Wisła Pu. – Okocimski 3:0 (poz.) | Olimpia Z. – Kotwica 1:3 (koniec) | Siarka T. – Radomiak 2:4 (koniec)
Polonia B. – Gryf 2:0 (koniec) | GKS T. – Legionovia 1:2 (koniec) | Znicz – Raków 1:0 (koniec)
Stal M. – Nadwiślan 3:0 (koniec)
Olimpia Zambrów
1:3 (1:1)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 30.04.2016, 16:00 • Stadion Miejski w Zambrowie, Zambrów • 2. Liga • Runda 28

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

O meczu:

W najbliższą sobotę rozegrane zostaną spotkania 28. kolejki polskiej drugiej ligi. W Zambrowie miejscowa Olimpia podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Spotkanie zostanie rozegrane na lekkoatletycznym stadionie gospodarzy.

Olimpia Zambrów:

Gospodarze z dorobkiem trzydziestu punktów plasują się na dwunastej lokacie. Nie jest to jednak bezpieczne miejsce, gdyż szesnasty, zagrożony spadkiem Nadwiślan Góra ma zaledwie dwa "oczka" mniej. Dla Olimpii więc każdy mecz do końca sezonu to walka o ligowy byt.

Kotwica Kołobrzeg:

Przyjezdni mają o wiele lepsza sytuację. Drużyna znad morza czterdzieści jeden punktów i zajmuje siódme miejsce. Kotwica do miejsca dającego prawo do gry w barażach o 1. ligę ma sześciopunktową stratę.

Ostatnia seria gier:

Poprzednia kolejka nie była zbytnio udana dla żadnego z tych zespołów. Piłkarze z Zambrowa przegrali na wyjeździe z Legionovią 0:1. Kotwica na własnym terenie bezbramkowo zremisowała z Wisłą Puławy.

Start spotkania:

Początek pojedynku zaplanowany jest na godzinę 16:00. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Jak będzie teraz? Przekonajcie się z pomocą naszej relacji!

Zawodnicy obu drużyn pojawili się już na murawie w Zambrowie!

1

3
    Początek spotkania lepszy w wykonaniu gospodarzy. Olimpia utrzymuje się przy piłce na połowie rywali, ale póki co bez ataków.

4
    Po zbyt długim podaniu z głębi pola z piątego metra grę wznowi golkiper drużyny z Zambrowa.

5
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w szesnastkę Kotwicy, ale lepiej w powietrzu spisali się defensorzy drużyny gości.

7
    Po zupełnie nieudanej wrzutce z lewego skrzydła od własnej bramki grę wznowi Małecki.

9
    Ładnie prawym skrzydłem ruszył Świechowski, ale po jego dośrodkowaniu jeden z obrońców wybił piłkę na aut. Chwilę później kołobrzeżanie wywalczyli korner.

10
    Zamieszanie w polu karnym miejscowych po wrzutce z rzutu rożnego, ale ostatecznie defensorzy skutecznie oddalają zagrożenie.

10
    Gol dla Kotwicy!

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! Dośrodkowaniu z rzutu wolnego i wślizgiem piłkę do bramki wpakował JAKUB POZNAŃSKI!

12
    Dość szybko na prowadzenie wyszła Kotwica. Gospodarze dłużej utrzymywali się na połowie rywali, ale kołobrzeżanie lepiej potrafili wykorzystać okazję.

14
    Na strzał z dystansu zdecydował się Nowak, ale zabrakło precyzji i piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką bramki rywali.

14
    Fantastyczna okazja gospodarzy! Do środkowanie Grzybowskiego z prawego skrzydła i strzał przewrotką Kowala! Piłka poszybowała jednak prosto w dobrze ustawionego Małeckiego.

16
    Miejscowi próbowali wyprowadzić kontrę, ale niedokładnie podawał jeden z graczy Olimpii i futbolówkę przejęli rywale.

17
    Cichy faulowany niedaleko własnego pola karnego i arbiter bez wahania zdecydował się na odgwizdanie przewinienia.

18
    Dobrze zapowiadająca się akcja przyjezdnych przerwana przez arbitra. W momencie podania jeden z graczy Kotwicy znajdował się na pozycji spalonej.

20
    Ładnie do uderzenie z szesnastego metra złożył się Kowal, ale trafił prosto w defensora Kotwicy. Chwilę później przyjezdni wywalczyli wrzut z autu.

21
    Zbyt mocne podanie do uciekającego obrońców napastnika Kotwicy i piłkę bez większych kłopotów wyłapuje bramkarz Olimpii.

23
    Zawodnicy z Zambrowa wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska. Podejście wyżej nie bardzo wychodzi graczom Olimpii.

24
    Zagrożenie pod bramką Kotwicy tymczasowo zażegnane po wybiciu piłki przez Szuberta.

25
    Groźne dośrodkowanie Janika z lewego skrzydła, ale piłkę pewnie wyłapał Małecki.

27
    Lewiński prostopadle zagrywał do Boettchera, ale okazało się, że gracz Kotwicy skutecznie został złapany w pułapkę ofsajdową.

29
    Poznański nieprzepisowo powstrzymywał rywala w środkowej strefie boiska i arbiter słusznie odgwizdał przewinienie.

30
    Gol dla Olimpii Zambrów!

Coś niesamowitego! Miejscowi w nieprawdopodobny sposób do wyrównania doprowadzają miejscowi! ŁUKASZ GRZYBOWSKI bardzo wysokim centrostrzałem z prawego skrzydła zaskakuje bramkarza i defensywę Kotwicy!

32
    Groźna akcja miejscowych, ale płaskie zagranie Szuberta w szesnastkę rywali zostało przerwane przez jednego z defensorów.

33
    Walczą o kolejną bramkę miejscowi. Inicjatywa po stronie drużyny z Zambrowa, rywale z kolei nastawiają się na wyprowadzanie kontrataków.

34
    Z dystansu uderzał Mroczkowski, ale ty razem bezbłędnie pomiędzy słupkami zachował się golkiper drużyny z Kołobrzegu.

35
    Piłka wylądowała w bramce gości, ale gol nie zostaje uznany! W trakcie akcji faulowany był obrońca Kotwicy i arbiter słusznie nie zaliczył trafienia.

37
    Z szesnastego metra zewnętrzną częścią stopy uderzał Szubert, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki rywali!

38
    Od rzutu wolnego w odległości około trzydziestu metrów od bramki rywali grę wznowią piłkarze Olimpii.

39
    Dośrodkowanie na raty w pole karne rywali, ale ostatecznie futbolówka bezbłędnie wyłapana przez Małeckiego.

40
    Spokojnie na własnej połowie boiska wymieniają się podaniami kołobrzeżanie.

42
    Nie rezygnują z ataków miejscowi. Seria dośrodkowań w pole karne Kotwicy, póki co jednak bez skutku.

43
    Szarża Szuberta na lewym skrzydle, ale jego strzał z ostrego kąta okazał się niecelny.

44
    Ależ to była okazja dla przyjezdnych! Szubert ładnie wbiegł w pole karne, następnie zwiódł jednego z obrońców po czym jednak uderzył zdecydowanie za lekko.

45

Do przerwy remis 1:1 w Zambrowie! Dość ciekawego widowiska jesteśmy dziś świadkami. Mecz jest wyrównany, nie brakuje ładnych ofensywnych zrywów. Na drygą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

46
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46
    Dośrodkowanie Świechowskiego blokuje Gogola i już na początku drugiej połowy goście wywalczyli korner.

47
    Jeden z defensorów Olimpii był faulowany w trakcie dośrodkowania rywali z rzutu rożnego i arbiter przerwał grę.

48
    Jak to nie wpadło?! Świechowski wyłożył piłkę do Szuberta na dziesiąty metr, ale gracz Kotwicy nie trafił w światło bramki!

50
    Defensorzy Kotwicy głową wybijają piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu rywale ze stałego fragmentu gry.

51
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznowią przyjezdni znad morza.

52
    Zbyt mocne podanie do Szuberta, który nie zdołał utrzymać futbolówki na placu gry. Od bramki rozpoczną miejscowi.

53
    Znakomitym refleksem i wychwyceniem futbolówki popisał się golkiper gospodarzy! Czapliński ofiarnie rzucił się pod nogi nadbiegającego rywala.

55
    Skutecznym piąstkowaniem po dośrodkowaniu z narożnika boiska popisał się Małecki.

56
    Bardzo długo przed polem karnym rywali budowali goście, ale po niedokładnym zagraniu Szywacza rywale wyruszyli z kontrą.

57
    Podanie ze skrzydła do grzybowskiego zablokowane przez jednego z defensorów Kotwicy. Kolejny korner dla Olimpii.

58
    Cichy, Żołądź i Grzybowski ucierpieli w walce o górną piłkę. Czeka nas krótka przerwa w grze, po której rzut rożny będą mieli miejscowi.

59
    Wyprowadzający kontratak swojego zespołu Nowak powalony na murawę przez Mroczkowskiego. Arbiter słusznie pokazuje graczowi gospodarzy żółty kartonik!

60
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Szubert, na boisku pojawia się Zieliński.

61
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Hryszko, na boisku pojawia się Przemysław Jastrzębski.

63

Kołobrzeżanie ponownie na prowadzeniu! Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Najlepiej odnalazł się w nim KAROL ZIELIŃSKI, który wpakował piłkę do siatki.

64
    Miejscowi od razu wyruszyli, aby walczyć o gola wyrównującego. Czy i tym razem Olimpia zdoła skutecznie odpowiedzieć?

65
    Niepotrzebny faul Zielińskiego na połowie rywali i Marcin Borski pokazuje graczowi Kotwicy żółty kartonik.

66
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Grzybowski, na boisku pojawia się Brzęczek.

67
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Mroczkowski, na boisku pojawia się Porębski.

69
    Jeden z defensorów Olimpii faulowany przez Świechowskiego i arbiter przerywa grę.

70
    Niezbyt ciekawy fragment gry. Seria wrzutów z autu dla Kotwicy na połowie rywali. Czekamy na większe emocje w Zambrowie.

71
    Nieudana próba strzału Żołądzia, ale w natarciu cały czas przyjezdni znad Bałtyku.

71
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Janik, na boisku pojawia się Buzun.

72
    Nieudany przerzut na drugie skrzydło autorstwa Kowala i piłkarze z Zambrowa tracą futbolówkę.

74
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Rydzak.

75
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko piętnaście minut! Goście są lepiej zorganizowani, ale gracze Olimpii imponują walecznością. Zapowiada się ciekawa końcówka!

76
    Zamieszanie w polu karnym Kotwicy po stałym fragmencie gry, ale ostatecznie defensorzy drużyny gości wybijają futbolówkę.

77
    Z murawy nie podnosi się Poznański, który najwyraźniej ucierpiał w walce o piłkę. Przed nami krótka przerwa w grze.

78
    Lewiński podcięty w środku pola przez jednego z rywali. Mimo protestów kibiców gospodarzy arbiter dyktuje rzut wolny dla Olimpii.

79
    Zamknięci w okolicach własnego pola karnego są przyjezdni. Inicjatywa po stronie miejscowych, za moment od autu grę wznowi Dziemidowicz.

81
    Kowal wywalczył piłkę po akcji prawym skrzydłem, ale chwilę później jego koledzy w prosty sposób oddali ją rywalom.

82
    Wysoko ustawiona defensywa Kotwicy. Zapowiada się wymiana ciosów w Zambrowie. Czekamy na jakiś atak gospodarzy, którzy póki co skupiają się przede wszystkim na dośrodkowaniach.

83
    Zbyt wysokie dośrodkowanie Przemysława Jastrzębskiego i piłka ląduje poza linią końcową. Z piątego metra grę wznowi Małecki.

84
    Dzienis faulowany niedaleko pola karnego rywali i Olimpia rozpocznie od rzutu wolnego. Może być groźnie pod bramką Kotwicy!

85
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale niecelnie. Od bramki zaczną przyjezdni.

85
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Lewiński, na boisku pojawia się Sochań.

87
    Gra przeniosła się teraz do środka pola. Z pewnością nie jest to na rękę miejscowym, którzy mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.

88
    Dośrodkowanie Dzienisaa zablokowane przez jednego z rywali i z kontratakiem wyruszają przyjezdni.

89
    Buzun nieprzepisowo przerwał akcję rywali i został indywidualnie napomniany przez Marcina Borskiego.

90
    Aż o pięć minut przedłużone zostaje to spotkanie!

90+1
    Korneliusz Sochań powalił na murawę jednego z rywali i gospodarze będą mieli okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

90+2
    Za zbyt długie zwlekanie ze wznowieniem gry w pełni zasłużenie żółtym kartonikiem ukarany został Księżniakiewicz.

90+3
    Nieudany strzał Szywacza i bez najmniejszych kłopotów futbolówkę wyłapuje golkiper drużyny gospodarzy.

90+4
    Jedna z ostatnich szans dla Olimpii. Zambrowianie po zablokowanym uderzeniu Buzuna będą mieli rzut rożny.

90+5
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Kotwicy, ale ostatecznie goście oddalają zagrożenie. Niebawem arbitry zagwiżdże po raz ostatni!

90+6

Znakomita kontra gości! KAMIL ZIELIŃSKI był sam na sam z bramkarzem rywali i pokonał go lekką podcinką!

90+7

Spotkanie w Zambrowie właśnie dobiegło końca! Po bardzo ciekawym widowisku miejscowa Olimpia przegrywa z Kotwicą Kołobrzeg 1:3. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:00:59)

Gole: 30. Grzybowski – 10. Poznański, 63. Zieliński, 90+6. Zieliński

Kartki:   59. Mroczkowski (ZMB), 89. Buzun (ZMB) – 65. Zieliński (KTW), 90+2. Księżniakiewicz (KTW)

Olimpia Zambrów: Czapliński – Gogol, Piłatowski, Dzienis, Dziemidowicz, Hryszko (61. P. Jastrzębski), Mroczkowski (67. Porębski), Tunkiewicz, Janik (71. Buzun), Grzybowski (66. Brzęczek), Kowal

Zmiany: Koncki – Twardowski, Porębski, Buzun, P. Jastrzębski, Brzęczek, M. Jastrzębski

Kotwica Kołobrzeg: Małecki – Cichy, Poznański, Szywacz, Boettcher, Księżniakiewicz, Lewiński (85. Sochań), Nowak (74. Rydzak), Świechowski, Żołądź, Szubert (60. Zieliński)

Zmiany: Waśków – Bejuk, Rydzak, Szutenberg, Horna, Sochań, Zieliński

Sędziowie: Marcin Borski