Broń – Świt NDM 0:0 (koniec)
Broń Radom
0:0 (0:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Piątek 29.04.2016, 18:15 • Stadion MOSiR, Radom • 3 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 26

90
    Koniec meczu. (20:03:30)

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

85
    Ostatnie minuty meczu w Radomiu. Druga połowa jest emocjonująca i trzyma kibiców w napięciu. Drużyny atakują. Nie biorą w ciemno remisu, tym bardziej bezbramkowego.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Bouchniba (Broń Radom).

77
    Zmiana w drużynie Broń Radom: z boiska schodzi Nowosielski, na boisku pojawia się Bouchniba.

75
    Nowosielski i Dziubiński zakończyli efektownie składne akcje Broni Radom. Raz gości uratował bramkarz, a raz brak precyzji strzelca. Drużyny mają kwadrans na zdobycie decydującego gola.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Kimura (Broń Radom).

66
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Kozłowski.

65
    W ostatnich minutach bliżej gola była drużyna prowadzona przez Przemysława Cecherza. Broń Radom ratowała się wybiciem z linii bramkowej.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Napora (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

55
    Teraz w roli głównej sędzia Piotr Urban, który ostatecznie nie podyktował rzutu karnego dla Broni Radom.

55
    Sędziowie asystenci mają dużo pracy. Po przerwie obaj musieli ocenić sytuacje z nieznacznym spalonym. Napastnicy wyrwali się do przodu za wcześnie.

46

Bezbramkowe 45 minut w Radomiu. Dużo walki, liczne stałe fragmenty i kilka strzałów, ale wszystkie albo niecelne albo padły łupem bramkarzy.

45

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Koziara (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

35
    Stałe fragmenty po obu stronach boiska. Egzekutorzy zdecydowali się na dośrodkowania, po których nie było zagrożenia dla bramkarzy: Młodzińskiego oraz Kędry.

25
    Sałek uderzył głową i zmusił do maksymalnego wysiłku Kędrę. Świt Nowy Dwór Mazowiecki nie pozostał dłużny i odpowiedział dwoma atakami.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole:

Kartki:   70. Kimura (RDM), 81. Bouchniba (RDM) – 19. Broniszewski (NDM), 39. Koziara (NDM), 59. Napora (NDM), 71. Basiuk (NDM), 90. Kozłowski (NDM)

Broń Radom: Młodzinski – Kimura, Więcek, Kupiec, Wicik – Leśniewski, Dziubiński, Sałek, Bojek, Nowosielski (77' Bouchniba) – Czarnecki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Kędra – Kowalczyk, Drwęcki, Gurzęda, Kamiński (66' Kozłowski) – Maciejewski, Karaszewski, Koziara, Broniszewski, Napora – Szerszeń.

Zmiany: Libera – Bramowicz, Basiuk, Cuch, Krawczyk, Kozłowski, Pachelski.

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa)