Wolania – Garbarnia 2:4 (koniec) | Wisła II – Cz. Połaniec 1:2 (koniec) | Nowa Huta – KSZO 1:0 (koniec)
Wisła II Kraków
1:2 (0:0)
Czarni Połaniec
Środa 20.04.2016, 17:00 • Gminny Stadion Sportowy, Zabierzów • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 25

90+1
    Kolejny gracz gości indywidualnie ukarany przez arbitra.

88
    Zawodnik Czarnych ukarany żółtym kartonikiem za faul niedaleko własnego pola karnego.

81
    Gol dla Czarnych!

Zawodnicy z Połańca ponownie na prowadzeniu! Strzałem głową bramkarza rywali pokonał MACIEJ WITEK.

70
    Gol dla Wisły II!

Na dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem Wisła wyrównuje! Znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się CRIVELLARO!

51

Kilka minut po wznowieniu gry dość niespodziewanie na prowadzenie wychodzą przyjezdni! Na listę strzelców wpisał się DAMIAN SKIBA.