Termalica – Górnik Ł. | 0:2 (koniec) | | | Korona – Wisła K. | 3:2 (koniec) |
Chrobry – Dolcan | 3:0 (poz.) | | | MKS Kluczbork – Sandecja | 2:4 (koniec) | | | Arka – Olimpia G. | 0:0 (koniec) |
Pogoń Sdl. – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) | | | Zawisza – Chojniczanka | 1:0 (koniec) |
Wisła Pu. – Okocimski | 3:0 (poz.) | | | Olimpia Z. – Kotwica | 1:3 (koniec) | | | Siarka T. – Radomiak | 2:4 (koniec) |
Polonia B. – Gryf | 2:0 (koniec) | | | GKS T. – Legionovia | 1:2 (koniec) | | | Znicz – Raków | 1:0 (koniec) |
Stal M. – Nadwiślan | 3:0 (koniec) |
Watford – Aston Villa | 3:2 (koniec) | | | Everton – Bournemouth | 2:1 (koniec) | | | Newcastle – Crystal Palace | 1:0 (koniec) |
Stoke – Sunderland | 1:1 (koniec) | | | West Bromwich – West Ham | 0:3 (koniec) | | | Arsenal – Norwich | 1:0 (koniec) |
Udinese – Torino | 1:5 (koniec) | | | Chievo – Fiorentina | 0:0 (koniec) |
Sociedad – Real Madryt | 0:1 (koniec) | | | Atletico – Rayo Vallecano | 1:0 (koniec) | | | Real Betis – FC Barcelona | 0:2 (koniec) |
Granada – Las Palmas | 3:2 (koniec) |
Bayern – Borussia M. | 1:1 (koniec) | | | Borussia D. – Wolfsburg | 5:1 (koniec) | | | Hannover – Schalke 04 | 1:3 (koniec) |
Hoffenheim – Ingolstadt | 2:1 (koniec) | | | Mainz – Hamburg | 0:0 (koniec) | | | Darmstadt – Eintracht | 1:2 (koniec) |
Bayer – Hertha | 2:1 (koniec) |
Nantes – Nice | 1:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Monaco – Guingamp | 3:2 (koniec) |
Troyes – Bordeaux | 2:4 (koniec) | | | Lorient – Lille | 0:1 (koniec) | | | Caen – Bastia | 0:0 (koniec) |
Reims – Montpellier | 2:3 (koniec) | | | Lyon – GFC Ajaccio | 2:1 (koniec) |
Slovan – Brno | 4:2 (koniec) | | | Příbram – Dukla | 2:2 (koniec) | | | Slovacko – Zlín | 1:1 (koniec) |
Ołomuniec – Jablonec | 2:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Banik | 2:0 (koniec) |
Michalovce – Senica | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Rużomberok | 3:1 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Miedź II – Górnik W. | 1:2 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Żmigród | 0:0 (poz.) | | | Gorzów Wlkp. – Karnin | 1:1 (koniec) |
Wda – Ostrów Wlkp. | 0:2 (koniec) | | | Nielba – Warta | 1:1 (koniec) | | | Pelikan Niechanowo – Lech II P. | 1:1 (koniec) |
Stal Rz. – Jarosław | 1:0 (koniec) | | | Wólczanka – Karpaty K. | 3:2 (koniec) | | | Sokół – Izolator | 4:1 (koniec) |
Lublinianka – Motor | 0:3 (koniec) |
Znicz Biała – Olimpia E. | 0:2 (koniec) |
KSZO – Sandomierz | 4:0 (koniec) |
Pogoń Grodzisk Maz. – Start O. | 1:0 (koniec) | | | Legia II – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Ursus – Tomaszów Maz. | 2:1 (koniec) |
Polonia W. – Błękitni Raciąż | 2:1 (koniec) |
BKS Stal – LKS Bełk | 2:0 (koniec) | | | Jastrzębie – Górnik II | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Skra | 1:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Szombierki | 6:1 (koniec) |
Drawa – Bałtyk K. | 2:0 (koniec) | | | Chwaszczyno – Lechia II | 0:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Pelplin | 2:0 (koniec) |
finał
Chievo Verona
0:0
(0:0)
ACF Fiorentina
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Matías Fernández (ACF Fiorentina).
|
|
74
|
Żółtą kartkę otrzymuje Nenad Tomović (ACF Fiorentina).
|
|
58
|
Żółtą kartkę otrzymuje Milan Badelj (ACF Fiorentina).
|
|
37
|
Cacciatore otrzymuje żółtą kartkę, ale nawet czerwień dla gracza Chievo nie powinna nikogo oburzyć, bo obrońca gospodarzy po prostu kopnął rywala!
|
|
18
|
Żółtą kartkę otrzymuje Massimo Gobbi (Chievo Verona).
|
|
16
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mauro Zárate (ACF Fiorentina).
|
Gole:
Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:11. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 1:0. Foule: 20:13.
Sędziowie: M. Guida – M. Tonolini, C. Carbone
Widownia:
Kartki: 18. Gobbi (CHV), 37. Cacciatore (CHV) – 16. Zárate (FIO), 58. Badelj (FIO), 74. Tomović (FIO), 76. M. Fernández (FIO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:11. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 1:0. Foule: 20:13.
Chievo Verona:
Bizzarri – Cacciatore, Gamberini, Cesar, Gobbi – N. Rigoni (80. L. Castro), Radovanović, Hetemaj – Pepe (65. Birsa) – Pellissier, Inglese (69. Floro Flores).
Zmiany: Bressan, Seculin – Pinzi, Ninković, L. Castro, Sardo, Birsa, M'Poku, Floro Flores.
Trener:
ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Tomović, Gonzalo Rodríguez, Astori – Tello (60. Bernardeschi), Badelj, Valero, Alonso – M. Fernández (80. Iličić), Zárate – N. Kalinič.
Zmiany: Lezzerini, Satalino – Costa, Bernardeschi, Błaszczykowski, Pasqual, Koné, Roncaglia, Iličić.
Trener:
Zmiany: Bressan, Seculin – Pinzi, Ninković, L. Castro, Sardo, Birsa, M'Poku, Floro Flores.
Trener:
ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Tomović, Gonzalo Rodríguez, Astori – Tello (60. Bernardeschi), Badelj, Valero, Alonso – M. Fernández (80. Iličić), Zárate – N. Kalinič.
Zmiany: Lezzerini, Satalino – Costa, Bernardeschi, Błaszczykowski, Pasqual, Koné, Roncaglia, Iličić.
Trener:
Sędziowie: M. Guida – M. Tonolini, C. Carbone
Widownia:
Mariusz Dygant
@LajfyInfo