Szczecin – Zduńska Wola 0:2 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
0:2 (0:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Sobota 07.05.2016, 18:00 • Azoty Arena, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Finał

40:00
    Koniec meczu. (19:46:21)

39:40
    Płaskie uderzenie z dystansu obok słupka. Słowiński może odetchnąć z ulgą i szykować się do świętowania zwycięstwa.

39:07
    Ostatnia minuta i swoich zawodników zaprosił na konsultację trener Wojciech Sopur.

38:39
    Zablokowane uderzenie Shamotiia. Wszystko wygląda na to, że Gatta Active Zduńska Wola wykona milowy krok w kierunku mistrzostwa Polski.

37:25
    Najlepszą obroną jest atak, więc drużyna ze Zduńskiej Woli próbuje jak najdłużej utrzymać się w posiadaniu piłki na połowie Pogoni.

36:45
    Dobre rozegranie Pogoni 04 Szczecin, ale zawsze goście przesuwają się na czas i blokują piłkę. Duży plus dla Gatty Active Zduńska Wola za taką konsekwencję.

35:27
    Bardzo niecelne uderzenia Jonczyka oraz Shamotiia. Będą mieć do siebie dużo pretensji gospodarze za nieskuteczność.

34:42
    Kubik zablokowany na linii pola karnego, a trener Łukasz Żebrowski poprosił o przerwę na żądanie.

34:05
    Pogoń 04 Szczecin rozpoczyna grę z wycofanym bramkarzem. W żółtej koszulce kapitan zespołu Michał Kubik.

33:27
    Bugański szarżował z piłką przed linią pola karnego. Do końca pilnował go defensor i zablokował uderzenie zawodnika z numerem "3".

32:57
    Faul numer 4 Gatty Active Zduńska Wola. Protestują goście, ale nic nie wskórają u sędziów.

32:11
    Bugański mierzył zza linii pola karnego. Aż złapał się za głowę futsalista Pogoni 04 Szczecin, ponieważ Słowiński broni wszystkie uderzenia jak w transie!

31:57
    Faul w bocznym sektorze boiska i żółta kartka dla Michała Szymczaka.

31:33
    Wścieka się Adam Jonczyk, którego uderzenia zatrzymuje Słowiński. Kompletnie nie może wstrzelić się dziś czołowy snajper Futsal Ekstraklasy.

31:15
    Blokowane są uderzenia granatowo-bordowych. Trener Pogoni nie decyduje się na wycofanie bramkarza. Nie chce zaryzykować z taki groźnym przeciwnikiem.

30:20
    Milewski strzelił z dystansu. Bardziej na uwolnienie niż z szansami na powodzenie. Lasik musiał jedynie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

29:49
    Szypczyński skorzystał z błędu przeciwnika i wybiegł sam na sam z Kamilem Lasikiem! Wszystko to przewidział bramkarz Pogoni 04 Szczecin i zatrzymał strzał.

29:15
    Rozpędza się Pogoń 04 Szczecin, ale powoli, mozolnie, a czasu na odrobienie strat jest coraz mniej. Gatta Active Zduńska Wola wygląda na bardzo spokojną.

28:05
    Tubacki położył bramkarza i próbował podcinką wrzucić futbolówkę za jego kołnierz. Nie trafił między słupki i na tablicy wyników pozostaje 0:2.

Gole: 10. Sobalczyk, 22. Milewski

Kartki:   3. Bugański (SZC) – 32. Szymczak (ZDW)

Pogoń '04 Szczecin: Lasik, Koszmider – Bugański, Tubacki, Jakubiak, Jonczyk, Solecki, Gepert, Jurczak, Kubik, Kawczak, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński, Miłosiński – Stanisławski, Olczak, Młynarczyk, Krawczyk, Sobalczyk, Klaus, Marciniak, Milewski, Szymczak, Szypczyński.

Sędziowie: Jaruchiewicz, Smolarek – Koloczek