Włocławek – Szczecin 78:54 (koniec) | Radom – Kutno 76:66 (koniec)
Anwil Włocławek
78:54 (20:11, 39:31, 61:34) Serie: 1:0
King Wilki Morskie Szczecin
Piątek 29.04.2016, 18:00 • Hala Mistrzów, Włocławek • Tauron Basket Liga - play-off • Ćwierćfinał

39:16
    Jeszcze niwelują do końca straty goście. Za trzy teraz rzuca Robinson! (78:54)

38:25
    Majcherek świetnie za "3"! (76:51)

37:30
    Przerwa dla Milicicia! (76:48)

33:31
    Reaguje Igor Milicić, który prosi o czas po to by jego drużyna mimo dużej przewagi zbytnio nie rozluźniła się i do końca walczyła o to by zmieść z parkietu przyjezdnych! (72:38)

32:20
    W szybkim ataku kolejne "3" punkty zdobywa Andjušić! (70:34)

31:39
    Co tu się dzieje!? Kolejna "trójka" Anwilu! Tym razem Andjušić! (67:34)

30:27
    Piotr Stelmach rozpoczyna tą kwartę od trafienia za "3"! W świetnym stylu i podobnie jak w kwarcie trzeciej wchodzą w to ostatnie 10 minut gospodarze! (64:34)

28:29
    Kolejne punkty Bartosza Diduszko. Tym razem podanie Rafała Skibniewskiego jego kolega zamienia na "3" oczka! (57:33)

26:21
    Czas dla trenera King Wilków Morskich Szczecin – Marka Łukomskiego! (52:31)

26:16
    Co za trafienie Jelínka z wyskoku! "3" oczka dopisują gospodarze! (52:31)

20:40
    Dmitriew otrzymuje podanie od Łączyńskiego i świetnym rzutem za trzy rozpoczyna tą kwartę! (42:31)