Jagiellonia – Podbeskidzie | 3:2 (koniec) | | | Piast – Pogoń | 2:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Rozwój | 0:1 (koniec) |
Puszcza – Błękitni | 3:1 (koniec) |
Swansea – Liverpool | 3:1 (koniec) | | | Man Utd – Leicester | 1:1 (koniec) | | | Southampton – Man City | 4:2 (koniec) |
Juventus – Carpi FC | 2:0 (koniec) | | | Empoli – Bologna | 0:0 (koniec) | | | AC Milan – Frosinone | 3:3 (koniec) |
Sassuolo – Hellas Verona | 1:0 (koniec) | | | US Palermo – Sampdoria | 2:0 (koniec) | | | Lazio – Inter | 2:0 (koniec) |
Granada – Las Palmas | 3:2 (koniec) | | | Bilbao – Celta Vigo | 2:1 (koniec) | | | RCD Espanyol – Sevilla | 1:0 (koniec) |
Deportivo – Getafe | 0:2 (koniec) | | | Valencia – Villarreal | 0:2 (koniec) |
Angers – Olympique | 0:1 (koniec) |
Teplice – Sparta | 1:1 (koniec) | | | Bohemians – Slavia | 0:0 (koniec) |
Skalica – Spartak Myj. | 1:2 (koniec) |
Mostki – Gać | 1:0 (koniec) |
Korona II – Spartakus | 2:2 (koniec) | | | Wisła II – Bodzentyn | 5:1 (koniec) |
Czaniec – Piotrówka | 0:0 (koniec) |
Szachtar – Dynamo Kij. | 3:0 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
3:1
(2:0)
Błękitni Stargard
90+3
|
Gawęcki jeszcze zobaczył żółtą kartkę.
|
|
85
|
Żółtym kartonikiem ukarany Sebastian Inczewski (Błękitni)
|
|
47
|
Wojciech Fadecki (Błękitni) ukarany żółtą kartką.
|
|
38
|
Longinus Uwakwe (Puszcza) ukarany żółtą kartką za brzydko faul.
|
|
20
|
Maluga (Puszcza) ukarany żółtym kartonikiem. Zaostrzyła się gra.
|
|
17
|
Żółta kartka dla Magnuskiego (Błękitni) za kłótnię z arbitrem.
|
|
7
|
Żółtym kartonikiem ukarany Maciej Więcek (Błękitni).
|
Gole:
1. Lepiarz, 12. Czarny, 50. Maluga – 69. Wawszczyk
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 20. Maluga (PSZ), 38. Uwakwe (PSZ), 90+3. Gawęcki (PSZ) – 7. Więcek (BSS), 17. Magnuski (BSS), 47. Fadecki (BSS), 85. Inczewski (BSS)
Spudłowany karny!:
Puszcza Niepołomice:
Staniszewski – Mikołajczyk, Czarny, Garzeł, Abramowicz – Uwakwe (58. Gawęcki), Lepiarz, Maługa (72. Barbus), Domański, Łączek (77. Wójcik) – Broź (66. Stepankov)
Zmiany: Możdżeń, Barbus, Wójcik, Gawęcki, Sojda, Stepankov
Trener:
Błękitni Stargard: Ufnal – Szymusik (92. Włóka), Jasitczak, Pustelnik, Wawszczyk – Więcek (46. Zdunek), Lisowski, Flis (75. Inczewski), Fadecki – Magnuski, Okuszko (60. Baszak)
Zmiany: Wróbel, Inczewski, Baszak, Piskorz, Bajek, Zdunek, Włóka
Trener:
Zmiany: Możdżeń, Barbus, Wójcik, Gawęcki, Sojda, Stepankov
Trener:
Błękitni Stargard: Ufnal – Szymusik (92. Włóka), Jasitczak, Pustelnik, Wawszczyk – Więcek (46. Zdunek), Lisowski, Flis (75. Inczewski), Fadecki – Magnuski, Okuszko (60. Baszak)
Zmiany: Wróbel, Inczewski, Baszak, Piskorz, Bajek, Zdunek, Włóka
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Lukasz Samek