Japonia – Włochy | 1:3 (koniec) | | | Słowenia – Korea Płd. | 5:1 (koniec) | | | Polska – Austria | 1:0 (koniec) |
Czechy – Szwecja | 2:7 (koniec) |
finał
Czechy
2:7
(2:1, 0:2, 0:4)
Szwecja
58:28
|
Kara dla Czechy (Hrabal – 2 min., zahaczanie).
|
|
46:52
|
Kara dla Szwecja (Gustafsson – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
44:41
|
Kara dla Czechy (Kovář – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
39:21
|
Kara dla Szwecja (Larsson – 2 min., zahaczanie).
|
|
32:51
|
Kara dla Szwecja (Sjögren – Rzut karny, zahaczanie).
|
|
29:40
|
Kara dla Czechy (Zámorský – 2 min., zahaczanie).
|
|
26:27
|
Kara dla Czechy (Zaťovič – 2 min., zahaczanie).
|
|
23:48
|
Kara dla Czechy (Kara techniczna dla drużyny). Penalty served by Pastrňák.
|
|
22:20
|
Kara dla Szwecja (Nygren – 2 min., zahaczanie).
|
|
13:19
|
Kara dla Czechy (Kempný – 2 min., trzymanie).
|
|
10:03
|
Kara dla Szwecja (Ljungh – 2 min.).
|
|
07:43
|
Kara dla Szwecja (Hulström – 2 min., trzymanie).
|
|
06:47
|
Kara dla Czechy (Pastrňák – 2 min., uderzanie).
|
|
03:27
|
Kara dla Szwecja (Larsson – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
6. Zohorna (Gulaš), 10. Koukal (Kempný) – 16. Rosén (Gynge), 28. Hultström (Forsling, Rosén), 38. Cehlin (Martinsson, Omark), 47. Nygren (Omark), 47. Cehlin (Omark), 59. Rosén (Hultström), 59. Backlund (Omark, Cehlin)
Sędziowie: Anisimov, Ravodin – Gebauer, Lederer
Widownia:
Spudłowany karny!:
Czechy:
Furch (Francouz) – Jeřábek, Jordán, Kundrátek, Kempný, Hrabal, Kolář, Zámorský, Voráček – Pastrňák, Plekanec, Červenka – Kašpar, Koukal, Vincour – Gulaš, Kovář, Zohorna – Sekáč, Filippi, Zaťovič – Kubalík.
Zmiany:
Trener:
Szwecja: Fasth (Markström) – Larsson, Gustafsson, Johansson, Fransson, Forsling, Hultström, Martinsson, Nygren – Cehlin, Backlund, Omark – Klasen, Wennberg, Westerholm – Gynge, Rosén, Sörensen – Sandberg, Ljungh, Sjögren – Wallmark, Tedenby.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Szwecja: Fasth (Markström) – Larsson, Gustafsson, Johansson, Fransson, Forsling, Hultström, Martinsson, Nygren – Cehlin, Backlund, Omark – Klasen, Wennberg, Westerholm – Gynge, Rosén, Sörensen – Sandberg, Ljungh, Sjögren – Wallmark, Tedenby.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Anisimov, Ravodin – Gebauer, Lederer
Widownia: