Wrocław – Starogard Gdański 53:72 (koniec) | Koszalin – Słupsk 75:89 (koniec) | Gdynia – Tarnobrzeg 72:54 (koniec)
Ostrów Wielkopolski – Kutno 79:75 (koniec) | Radom – Toruń 64:55 (koniec) | Włocławek – Lublin 93:67 (koniec)
Asseco Gdynia
72:54 (17:15, 39:26, 61:43)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 24.04.2016, 20:00Tauron Basket Liga • 30. kolejka

Koniec meczu. (72:54) (21:37:33)

39:49
    Jeszcze efektowny wsad Frasunkiewicza. (72:54)

39:01
    Kowlaczyk z dystansu za trzy! Tu już pozamiatane! (70:54)

38:29
    Robbins również się nie myli. (67:54)

37:55
    Do tego w kontrze skutecznie Hickey! (67:52)

37:05
    Żołnierewicz z półdystansu w odpowiedzi za dwa. (65:52)

36:43
    Do tego teraz w kontrze Robbins skutecznie spod kosza za dwa. (63:52)

36:33
    Zalewski w końcu celnie za dwa. (63:50)

36:26
    Od dobrych trzech minut żadna z drużyn nie może znaleźć drogi do kosza. Niesamowita nieporadność gospodarzy jak i gości. (63:48)

35:25
    Fatalny okres gry z obu stron. Piłka dosłownie nie chce wpaść do kosza! (63:48)

34:38
    Tarnobrzeżanie zamiast próbować odrabiać straty mylą się w ataku! Dwa niecelne rzuty, ale i Asseco nie jest zbyt skuteczne. (63:48)

33:48
    W odpowiedzi skutecznie Szczotka z półdystansu. (63:48)

33:29
    Faulowany Robbins raz celnie z linii rzutów wolnych. (61:48)

33:23
    A po przerwie Asseco traci wskutek błędu 24 sekund! (61:47)

33:04
    Gdynianie w tej kwarcie mylą się na potęgę! W końcu o czas prosi Tane Spasev! (61:47)

32:13
    Za to Zalewski celnie! Za dwa z półdystansu trafia! (61:47)

31:59
    Gdynianie coś nie mogą wstrzelić się w kolejną kwartę! Kolejna strata w ataku! (61:45)