Wtorek 19.04.2016, 18:00 • Arena Azoty, Szczecin • Liga Kobiet play-off • Finał

25:9
    Błąd rozegrania i policzanki zwyciężają tego seta oraz ten mecz!

24:9
    Z drugiej linii po bloku w boisko trafia Montano i piłka meczowa dla gospodyń! To już chyba wykorzystają policzanki!

22:6
    Serwis idealnie w linię boczną boiska Stefany Velijković!

16:4
    Nad blokiem w aut uderza Balkestein i miażdżąca przewaga Chemika na drugiej przerwie technicznej w secie czwartym!

11:1
    O drugi czas prosi Micelli!

8:1
    Piękna akcja w tempo gospodyń i Bednarek-Kasza skutecznie ze środka. Wysokie prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej Chemika Police!

4:0
    Czas na żądanie dla trenera PGE Atomu Trefla Sopot – Lorenzo Micelli!

26:28
    As serwisowy Zaroślińskiej! Trzeci set dla PGE Atomu Trefla Sopot!

26:27
    Katarzyna Zaroślińska z prawej strony po skosie zmieściła się przez dziurę w bloku. Setowa dla przyjezdnych!

25:26
    Punktowy serwis Mai Tokarskiej! Co tu się dzieje!? Sopocianki mają piłkę setową!

25:24
    Świetnie zza linii 3. metra Madelaynee Montano! Z prawego skrzydła po skosie i kolejna piłka meczowa dla gospodyń!

24:23
    Popełnia błąd podwójnego odbicia Katarzyna Gajgał-Anioł. Z czasu korzysta Jakub Głuszak!

24:20
    Punktowa zagrywka Madelaynee Montano! Piłka meczowa na wagę zwycięstwa w pierwszym meczu finałowym dla Chemika Police!

19:17
    Świetnie zatrzymują podwójnym blokiem na prawej stronie atak Balkestein gospodynie. Czas dla Lorenzo Micelli!

16:15
    Świetnie ze środka Katrzyna Gajgał-Anioł i na drugiej przerwie technicznej w secie trzecim minimalnie na prowadzeniu Chemik Police!

12:11
    Czas dla Lorenzo Micelli!

8:10
    As serwisowy Joanny Wołosz!

4:8
    Fatalny serwis w aut Montano i na pierwszej przerwie technicznej w partii trzeciej prowadzą sopocianki!

2:6
    Świetnie Brittnee Cooper zatrzymuje blokiem Madelaynee Montano. Reaguje Jakub Głuszak prosząc o czas!

25:13
    Kończy tą partię atakiem po bloku w boisko z lewej strony Helena Havelkova!

24:12
    Punktowy serwis Katarzyny Gajgał-Anioł! Piłka setowa dla gospodyń!

19:11
    Myli się Ivana Djerisilo, która uderza w aut. Drugi czas dla Lorenzo Micelli!

16:10
    Trzeci punkt z rzędu przyjezdnych. Świetnie obija blok na lewej stronie Maret Balkestein-Grothues. Szybko reaguje szkoleniowiec Chemika Police – Jakub Głuszak, który prosi o pierwszy w tym secie czas!

16:7
    Z lewego skrzydła po prostej w boisko uderza świetnie Anna Werblińska! Druga przerwa techniczna w partii drugiej i pewne prowadzenie gospodyń 16:7!

15:6
    Kolejny punktowy serwis Velijković. Nie radzi sobie z przyjęciem Agata Durajczyk!

14:6
    Idealnie w linię 9. metra uderza bezpośrednio z zagrywki Stefana Velijković!

11:5
    Siatki przy próbie bloku dotyka Magdalena Damaske i o pierwszy czas w tym secie prosi Lorenzo Micelli!

8:4
    Konsekwentnie po prostej na lewej stronie Havelkova i na pierwszej przerwie technicznej w partii drugiej prowadzenie Chemika 8:4!

7:4
    Teraz Joanna Wołosz kieruje serwis w Kaczorowską i kolejny punkt bezpośrednio z zagrywki dla gospodyń!

5:3
    Katarzyna Gajgał-Anioł posyła swój serwis na stronę rywalek i nie radzi sobie z przyjęciem Kaczorowska!

0:0
    Anna Werblińska wraca do gry. Wystarczyło kilka minut pracy z fizjoterapeutą i jedna z kluczowych zawodniczek Chemika Police powróciła na parkiet!

25:21
    Kończy atakiem z prawego skrzydła Havelkova. Chemik zwycięża w partii numer jeden!

24:21
    Kolejny punkt dla przyjezdnych i drugi czas wykorzystuje Jakub Głuszak!

24:19
    Montano znów świetnie z prawej strony. Piłka setowa dla gospodyń!

23:18
    Fenomenalnie po skosie z prawego skrzydła Madelaynee Montano. Radość połączona ze smutkiem w szeregach Chemika Police. Leży na boisku trzymając się za staw skokowy Anna Werblińska!

18:15
    Błąd w ataku Kaczorowskiej, która kieruje uderzenie na aut. Druga przerwa na żądanie w tym secie dla Lorenzo Micelli!

16:14
    Niczym pani profesor kiwa na lewej stronie Anna Werblińska i mamy prowadzenie Chemika Police na drugiej przerwie technicznej 16:14!

7:8
    Mocno uderzyła ze środka Tokarska i Montano broni ten atak, ale mimo wszystko piłka spada po stronie przyjezdnych na aut. Pierwsza przerwa techniczna i prowadzenie 8:7 PGE Atomu Trefla Sopot!