Rekord – Red Devils 1:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
1:2 (0:1)
Red Devils Futsal Club
Piątek 13.05.2016, 18:30 • Hala w Cygańskim Lesie, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • O 3. miejsce

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:14:55)

Rywalizacja o brązowe medale trwa. Red Devils Chojnice wygrali na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała i złapali kontakt w rywalizacji do trzech zwycięstw. Następne spotkanie zostanie rozegrane pod Klimczokiem w sobotę. Pierwszoplanowym futsalistą meczu był Bondar, który najpierw zdobył dwie bramki dla swojego zespołu, a następnie strzelił samobójczo. Poza tym Czerwone Diabły zagrały rozsądnie i konsekwentnie. Powinno być jeszcze interesująco w rywalizacji bielsko-chojnickiej.

40:00

39:20
    Gol dla Rekordu!
    Samobójcze trafienie zalicza OLEKSANDR BONDAR.

Pechowa interwencja Bondara i jeszcze jest szansa na wyrównanie!

39:03
    Vakhula huknął z przedłużonego rzutu karnego mocno, ale nieprecyzyjnie. Piłka trafiła w słupek!

39:00
    Faul numer 6 po stronie Red Devils Chojnice i będzie przedłużony rzut karny!

37:49
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki OLEKSANDR BONDAR.

Rzut wolny dla chojniczan po faulu na Wojciechowskim. Bondar strzelił bezpośrednio w krótki róg i Kałuża skapitulował. Zrobiło się 0:2, a Bondar strzelił już 31 goli w sezonie!

37:40
    Była również przerwa na żądanie trenera Red Devils Chojnice. Teraz wszystko już zależy od futsalistów.

37:25
    W ostatnich minutach najgroźniejsza była szarża Janovskiego. Był czujny na przedpolu Modrusan i wyczekał znakomity moment, by zatrzymać futsalistę Rekordu Bielsko-Biala.

36:30
    Błąd przy zmianie. Kałuża wbiegł za wcześnie na boisko zamiast Vakhuli, który pełni rolę wycofanego bramkarza.

36:12
    Wciąż Rekord Bielsko-Biała nie może sforsować muru obronnego Red Devils Chojnice. Trener poprosił o przerwę na żądanie i prawdopodobnie szykuje manewr z wycofaniem bramkarza.

34:07
    Drybling na małej przestrzeni i strzał Kmiecika z krótkiej nogi. Prosto w nogi przeciwnika. Poprawiał nieprecyzyjnie Szymura.

33:21
    Michał Marek trafił z ostrego kąta w słupek! Miał dwie szanse, by przymierzyć do siatki, ale obie zostały zmarnowane.

32:35
    Rozgrywają bielszczanie w okolicy koła środkowego. Za moment można spodziewać się następnego przyspieszenia.

31:25
    Vakhula strzelił z ostrego kąta zbyt pochopnie. Rekord Bielsko-Biała wychodził z kontratakiem trzech na jednego. Można to było lepiej rozegrać pod bramką chojniczan!

30:47
    Zrobiło się 5:5 w faulach po przewinieniu Kmiecika w środku pola. Muszą uważać obie drużyny, by nie przekroczyć limitu.

30:15
    Strzał Kmiecika z linii pola karnego odbił się rykoszetem. Tylko korner dla futsalistów w białych koszulkach i zielonych spodenkach.

30:00
    10 minut do końca widowiska. Można spodziewać się nawałnicy ze strony Rekordu Bielsko-Biała. Być może spróbuje sprowokować gości do jeszcze jednego faulu.

Gole: 40. Bondar (sam.) – 3. Bondar, 38. Bondar

Kartki:   37. Kałuża (BIE) – 26. Kriezel (CHO)

Rekord Bielsko-Biała: Kałuża, Nawrat – Douglas, Szymura, Kmiecik, Popławski, Polasek, Cichy, Czernek, Borowicz, Janovsky, Marek, Vakhula, Biel.

Red Devils Futsal Club: Modrusan, Czarnowski – Sobański, Prz. Laskowski, Ivanov, Holy, Pa. Laskowski, Kolesnik, Bondar, Kriezel, Wojciechowski, Kubiszewski.

Sędziowie: Dębowski, Stawicki – Muszyński