 48:42 (koniec) | | | Stal G. - GKM | 56:34 (koniec) |
Sparta - ROW | (poz.) | | | Get Well - Falubaz | 51:39 (koniec) |
Wanda - Lokomotiv | 39:51 (koniec) | | | Wybrzeże - Włokniarz | (poz.) |
Holistic-Polska - Orzeł | (poz.) | | | Polonia B. - Stal Rz. | (poz.) |
KSM - Polonia P. | 29:49 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
51:39
Komentarze niedostępne.
Sędzia: Artur Kuśmierz Komisarz toru: Tomasz Welc
Statystyki:
Get Well Toruń
9. Martin Vaculik 11 (3,3,2,W,3)
10. Kacper Gomólski 2+1(0,2*,0)
11. Chris Holder 12+1 (2,2*,3,2,3)
12. Adrian Miedziński 11+3(1*,3,2*,3,2*)
13. Greg Hancock 5+1(0,1,2,2*)
14. Igor Kopeć-Sobczyński 0(0,0,0)
15. Paweł Przedpełski 10+1(3,2,1*,3,1)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
1. Patryk Dudek 6 (2,3,0,t,1,0,0)
2. Andriej Karpow 3+1(1*,1,0,1)
3. Jason Doyle 4+1 (0,2*,1,0,1)
4. Jarosław Hampel (-)
5. Piotr Protasiewicz 10(3,3,1,d,2,1)
6. Sebastian Niedźwiedź 1+1(1*,0)
7. Krystian Pieszczek 15 (2,1,3,3,1,3,2)
Zestaw 1
Bieg po biegu:
Bieg 1
1. Patryk Dudek
9. Martin Vaculik
2. Andriej Karpow
10. Kacper Gomólski
Bieg 2
15. Paweł Przedpełski
6. Sebastian Niedźwiedź
14. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Krystian Pieszczek
Bieg 3
11. Chris Holder
3. Jason Doyle
12. Adrian Miedziński
4. Jarosław Hampel
Bieg 4
5. Piotr Protasiewicz
15. Paweł Przedpełski
7. Krystian Pieszczek
13. Greg Hancock
Bieg 5
12. Adrian Miedziński
1. Patryk Dudek
11. Chris Holder
2. Andriej Karpow
Bieg 6
3. Jason Doyle
13. Greg Hancock
4. Jarosław Hampel
14. Igor Kopeć-Sobczyński
Bieg 7
9. Martin Vaculik
5. Piotr Protasiewicz
10. Kacper Gomólski
6. Sebastian Niedźwiedź
Bieg 8
13. Greg Hancock
2. Andriej Karpow
15. Paweł Przedpełski
1. Patryk Dudek
Bieg 9
4. Jarosław Hampel
10. Kacper Gomólski
3. Jason Doyle
9. Martin Vaculik
Bieg 10
7. Krystian Pieszczek
11. Chris Holder
5. Piotr Protasiewicz
12. Adrian Miedziński
Bieg 11
10. Kacper Gomólski
2. Andriej Karpow
13. Greg Hancock
3. Jason Doyle
Bieg 12
6. Sebastian Niedźwiedź
14. Igor Kopeć-Sobczyński
1. Patryk Dudek
11. Chris Holder
Bieg 13
12. Adrian Miedziński
4. Jarosław Hampel
9. Martin Vaculik
5. Piotr Protasiewicz
Bieg 14
Bieg 15
Get Well Toruń
9. Martin Vaculik 11 (3,3,2,W,3)
10. Kacper Gomólski 2+1(0,2*,0)
11. Chris Holder 12+1 (2,2*,3,2,3)
12. Adrian Miedziński 11+3(1*,3,2*,3,2*)
13. Greg Hancock 5+1(0,1,2,2*)
14. Igor Kopeć-Sobczyński 0(0,0,0)
15. Paweł Przedpełski 10+1(3,2,1*,3,1)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
1. Patryk Dudek 6 (2,3,0,t,1,0,0)
2. Andriej Karpow 3+1(1*,1,0,1)
3. Jason Doyle 4+1 (0,2*,1,0,1)
4. Jarosław Hampel (-)
5. Piotr Protasiewicz 10(3,3,1,d,2,1)
6. Sebastian Niedźwiedź 1+1(1*,0)
7. Krystian Pieszczek 15 (2,1,3,3,1,3,2)
Zestaw 1
Bieg po biegu:
Bieg 1
1. Patryk Dudek
9. Martin Vaculik
2. Andriej Karpow
10. Kacper Gomólski
Bieg 2
15. Paweł Przedpełski
6. Sebastian Niedźwiedź
14. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Krystian Pieszczek
Bieg 3
11. Chris Holder
3. Jason Doyle
12. Adrian Miedziński
4. Jarosław Hampel
Bieg 4
5. Piotr Protasiewicz
15. Paweł Przedpełski
7. Krystian Pieszczek
13. Greg Hancock
Bieg 5
12. Adrian Miedziński
1. Patryk Dudek
11. Chris Holder
2. Andriej Karpow
Bieg 6
3. Jason Doyle
13. Greg Hancock
4. Jarosław Hampel
14. Igor Kopeć-Sobczyński
Bieg 7
9. Martin Vaculik
5. Piotr Protasiewicz
10. Kacper Gomólski
6. Sebastian Niedźwiedź
Bieg 8
13. Greg Hancock
2. Andriej Karpow
15. Paweł Przedpełski
1. Patryk Dudek
Bieg 9
4. Jarosław Hampel
10. Kacper Gomólski
3. Jason Doyle
9. Martin Vaculik
Bieg 10
7. Krystian Pieszczek
11. Chris Holder
5. Piotr Protasiewicz
12. Adrian Miedziński
Bieg 11
10. Kacper Gomólski
2. Andriej Karpow
13. Greg Hancock
3. Jason Doyle
Bieg 12
6. Sebastian Niedźwiedź
14. Igor Kopeć-Sobczyński
1. Patryk Dudek
11. Chris Holder
Bieg 13
12. Adrian Miedziński
4. Jarosław Hampel
9. Martin Vaculik
5. Piotr Protasiewicz
Bieg 14
Bieg 15
Marta Badtke