Korea Płd. – Japonia 3:0 (koniec) | Austria – Włochy 4:2 (koniec) | Słowenia – Polska 1:4 (koniec)
Korea Południowa
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Japonia
Wtorek 26.04.2016, 13:00Mistrzostwa Świata Dywizji 1A • 3. runda

Dosyć nudne spotkanie. Poza pierwszą tercją nie zobaczyliśmy bramek. Koreańczycy w pierwszej tercji załatwili sprawę. Strzelili trzy bramki i ustawili spotkanie. W kolejnych częściach tego meczu mogli sobie pozwolić na "odpoczynek", a i tak zainkasowali trzy punkty. (15:07:18)

59:39
    Jeszcze jedno uderzenie Koreańczyków na bramkę Onody, ale ten skutecznie.

58:05
    Nieuchronnie zbliżamy się do końca tego pojedynku. Tutaj już raczej wszystko jasne. Przewaga Koreańczyków jest zbyt duża by rywale mogli cokolwiek zdziałać.

56:38
    Japończycy grają bardzo kombinacyjnie. Szkoda, że dopiero przed końcem tego pojedynku się rozkręcili.

55:16
    W tej trzeciej tercji zdecydowanie częściej w posiadaniu krążka Japończycy. Mimo to świetnie w bramce spisuje się Dalton.

53:48
    Hokeiści z Kraju Kwitnącej Wiśni krążą dookoła bramki rywala, ale ciągle nie mogą znaleźć drogi do bramki!

52:46
    Koreańczycy w końcu w pełnym zestawieniu!

51:16
    Hirano przed bramką Daltona. Dwukrotnie uderza, jednak ciągle goalkeeper z Korei z czystym kontem!

50:49
    Kolejna kara dla Koreańczyków! Będzie szansa dla Japończyków, którzy grają 5:3. Na ławkę kar wędruje Young!

50:28
    Jeszcze Hirano próbuje z dalekiego dystansu, ale po raz kolejny w bramce skutecznie Dalton.

50:15
    Tanaka do Yamashity, a ten w końcu uderza na bramkę, ale świetnie na linii bramkowej zachowuje się Dalton!

49:25
    Kara dla Korea Południowa (Regan – 2 min.).

49:20
    Ponownie w kontrze Japończycy i w końcu Obara przed bramką z bliska strzela, jednak posyła krążek obok słupka!

48:56
    Krążek krąży wokół pola bramkowego Koreańczyków. W końcu Obara decyduje się na uderzenie, ale broni Onoda.

48:17
    Koreańczycy już spokojnie. Skupiają się na tym by dowieźć ten wynik do końca.

47:06
    Japończycy przycisnęli. Kolejne uderzenie na bramkę, ale jeszcze raz Onoda świetnie na linii bramkowej.

45:57
    Kara dla Daltona za podcinanie jednego z rywali! Na ławkę kar wędruje jeden z jego kolegów.