Japonia – Włochy | 1:3 (koniec) | | | Słowenia – Korea Płd. | 5:1 (koniec) | | | Polska – Austria | 1:0 (koniec) |
Czechy – Szwecja | 2:7 (koniec) |
finał
Słowenia
5:1
(2:1, 2:0, 1:0)
Korea Południowa
55:01
|
Kara dla Słowenia (Kovacevic – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
54:02
|
Kara dla Słowenia (Kranjc – 2 min., uderzanie).
|
|
52:40
|
Kara dla Korea Południowa (Radunske – 2 min., uderzanie).
|
|
49:10
|
Kara dla Korea Południowa (W. Kim – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
46:14
|
Kara dla Słowenia (Jeglic – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
45:09
|
Kara dla Korea Południowa (Lee – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
43:12
|
Kara dla Korea Południowa (Oh – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
38:34
|
Kara dla Korea Południowa (Lee – 2 min., zahaczanie).
|
|
35:03
|
Kara dla Słowenia (Jeglic – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
23:19
|
Kara dla Korea Południowa (Radunske – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
15:45
|
Kara dla Słowenia (Hebar – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
12:47
|
Kara dla Słowenia (Pance – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
8:07
|
Kara dla Korea Południowa (Oh – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
9. Sabolic (Kovacevic, Kranjc), 20. Kuralt (Music, Ograjensek), 27. Music (Kuralt, Ograjensek), 35. Ticar (Sabolic, Jeglic), 52. Pretnar (Vidmar, Hebar) – 1. K. Kim (S. Kim)
Sędziowie: Kulew (RUS), Sir (CZE) – Leermakers (NED), Paley (RUS)
Widownia:
Spudłowany karny!:
Słowenia:
Kroselj (Kristan) – Kovacevic, Kranjc, Jeglic, Ticar, Sabolic – Repe, Gregorc, Verlic, Pance, Urbas – Pretnar, Vidmar, Kuralt, Music, Ograjensek – Milovanovic, Pesut, Koblar, Hebar, Ropret
Zmiany:
Trener:
Korea Południowa: Dalton (Park) – W. Kim, Young, K. Kim, S. Kim, Radunske – Lee, Regan, H. Shin, Park, Ahn – Oh, Seo, S. Shin, Cho, Swift – H. Kim, Lee, Sin, W. Kim
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Korea Południowa: Dalton (Park) – W. Kim, Young, K. Kim, S. Kim, Radunske – Lee, Regan, H. Shin, Park, Ahn – Oh, Seo, S. Shin, Cho, Swift – H. Kim, Lee, Sin, W. Kim
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kulew (RUS), Sir (CZE) – Leermakers (NED), Paley (RUS)
Widownia:
Dawid Szewczyk
@szewczykdawid