Juventus – Carpi FC 2:0 (koniec) | Empoli – Bologna 0:0 (koniec) | AC Milan – Frosinone 3:3 (koniec)
Sassuolo – Hellas Verona 1:0 (koniec) | US Palermo – Sampdoria 2:0 (koniec) | Lazio – Inter 2:0 (koniec)
AC Milan
3:3 (0:2)
Frosinone Calcio
Niedziela 01.05.2016, 15:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A • Runda 36

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami interesującego pojedynku w ramach 36. kolejki włoskiej Serie A. Będący ostatnio w słabszej dyspozycji AC Milan zmierzy się na własnym obiekcie z walczącym o utrzymanie Frosinone. Gospodarze z pewnością są faworytami rywalizacji, ale nie mają oni mimo wszystko już większych szans na wyższe miejsce w ligowej tabeli. Goście z kolei do bezpiecznej strefy tracą obecnie aż pięć oczek. Zapowiada się więc emocjonujący spektakl.
    Ostatni mecz Milanu zakończył się fatalnym wynikiem z outsiderem:

AC Milan:

Drużyna z Mediolanu obecnego sezonu z pewnością nie zaliczy do udanych. Po okresie trenowania Mihajlovicia przyszła pora na Christiana Brocchiego. Ten drugi w swoim debiucie zgarnąć trzy oczka, ale później zanotował porażkę 1:2 z ostatnim w tabeli Hellas. Po 35. kolejkach team ten zajmuje szóste miejsce i traci do piątej Fiorentiny aż sześć oczek. Bilans bramkowy podopiecznych włoskiego szkoleniowca jest nieznacznie dodatni (44:37). Najskuteczniejszym piłkarzem Rossonerich w obecnych rozgrywkach jest Carlos Bacca, który ma w dorobku piętnaście trafień.
    AC Milan jest jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w historii futbolu:

Frosinone Calcio:

Beniaminek włoskiej Serie A nie może być póki co zadowolony ze swoich wyników. Jak do tej pory piłkarze zgromadzili zaledwie trzydzieści punktów i tracą aż pięć oczek do bezpiecznej strefy. Do tego należy dodać fatalny bilans bramkowy (32:68). Najwięcej bramek w obecnym sezonie dla popularnych Canarini zdobył Daniel Ciofani. Pokonywał on dziewięć razy bramkarzy rywali. W ostatnim arcyważnym pojedynku Frosinone uległo na własnym obiekcie 0:2 Palermo.
    Oto arbiter niedzielnej rywalizacji:

Na ten pojedynek zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 do relacji Lajfy.com!

AC Milan: Donnarumma – Abate, Alex, Romagnoli, De Sciglio – Kucka, Montolivo, Jose Mauri – Honda – Bacca, Balotelli.
    Rezerwowi: Abbiati, D.Lopez, Antonelli, Calabria, Mexes, Simic, Zapata, Locatelli, Poli, Boateng, Luiz Adriano, Menez.

Frosinone Calcio: Bardi – M. Ciofani, Russo, Arlind Ajeti, Crivello – Paganini, Gori, Sammarco, Kragl – D. Ciofani, Dionisi.
    Rezerwowi: Zappino, Blanchard, Frara, Gucher, Soddimo, Longo, Tonev, Pavlović, Rosi, Carlini, Pryyma.

Sędzia główny: D. Massa
    Asystenci: M. Passeri, G. Paganessi
    Techniczny: G. Tasso.

1

1
    Spotkanie na San Siro rozpoczynają przyjezdni piłkarze. Nerwowo jednak rozgrywają akcję i wszystko kończy się faulem.

2
    Zespół Frosinone właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki LUCA PAGANINI.

Goście niespodziewanie wychodzą na prowadzenie już w drugiej minucie spotkania! Skrzydłowy Frosinone zdecydował się na strzał zza pola karnego i piłka wpadła w sam róg bramki zdezorientowanego Donnarummy!
    2. Luca Paganini (FRS) - 0:1

3
    AC Milan nadal jest zmuszony do gry w defensywie. Najskuteczniejszy zawodnik przyjezdnego zespołu wywalczył korner.

4
    Zdecydowanie zbyt mocno posłał piłkę z rzutu rożnego gracz gości i futbolówka przeleciała finalnie nad poprzeczką bramki Donnarummy.

5
    Rossoneri mieli okazję na rozegranie pierwszej akcji na prawym skrzydle. Zablokowane jednak tam zostało dośrodkowanie Mauriego.

6
    Ciofani przewinił w defensywie i za moment od rzutu wolnego z dwudziestu metrów będzie mógł przymierzyć Balotelli.

7
    Były zawodnik Liverpoolu i Manchesteru City mocno uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w dobrze ustawiony mur.
    Mało kto spodziewał się takiego początku rywalizacji:

8
    Frosinone niewydostanie się dzięki takiemu rezultatowi ze strefy spadkowej, ale przedłuży ewentualnie swoje szanse na utrzymanie.

9
    Fatalny błąd we własnym polu karnym popełnił Donnarumma, ale po chwili już zdołał wyłapać futbolówkę z ziemi. Miał sporo szczęścia młody golkiper.

10
    Pierwsze minuty rywalizacji przebiegają pod dyktando przyjezdnego zespołu. Fani na San Siro mogą być zawiedzeni postawą swoich ulubieńców.

11
    Żółtą kartkę otrzymuje Paolo Sammarco (Frosinone Calcio).

12
    Po dośrodkowaniu gracza Milanu z rzutu wolnego piłka przelatuje przez całe pole karne i wychodzi za linię końcową.

13
    Nieczysto trafił w tej sytuacji kapitan gości. Piłka spadła idealnie na jego nogę w polu karnym, ale on wyraźnie uderzył obok słupka.

14
    Trwa ostra walka o przejęcie futbolówki pod polem karnym miejscowego zespołu. Ostatecznie z kontrą stara się wyjść Keisuke Honda.

15
    Ignazio Abate podłączył się do ofensywnej akcji swojego teamu, ale futbolówka uciekła mu jednak za linię końcową boiska.

16
    Gori walczył z Montolivo o górną piłkę i delikatnie poturbował doświadczonego kapitana zespołu gospodarzy. Gra jednak nie została przerwana.

17
    Zawodnicy Brocchiego nie potrafią się przebudzić i niemal od początku spotkania są tylko tłem dla lepiej dysponowanych gości.

18
    Defensor Frosinone Calcio udanie interweniuje we własnym polu karnym i wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

18
    To mogło być trafienie wyrównujące! Carlos Bacca wyłożył sobie piłkę na prawą nogę i przymierzył z ósmego metra, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z rywali!

19
    Żółtą kartkę otrzymuje Mirko Gori (Frosinone Calcio).

21
    Wyraźnie gubią się gracze Rossonerich nawet w konstruowaniu akcji w atakach pozycyjnych. Narażają się tym samym na kontry.

22
    Starają się podejść wysokim pressingiem miejscowi zawodnicy i przynosi to ostatecznie zamierzony efekt.

23
    Alex próbuje pomóc partnerom w rozgrywaniu ataku. Jak się okazało później futbolówkę traci na skrzydle Kucka.

24
    Kolejna akcja Kucki na prawym skrzydle była zdecydowanie lepsza, ale nikt nie zdołał zamknąć jego dobrego dośrodkowania.

24
    Bacca otrzymał świetne podanie od Kucki w pole karne i po przyjęciu starał się uderzać z jedenastego metra! Idealnie bronią się jednak w tej sytuacji gracze Frosinone!

25
    Bardi musiał w tej sytuacji wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności! Piłka odbiła się w polu karnym od Paganiniego i zmierzała pod poprzeczkę, ale golkiper broni w kapitalnym stylu!

26
    Mamy w końcu dobry okres gry Rossonerich. Wydawało się, że znowu stworzą oni ofensywną akcję, ale jeden z zawodników był na spalonym.

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Mario Balotelli (AC Milan).

27
    Bardzo dobrze ustawiony był sędzia asystent w tej sytuacji i wychwycił minimalnego spalonego zawodnika Frosinone.

28
    Od dobrych dziesięciu minut inicjatywa należy do podopiecznych Brocchiego, ale cały czas muszą oni odrabiać straty. Teraz potężną bombę z trzydziestu metrów Balotellego wybronił Bardi!

29
    Po naprawdę ładnej dla oka akcji miejscowego zespołu starał się przewrotką uderzać Honda, ale znacznie się pomylił.

30
    Pół godziny rywalizacji za nami. Goście prowadzą z rywalami 1:0 po bramce Paganiniego i za moment będą mieli okazję na centrę z rzutu rożnego.

31
    Kragl przedzierał się prawym skrzydłem, ale jego akcja była spisana na niepowodzenie. Pomagał on sobie jeszcze ręką.

32
    Bardi rozgrywa dzisiaj naprawdę wyborne zawody! Tym razem paruje on na korner bardzo mocne uderzenie z dziesiątego metra Kucki!

33
    Bacca z niesłychaną łatwością dochodzi dzisiaj do sytuacji strzeleckich, ale kolejnej z nich nie potrafił zamienić na bramkę.

33
    To co wyprawia dzisiaj w bramce Bardi jest niesamowite! Alex mocno przymierzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a ten bramkarz kapitalną robinsonadą wybija piłkę z linii bramkowej!
    33. Piłka po strzale Alexa nie przekroczyła linii bramkowej:

35
    Powtórka poprzedniej sytuacji z systemem goal-line potwierdziła, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

36
    Jeśli gracze Frosinone dowiozą ten wynik do przerwy, to będą musieli zdecydowanie w szatni przedyskutować swoje ustawienie w defensywie.

37
    Mamy chwilową przerwę w grze, gdyż na murawie leży jeden z graczy gości. Został on wyraźnie staranowany przez rozpędzonego Kuckę.

38
    Nie potrafią już od dłuższego czasu utrzymać się dłużej w posiadaniu piłki przyjezdni piłkarze. To Rossoneri dążą do wyrównania.

39
    Balotelli posłał bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale uderzający głową z ósmego metra Bacca przymierzył obok bramki!

40
    Sędzia musiał podbiec w tej sytuacji do Russo i zobaczyć, czy nic się nie stało temu zawodnikowi. Sugeruje on, że ucierpiał w starciu z Balotellim.

41
    Sporo zamieszania mamy w polu karnym Frosinone Calcio. Ostatecznie piłka została daleko wybita i jest pod nogami Alexa.

42
    Honda znalazł miejsce na uderzenie z dwudziestego metra i ostatecznie Bardi znowu musiał wykazać się niesamowitym refleksem!

43
    Stellone cały czas daje kolejne wskazówki swoim podopiecznym odnośnie gry w defensywie. Teraz jednak mają oni okazję na centrę z rzutu wolnego.

44
    Zespół Frosinone właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki OLIVER KRAGL!

Mało kto przypuszczał, że z trzydziestego metra będzie uderzał zawodnik gości! Oliver Kragl zdecydował się jednak spróbować swoich sił i precyzyjnym strzałem trafił idealnie w róg bramki gospodarzy! Donnarumma nie zdołał uchronić swojego teamu przed stratą gola!
    44. Oliver Kragl (FRS) - 0:2

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Juraj Kucka (AC Milan).

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Oliver Kragl (Frosinone Calcio).

45+1
    Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej odsłony rywalizacji. AC Milan za moment będzie miał okazję na wrzutkę z rzutu wolnego.

45+2

Za nami naprawdę fascynująca pierwsza połowa spotkania na San Siro! Frosinone Calcio objęło prowadzenie już w drugiej minucie rywalizacji za sprawą świetnego uderzenia zza pola karnego Paganiniego. Później wiele sytuacji podbramkowych mieli Rossoneri, jednak razili nieskutecznością. Wielokrotnie też zatrzymywał ich kapitalnie dzisiaj dysponowany Bardi. Na domiar złego dla gospodarzy w samej końcówce pierwszej odsłony gola strzałem z rzutu wolnego zdobył Kragl. W takim razie pozostaje nam tylko oczekiwać dalszych emocji już za kilkanaście minut!
    Przed Milanem niezwykle trudne zadanie po przerwie:

46

46
    Gospodarze rozpoczynają drugą połowę rywalizacji. Za moment dowiemy się czy mieliśmy jakieś zmiany w przerwie.

47
    Ciofani starał się dryblować między dwoma rywalami i finalnie zdołał mu odebrać czystym wejściem piłkę De Sciglio.

47
    Żółtą kartkę otrzymuje Adriano Russo (Frosinone Calcio).

48
    Sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką przez Russo we własnej szesnastce! Do jedenastki podchodzi Balotelli!

48
    Niesamowity dzień ma Bardi! Tym razem udanie broni on słabej jakości strzał z rzutu karnego Mario Balotellego! Jest on już zdecydowanie bohaterem Frosinone!
    50. Mario Balotelli marnuje jedenastkę:

50
    Gol dla Milanu!
    Strzelcem bramki CARLOS BACCA!

Piękne podanie pod linię końcową boiska otrzymał Abate! Dośrodkował on w pełnym biegu i piłkę przepuszcza za siebie Bardi! Finalnie znalazł się we właściwym miejscu lis pola karnego, czyli Bacca i z najbliższej odległości zaliczył bramkę kontaktową!
    50. Carlos Bacca (ACM) - 1:2

52
    Stellone stara się uspokajać swoich zawodników. Nie potrafią oni w drugiej połowie wyjść na dłużej z własnej połowy boiska.

53
    Od tego momentu Rossoneri mają jeszcze bardzo dużo czasu, aby przeważyć wszystko na swoją korzyść.

54
    Zespół Frosinone właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki FEDERICO DIONISI!

Chyba każdy kibic spodziewał się w tym momencie pogoni Milanu, ale mamy kompletnie inną sytuację! Błąd w przyjęciu piłki popełnia Alex i sam na sam z Donnarummą popędził Dionisi! Skierował on piłkę precyzyjnym strzałem w dalszy róg do siatki i podwyższył prowadzenie!
    54. Federico Dionisi (FRS) - 1:3

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Federico Dionisi (Frosinone Calcio).

56
    W tym meczu mamy już praktycznie wszystko. Balotelli w tej sytuacji najpierw odpychał rywala, a później huknął prosto w Bardiego.

57
    Stellone cały czas nakręca swoich podopiecznych. Podobnie Brocchi, który nadal zapewne wierzy w odwrócenie losów pojedynku.
    Bacca dał nadzieję Milanowi:

58
    Miejscowy zespół wznawia grę od wrzutu z autu. Gospodarze szukają swoich okazji na prawym skrzydle.

59
    Mediolańczycy wymieniają kolejne podania za polem karnym Frosinone. Później mamy dośrodkowanie Hondy i niecelnie zgranie Balotellego.

60
    Wydawało się, że Milan znowu łapie kontakt! Honda trafił do siatki, ale sędzia uznał, że chwilę wcześniej na spalonym był Balotelli.

61
    Dionisi stara się dać chwilę odpoczynku swoim partnerom z zespołu i wywalczył wrzut z autu na wysokości pola karnego rywali.

62
    Warto w tym momencie zauważyć, że niemal każda ofensywna akcja gości w tym spotkaniu kończy się bramką.

63
    Gracze z San Siro starają się rozprowadzić akcję na lewe skrzydło. Tam odpowiednio zachował się Kucka, który wywalczył rzut wolny.

64
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Keisuke Honda, na boisku pojawia się Luiz Adriano.

65
    Balotelli stara się pomagać już nawet partnerom w defensywie i bardzo wysoko zdołał odebrać piłkę przeciwnikowi.

66
    Milan rusza do szybkiego ataku. Kucka posłał dośrodkowanie z prawego skrzydła, a moment później poprawił centrę. Udanie interweniuje jednak Bardi.

67
    Zmiana w drużynie Frosinone Calcio: z boiska schodzi Roberto Crivello, na boisku pojawia się Vasyl Pryima.

68
    Batrdzo groźnie wyglądało teraz zderzenie dwóch zawodników Frosinone. Obaj wymagają natychmiastowej pomocy medycznej.

69
    Z pewnością sędzia doliczy kilka minut do tej odsłony spotkania. Mamy już kolejną z rzędu dłuższą przerwę w grze.
    Garść statystyk:

71
    Cała seria dośrodkowań zmierza w kierunku pola karnego Frosinone, ale zdecydowanie lepiej bronią od dłuższego czasu goście.

72
    Kucka miał sporo miejsca i czasu na strzał z dystansu. Piłka ostatecznie poszła jeszcze po rykoszecie, ale nie mogła zaskoczyć Bardiego.

73
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Ignazio Abate, na boisku pojawia się Luca Antonelli.

73
    Zmiana w drużynie Frosinone Calcio: z boiska schodzi Federico Dionisi, na boisku pojawia się Robert Gucher.

74
    Strzelcem bramki LUCA ANTONELLI!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Super Mario mamy zgranie piłki głową przez Alexa na ósmy metr! Tam znalazł się kompletnie nieobstawiony Antonelli, który po przyjęciu futbolówki na klatkę piersiową, skierował ją strzałem przewrotką do bramki!
    74. Luca Antonelli (ACM) - 2:3

75
    Warto odnotować, że był to pierwszy kontakt Luca Antonelliego z piłką na boisku. Minutę wcześniej pojawił się on zmieniając Abate.

76
    Balotelli starał się przyjmować piłkę w polu karnym i huknąć momentalnie z woleja, ale Russo w ostatniej chwili zdołał go powstrzymać.
    Kontaktowego gola zdobywa Antonelli:

77
    Coraz mniej czasu pozostaje do zakończenia tej rywalizacji. Z pewnością jednak AC Milan zrobi wszystko, aby powalczyć o choćby jeden punkt.

78
    Szybka kontra przyjezdnego zespołu kończy się mocnym uderzeniem Guchera. Piłka zmierzała jednak w sam środek bramki.

78
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi José Mauri, na boisku pojawia się Jérémy Ménez.

79
    Mario Balotelli centruje z rzutu wolnego. Żaden z jego partnerów nie zdołał jednak wygrać pojedynku główkowego.

80
    Ciofani otrzymał świetne podanie na wolne pole, ale Romagnoli zdołał go uprzedzić już we własnej szesnastce.

80
    Zmiana w drużynie Frosinone Calcio: z boiska schodzi Oliver Kragl, na boisku pojawia się Aleandro Rosi.

81
    Coraz bardziej nerwowo przy linii bocznej boiska reaguje Christian Brocchi. Widzi on wyraźnie, że punkty uciekają im z rąk.

82
    Montolivo posłał bardzo wysokie dośrodkowanie w pole karne Frosinone, a tam bardzo pewnie wyłapuje futbolówkę Bardi.

83
    Golkiper przyjezdnego zespołu przez niecałą minutę otrzymywał pomoc medyczną. Dopiero teraz gra może zostać wznowiona.

84
    Fatalne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Luiz Adriano. Wcześniej w nogi Guchera brzydkim i ostrym wślizgiem wszedł Alex.

85
    Paganini był w tej sytuacji na wyraźnym ofsajdzie. Za moment od rzutu wolnego pośredniego grę wznowią miejscowi.

86
    Warto odnotować, że Palermo w tym momencie prowadzi 2:0 z Sampdorią. Tym samym sytuacja Frosinone po ewentualnym zwycięstwie nie będzie zbyt dobra.

87
    W ostatnich minutach piłka co chwile zmierza w pole karne przyjezdnego teamu, ale gracze Milanu nie potrafią oddać strzału na bramkę Bardiego.

88
    Od rzutu rożnego za moment grę wznowią gracze AC Milan. Ofensywna akcja Antonelliego kończy się zablokowanym dośrodkowaniem.

89
    Za kilka chwil dowiemy się ile minut sędzia doliczy do tego spotkania. Swoją ofensywną akcję Mario Balotelli kończy strzałem "Panu Bogu w okno".

90
    Kucka fauluje Paganiniego w okolicach środka boiska. Frosinone urywa teraz każdą możliwą sekundę i utrzymuje korzystny rezultat.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Vasyl Pryima (Frosinone Calcio).

90+1
    Sędzia dyktuje rzut karny dla AC Milan! Będzie to już ich druga jedenastka w tym pojedynku i za moment dowiemy się kto będzie strzelał!

90+2
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa JÉRÉMY MÉNEZ!

Niesamowity mecz mamy okazję oglądać na San Siro! Menez wykorzystuje rzut karny, choć bardzo blisko udanej interwencji był Bardi! Ten remis jest dla gości niczym porażka w kontekście walki o utrzymanie!
    90+2. Jérémy Ménez (ACM) - 3:3

90+3
    Sędzia doliczył do tego spotkania aż pięć minut. W takim razie jeszcze przez kolejne dwie możemy fascynować się tym piłkarskim spektaklem.

90+4
    Romagnoli fauluje na 25. metrze Ciofaniego i będzie to tym samym okazja dla Frosinone na udane uderzenie z rzutu wolnego!

90+5
    To była piłka meczowa dla Milanu! Mario Balotelli po indywidualnej akcji huknął z linii szesnastego metra w poprzeczkę! Tym samym nadal mamy remis!
    90+5. Mario Balotelli (ACM)

90+5

W tym meczu nie zabrakło dosłownie niczego! AC Milan ostatecznie remisuje na San Siro 3:3 z Frosinone. Goście przez bardzo długi okres czasu prowadzili, a bramki dla nich zdobywali kolejno: Paganini, Kragl oraz Dionisi. W drugiej połowie do roboty zabrał się z kolei zespół Christiana Brocchiego. Najpierw jedenastkę zmarnował Balotelli, a minutę chwilę później kontaktową bramkę zdobył Carlos Bacca. Po trzecim golu gości mieliśmy trafienie Antonelliego, a w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Jeremy Menez. Pokreślić należy, że cudów w bramce dokonywał dzisiaj golkiper przyjezdnych Bardi i to jemu należy się tytuł MVP pojedynku!
    Menez ustalił wynik dzisiejszego spotkania:

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (17:03:27)

Dawid Czempisz

Gole: 50. Bacca, 74. Antonelli, 90+2. Ménez (kar.) – 2. Paganini, 44. Kragl, 54. Dionisi

Kartki:   26. Balotelli (ACM), 45. Kucka (ACM) – 11. Sammarco (FRS), 19. Gori (FRS), 45. Kragl (FRS), 47. Russo (FRS), 55. Dionisi (FRS), 90. Pryima (FRS)

Spudłowany karny!: 48. Balotelli (ACM), bramkarz Bardi obronił

Posiadanie piłki: 73 % : 27 %.
    Strzały celne: 11:4. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 12:2. Spalone: 2:3. Foule: 20:22.
    AC Milan: G. Donnarumma – Abate (73. Antonelli), Alex, A. Romagnoli, De Sciglio – Kucka, Montolivo, J. Mauri (78. Ménez) – Bacca, Honda (64. Adriano), Balotelli.
    Zmiany: D. López, Abbiati – Mexes, Ménez, Adriano, A. Poli, Simič, C. Zapata, Antonelli, Boateng, Locatelli, Calabria.

Frosinone Calcio: Bardi – Ciofani, Russo, Ajeti, Crivello (67. Pryima) – Paganini, Gori, Sammarco, Kragl (80. Rosi) – Ciofani, Dionisi (73. Gucher).
    Zmiany: Zappino – Blanchard, Frara, Gucher, Soddimo, Tonev, S. Longo, Pryima, Pavlovic, Rosi, Carlini.

Techniczny: G. Tasso