Śląsk – Termalica | 2:1 (koniec) | | | Górnik Ł. – Górnik Z. | 0:0 (koniec) | | | Lechia – Ruch | 2:1 (koniec) |
Stomil – GKS K. | 0:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Miedź | 0:1 (koniec) | | | Olimpia G. – MKS Kluczbork | 1:2 (koniec) |
Sandecja – Pogoń Sdl. | 3:0 (koniec) |
Błękitni – Znicz | 0:0 (koniec) | | | Radomiak – Stal M. | 1:1 (koniec) | | | Siarka T. – ROW Rybnik | 1:0 (koniec) |
Nadwiślan – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) | | | Kotwica – GKS T. | 0:2 (koniec) | | | Legionovia – Polonia B. | 1:0 (koniec) |
Gryf – Puszcza | 2:1 (koniec) | | | Raków – Stal S. W. | 2:3 (koniec) |
Norwich – Man Utd | 0:1 (koniec) | | | Sunderland – Chelsea | 3:2 (koniec) | | | Aston Villa – Newcastle | 0:0 (koniec) |
Crystal Palace – Stoke | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Swansea | 1:4 (koniec) | | | Bournemouth – West Bromwich | 1:1 (koniec) |
Leicester – Everton | 3:1 (koniec) |
Inter – Empoli | 2:1 (koniec) | | | Bologna – AC Milan | 0:1 (koniec) |
Schalke 04 – Augsburg | 1:1 (koniec) | | | Borussia M. – Bayer | 2:1 (koniec) | | | Hamburg – Wolfsburg | 0:1 (koniec) |
Stuttgart – Mainz | 1:3 (koniec) | | | Eintracht – Borussia D. | 1:0 (koniec) | | | FC Koln – Werder | 0:0 (koniec) |
Hannover – Hoffenheim | 1:0 (koniec) | | | Hertha – Darmstadt | 1:2 (koniec) | | | Ingolstadt – Bayern | 1:2 (koniec) |
Bastia – Angers | 1:0 (koniec) | | | Toulouse – Troyes | 1:0 (koniec) | | | Bordeaux – Lorient | 3:0 (koniec) |
Nantes – Caen | 1:2 (koniec) | | | GFC Ajaccio – PSG | 0:4 (koniec) | | | Lille – Guingamp | 0:0 (koniec) |
Montpellier – Rennes | 2:0 (koniec) | | | Nice – Saint-Étienne | 2:0 (koniec) | | | Olympique – Reims | 1:0 (koniec) |
Lyon – Monaco | 6:1 (koniec) |
Mlada – Vik. Pilzno | 2:0 (koniec) | | | Banik – Bohemians | 1:2 (koniec) | | | Sparta – Slovan | 3:0 (koniec) |
Zlín – Příbram | 0:0 (koniec) |
Spartak Myj. – Dunajska | 3:0 (koniec) | | | Rużomberok – Moravce-Vrable | 1:1 (koniec) | | | Spartak T. – Michalovce | 3:0 (koniec) |
Senica – Zeleziarne | 0:1 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Zagłębie II | 1:2 (koniec) | | | Dzierżoniów – Gorzów Wlkp. | 1:0 (koniec) | | | Gać – Kąty Wrocławskie | 3:0 (koniec) |
Górnik W. – Polkowice | 1:3 (koniec) |
Lech II P. – Polonia Śr. | 0:0 (koniec) | | | Nielba – Jarota | 0:3 (koniec) | | | Kleczew – Ostrów Wlkp. | 2:0 (koniec) |
Centra – Warta | 0:3 (koniec) |
Avia – Resovia | 1:0 (koniec) | | | Piast Tuczempy – Karpaty K. | 1:1 (koniec) | | | Wólczanka – Izolator | 1:0 (koniec) |
Wasilków – Olimpia E. | 0:4 (koniec) | | | Concordia – KS Drwęca | 0:1 (koniec) |
Garbarnia – Beskid | 7:0 (koniec) |
Legia II – Pogoń Grodzisk Maz. | 5:0 (koniec) | | | Świt NDM – Błękitni Raciąż | 1:2 (koniec) | | | Warta S. – ŁKS | 0:2 (koniec) |
Piast II – Czaniec | 1:0 (koniec) | | | Ruch II – Pawłowice Śl. | 3:2 (koniec) | | | Skra – Jastrzębie | 1:2 (koniec) |
Odra O. – LKS Bełk | 2:0 (koniec) |
Bałtyk G. – Lechia II | 3:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Bałtyk K. | 1:0 (koniec) |
Middlesbrough – Brighton | 1:1 (koniec) |
finał
SC Bastia
1:0
(1:0)
Angers SCO
90+2
|
Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi François-Joseph Modesto, na boisku pojawia się Florian Marange.
|
|
84
|
Zmiana w drużynie Angers SCO: z boiska schodzi Pierrick Capelle, na boisku pojawia się Charles Diers.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie Angers SCO: z boiska schodzi Grégory Bourillon, na boisku pojawia się Saïd Benrahma.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Angers SCO: z boiska schodzi Billy Ketkeophomphone, na boisku pojawia się Mohamed Yattara.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Gaël Danic, na boisku pojawia się Brandão.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Seko Fofana, na boisku pojawia się Axel Ngando.
|
Gole:
44. Cahuzac (Fofana)
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 2:9. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 2:1. Foule: 17:15.
Sędziowie: Lannoy – Saint-Cricq Lompre, Lamouche
Widownia:
Kartki: 55. Cahuzac (BSA) – 73. Angoula (AGR)
Spudłowany karny!: 52. Mangani (AGR), nietrafiony
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 2:9. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 2:1. Foule: 17:15.
SC Bastia:
Leca – Djiku, Squillaci, Modesto (90+2. Marange), J. Palmieri – Cahuzac (C), Mostefa – Kamano, Fofana (60. Ngando), Danic (61. Brandão) – Ayité.
Zmiany: Hansen – Coulibaly, Brandão, Peybernes, Ngando, Marange, Cioni.
Trener:
Angers SCO: Letellier – Angoula, I. Traoré, Thomas, Bouka Moutou – N'Doye (C), Bourillon (68. Benrahma), Mangani – Sunu, Ketkeophomphone (62. Yattara), Capelle (84. Diers).
Zmiany: Petrić – Auriac, Yattara, Serin, Diers, Benrahma, Dore.
Trener:
Zmiany: Hansen – Coulibaly, Brandão, Peybernes, Ngando, Marange, Cioni.
Trener:
Angers SCO: Letellier – Angoula, I. Traoré, Thomas, Bouka Moutou – N'Doye (C), Bourillon (68. Benrahma), Mangani – Sunu, Ketkeophomphone (62. Yattara), Capelle (84. Diers).
Zmiany: Petrić – Auriac, Yattara, Serin, Diers, Benrahma, Dore.
Trener:
Sędziowie: Lannoy – Saint-Cricq Lompre, Lamouche
Widownia: