Bałtyk G. – Arka II 2:1 (koniec)
Bałtyk Gdynia
2:1 (0:0)
Arka II Gdynia
Piątek 29.04.2016, 18:00 • Narodowy Stadion Rugby, Gdynia • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska • Runda 24

90+5
    Koniec meczu. (19:55:54)

90+3
    Gol dla Arki!
    Strzelcem bramki DARIUSZ HEBEL.

Piękne uderzenie z woleja daje gola kontaktowego i przywraca rezerwistom nadzieję na remis. Czasu zostało jednak bardzo mało.

90
    Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu.

88
    Matysiak musiał wykazać się na linii bramkowej. Mocne uderzenie Nowackiego zmierzało w światło bramki, ale nie wpadło do siatki za sprawą golkipera Bałtyku Gdynia.

85
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Krysiński, na boisku pojawia się Młynarczyk.

84
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Pasieka, na boisku pojawia się Łyszyk.

81
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Wypij, na boisku pojawia się Węgliński.

78
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Foks, na boisku pojawia się Regulski.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Foks (Arka II Gdynia).

73
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Stepnowski, na boisku pojawia się Hebel.

71
    Gol dla Bałtyku!
    Strzelcem bramki DOMINIK KLECHA.

2:0 w Gdyni. Doskonałe zmiany przeprowadził trener gospodarzy. Tym razem piłkę do bramki kopnął Klecha w sytuacji sam na sam z Kotkowskim!

70
    Dotychczas Bałtyk Gdynia dyktował warunki w drugiej połowie. Arka II straciła w tym okresie gola i musi zaatakować w ostatnich 20 minutach.

65
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Lomski, na boisku pojawia się Kupczyk.

55
    Strzelcem bramki JAKUB ZEJGLIC.

Minutę po wejściu na boisko Zejglic popisał się kapitalnym strzałem z ponad 20 metrów w okienko bramki Arki II Gdynia!

55
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Bułka, na boisku pojawia się Zejglic.

55
    Dynamicznie po przerwie. Niecelne strzały Zyski oraz Stepnowskiego. Poza tym piłkarze zaczynają walczyć o piłkę bez przebierania w środkach.