Gwardia – Pogoń 29:28 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
29:28 (19:11)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
Środa 20.04.2016, 18:00 • Hala im. Jerzego Klempela, Opole ulica Kowalska • Orlen Superliga mężczyzn • 23. kolejka

Koniec meczu. (29:28) (19:30:18)
    59
    Walczak trafia 28 gola! (29:28)

59
    16 sekund, Kuptel bierze czas. (29:27)
    59
    To będzie bardzo długa minuta. Mokrzki rzuca, Broni Morawski, a Bruna trafia 27 bramkę dla Pogoni. (29:27)

57
    Kończ Pan Panie Turek – chce się wołać, ale tu nikt nie siedzi po turecku, tu wszyscy stoją, tu wszyscy czekają! (29:26)
    57
    Walczak! (29:26)

56
    Ależ nerwy! Rozpędzona Pogoń rzuciła się w... pogoń za wynikiem i póki co idzie im to całkiem nieźle. Ale to tylko i aż 4 minuty do końca. (29:25)
    55
    I już tylko 4 gole straty... Jedziniak rzuca gole jak Pasikowski bluzgami! Znów trafił! (29:25)

55
    5 minut straty. 5 minut do końca... (29:24)
    54
    Jedziniak ze skrzydła. (29:24)

54
    Łangowski! (29:23)

53
    2 minuty kary dla Mokrzika za podcięcie Jedziniaka. (28:23)
    53
    Ależ bramka Jedziniaka. W locie tyłem rzuca celnie! (28:23)

52
    Dużo błędów i strat po obu stronach, ale Gwardia wciąż wygrywa. 8 minut do końca. (28:22)
    50
    Walczak i 22 gol dla Pogoni. (28:22)
    48
    Mojrzki to piłkarz czy lobbysta? W każdym razie lobuje jak zawodowiec. Gol numer 28 dla Opola! (28:21)
    47
    Ale więcej błędów popełnia dziś Pogoń, dlatego póki co wynik sprzyja Gwardii. Tymczasem gola rzuca Łangowski, a Taletovic broni rzut zawodnika gości. (27:21)

47
    Łangowski próbuje rzutu, ale broni Morawski. Pogoń wzięła się do roboty, bo Gwardia to nie roboty... to ludzie, którzy popełniają błędy. (26:21)

46
    Ufff... trener Kuptel bierze czas, a kibice Gwardii chętnie wzięliby coś na uspokojenie. (26:21)

Rafał Wałęka

COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Taletovic – Swat, Trojanowski, Knop, Rumniak, Łangowski, Zejlic, Tarcijonas, Mokrzki, Jankowski, Prokop, Simic

Trener: Rafał Kuptel

Sandra SPA Pogoń Szczecin: Tatar, Morawski – Grzegorek, Bruna, Walczak, Gierak, Krysiak, Jedziniak, Statkiewicz, Trzaszczka, Kniazeu, Fedeńczak

Trener:Antoni Parecki

Sędziowie: Michał Kupiec, Marcin Zubek, Marek Musiał, Paweł Klimkowicz