Korona – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Śląsk | 1:2 (koniec) | | | Pogoń – Lech P. | 1:0 (koniec) |
GKS Bełchatów – MKS Kluczbork | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Zawisza | 1:1 (koniec) |
Bytovia – Wisła Pł. | 1:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Zagłębie S. | 4:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Chrobry | 1:1 (koniec) |
Okocimski – Stal M. | 0:3 (poz.) | | | Błękitni – Polonia B. | 0:0 (koniec) | | | Raków – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Radomiak – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) | | | Kotwica – Wisła Pu. | 0:0 (koniec) | | | Legionovia – Olimpia Z. | 1:0 (koniec) |
Gryf – GKS T. | 0:1 (koniec) |
Man City – Stoke | 4:0 (koniec) | | | Bournemouth – Chelsea | 1:4 (koniec) | | | Liverpool – Newcastle | 2:2 (koniec) |
Aston Villa – Southampton | 2:4 (koniec) |
Everton – Man Utd | 1:2 (koniec) |
Inter – Udinese | 3:1 (koniec) |
Rayo Vallecano – Real Madryt | 2:3 (koniec) | | | Atletico – Malaga | 1:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Gijón | 6:0 (koniec) |
Eibar – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Augsburg | 0:2 (koniec) | | | Stuttgart – Borussia D. | 0:3 (koniec) | | | FC Koln – Darmstadt | 4:1 (koniec) |
Hertha – Bayern | 0:2 (koniec) | | | Ingolstadt – Hannover | 2:2 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayer | 2:3 (koniec) |
Toulouse – Lyon | 2:3 (koniec) |
Banik – Slovan | 0:2 (koniec) | | | Jihlava – Bohemians | 1:2 (koniec) | | | Jablonec – Slovacko | 3:1 (koniec) |
Slavia – Teplice | 2:2 (koniec) |
Senica – AS Trencin | 0:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | Dunajska – Zeleziarne | 1:0 (koniec) |
Rużomberok – Michalovce | 0:0 (koniec) |
PSG – Lille | 2:1 (koniec) |
Gać – Dzierżoniów | 2:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Rzepin | 2:1 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Zagłębie II | 1:0 (koniec) |
Lech II P. – KKS | 7:0 (koniec) | | | Toruń – Unia Sw. | 5:2 (koniec) | | | Warta – Jarota | 1:0 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Nielba | 4:0 (koniec) |
Izolator – Stal Rz. | 1:4 (koniec) | | | Resovia – Lublinianka | 1:0 (koniec) |
KSZO – Wolania | 4:0 (koniec) |
Sokół – Warta S. | 1:0 (koniec) | | | Energia – Polonia W. | 1:2 (koniec) | | | Błękitni Raciąż – Ursus | 0:0 (koniec) |
Start O. – Broń | 2:2 (koniec) | | | Białobrzegi – Legia II | 1:2 (koniec) |
Grunwald R.Ś. – Skra | 1:2 (koniec) | | | Podbeskidzie II – Odra O. | 0:3 (koniec) | | | Czaniec – LKS Bełk | 0:4 (koniec) |
Jastrzębie – Piotrówka | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Piast II | 0:0 (koniec) |
Lechia II – Kaszubia | 3:0 (koniec) | | | Pelplin – Bałtyk G. | 0:2 (koniec) |
finał
Manchester City
4:0
(2:0)
Stoke City F.C.
Komentarze niedostępne.
Gole:
35. Fernando, 43. Agüero (kar.), 64. Iheanacho, 74. Iheanacho
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 3:11. Rzuty rożne: 9:4. Spalone: 1:2. Foule: 8:8.
Sędziowie: Andre Marriner, Scott Ledger, Darren Cann.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 3:11. Rzuty rożne: 9:4. Spalone: 1:2. Foule: 8:8.
Manchester City:
Hart – Zabaleta, Otamendi, Mangala, Kolarov – Navas, Fernando (72. Demichelis), Y. Touré (C), Silva (57. Delph) – Iheanacho, Agüero (65. Bony).
Zmiany: Caballero – Clichy, Demichelis, De Bruyne, Delph, Sterling, Bony.
Trener:
Stoke City F.C.: Given (46. Haugaard) – Bardsley, Shawcross (C), Wollscheid, Muniesa – Cameron, Whelan – Diouf, Imbula, Arnautović (75. Adam) – Joselu.
Zmiany: Haugaard – Adam, Moha, Crouch, Teixeira, Krkić, Shenton.
Trener:
Zmiany: Caballero – Clichy, Demichelis, De Bruyne, Delph, Sterling, Bony.
Trener:
Stoke City F.C.: Given (46. Haugaard) – Bardsley, Shawcross (C), Wollscheid, Muniesa – Cameron, Whelan – Diouf, Imbula, Arnautović (75. Adam) – Joselu.
Zmiany: Haugaard – Adam, Moha, Crouch, Teixeira, Krkić, Shenton.
Trener:
Sędziowie: Andre Marriner, Scott Ledger, Darren Cann.
Widownia:
Tomek