Korona – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Śląsk | 1:2 (koniec) | | | Pogoń – Lech P. | 1:0 (koniec) |
GKS Bełchatów – MKS Kluczbork | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Zawisza | 1:1 (koniec) |
Bytovia – Wisła Pł. | 1:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Zagłębie S. | 4:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Chrobry | 1:1 (koniec) |
Okocimski – Stal M. | 0:3 (poz.) | | | Błękitni – Polonia B. | 0:0 (koniec) | | | Raków – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Radomiak – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) | | | Kotwica – Wisła Pu. | 0:0 (koniec) | | | Legionovia – Olimpia Z. | 1:0 (koniec) |
Gryf – GKS T. | 0:1 (koniec) |
Man City – Stoke | 4:0 (koniec) | | | Bournemouth – Chelsea | 1:4 (koniec) | | | Liverpool – Newcastle | 2:2 (koniec) |
Aston Villa – Southampton | 2:4 (koniec) |
Everton – Man Utd | 1:2 (koniec) |
Inter – Udinese | 3:1 (koniec) |
Rayo Vallecano – Real Madryt | 2:3 (koniec) | | | Atletico – Malaga | 1:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Gijón | 6:0 (koniec) |
Eibar – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Augsburg | 0:2 (koniec) | | | Stuttgart – Borussia D. | 0:3 (koniec) | | | FC Koln – Darmstadt | 4:1 (koniec) |
Hertha – Bayern | 0:2 (koniec) | | | Ingolstadt – Hannover | 2:2 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayer | 2:3 (koniec) |
Toulouse – Lyon | 2:3 (koniec) |
Banik – Slovan | 0:2 (koniec) | | | Jihlava – Bohemians | 1:2 (koniec) | | | Jablonec – Slovacko | 3:1 (koniec) |
Slavia – Teplice | 2:2 (koniec) |
Senica – AS Trencin | 0:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | Dunajska – Zeleziarne | 1:0 (koniec) |
Rużomberok – Michalovce | 0:0 (koniec) |
PSG – Lille | 2:1 (koniec) |
Gać – Dzierżoniów | 2:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Rzepin | 2:1 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Zagłębie II | 1:0 (koniec) |
Lech II P. – KKS | 7:0 (koniec) | | | Toruń – Unia Sw. | 5:2 (koniec) | | | Warta – Jarota | 1:0 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Nielba | 4:0 (koniec) |
Izolator – Stal Rz. | 1:4 (koniec) | | | Resovia – Lublinianka | 1:0 (koniec) |
KSZO – Wolania | 4:0 (koniec) |
Sokół – Warta S. | 1:0 (koniec) | | | Energia – Polonia W. | 1:2 (koniec) | | | Błękitni Raciąż – Ursus | 0:0 (koniec) |
Start O. – Broń | 2:2 (koniec) | | | Białobrzegi – Legia II | 1:2 (koniec) |
Grunwald R.Ś. – Skra | 1:2 (koniec) | | | Podbeskidzie II – Odra O. | 0:3 (koniec) | | | Czaniec – LKS Bełk | 0:4 (koniec) |
Jastrzębie – Piotrówka | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Piast II | 0:0 (koniec) |
Lechia II – Kaszubia | 3:0 (koniec) | | | Pelplin – Bałtyk G. | 0:2 (koniec) |
finał
MFK Rużomberok
0:0
(0:0)
MFK Zemplín Michalovce
90+3
|
Koniec meczu.
(20:49:22)
|
|
90+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Samuel Garcia Bayón (MFK Zemplín Michalovce).
|
|
90+1
|
Zmiana w drużynie MFK Zemplín Michalovce: z boiska schodzi Filip Serečin, na boisku pojawia się Alexander Sviarchinsky.
|
|
Zakłady dla początkujących: przeczytaj opinie o bukmacherach, znajdź najlepsze bonusy. Wejdź na zakladybukmacherskie99.pl!
|
||
86
|
Zmiana w drużynie MFK Zemplín Michalovce: z boiska schodzi Martin Koscelník, na boisku pojawia się Dominik Kunca.
|
|
86
|
Żółtą kartkę otrzymuje Michal Faško (MFK Ružomberok).
|
|
83
|
Żółtą kartkę otrzymuje Miloš Lačný (MFK Ružomberok).
|
|
82
|
Zmiana w drużynie MFK Ružomberok: z boiska schodzi Péter Gál-Andrezly, na boisku pojawia się Michal Faško.
|
|
81
|
Zmiana w drużynie MFK Zemplín Michalovce: z boiska schodzi Stanislav Danko, na boisku pojawia się Samuel Garcia Bayón.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie MFK Ružomberok: z boiska schodzi Martin Nagy, na boisku pojawia się Martin Jakubko.
|
|
68
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stanislav Danko (MFK Zemplín Michalovce).
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45+1
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
39
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marcos Perez Calero (MFK Zemplín Michalovce).
|
|
35
|
Żółtą kartkę otrzymuje Martin Boszorád (MFK Ružomberok).
|
|
33
|
Zmiana w drużynie MFK Ružomberok: z boiska schodzi Marek Sapara, na boisku pojawia się Tomáš Gerát.
|
|
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.
|
Gole:
Sędziowie: Očenáš – Jankovič, Petríček
Widownia: 1780
Kartki: 35. Boszorád (RUZ), 83. Lačný (RUZ), 86. Faško (RUZ) – 39. Calero (MIC), 68. Danko (MIC), 90+2. Bayón (MIC)
Spudłowany karny!:
MFK Rużomberok:
Tofiloski – Maslo, Maslo, Rosa, Boszorád – Nagy (70. Jakubko), Sapara (C) (33. Gerát) – Gál-Andrezly (82. Faško), Ďubek, Zošák – Lačný.
Zmiany: Hajdúch – Kružliak, Faško, Gerát, Ondrek, Kučera, Jakubko.
Trener:
MFK Zemplín Michalovce: Kelemen (C) – Šimčák, Calero, Morlacchi, Podhorin – Grič, Danko (81. Bayón), Koscelník (86. Kunca), Sedlák – Hamuľák, Serečin (90+1. Sviarchinsky).
Zmiany: Kira – Kunca, Bayón, Kerić, Sviarchinsky, Deligiannidis, Votinov.
Trener:
Zmiany: Hajdúch – Kružliak, Faško, Gerát, Ondrek, Kučera, Jakubko.
Trener:
MFK Zemplín Michalovce: Kelemen (C) – Šimčák, Calero, Morlacchi, Podhorin – Grič, Danko (81. Bayón), Koscelník (86. Kunca), Sedlák – Hamuľák, Serečin (90+1. Sviarchinsky).
Zmiany: Kira – Kunca, Bayón, Kerić, Sviarchinsky, Deligiannidis, Votinov.
Trener:
Sędziowie: Očenáš – Jankovič, Petríček
Widownia: 1780