0:4 (0:4)
Błękitni Stargard
Piątek 20.05.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 32

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (20:47:16)

Błękitni gromią gospodarzy 4:0! Zawodnicy ze Stargardu zagrali dziś bardzo skutecznie. Niestety również w drugiej połowie rybniczanie byli tylko tłem dla rywali, nie potrafili strzelić nawet honorowej bramki.

90+2

90
    Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

88
    Rybniczanie wymieniają podania na własnej połowie. Chyba to najbardziej gospodarze wyczekują końcowego gwizdka sędziego.

86
    Raz jeszcze lewą stroną przyjezdni. Ponownie akcję swojej drużyny kończy strzałem Kazimierowicz, tym razem musiał wykazać się refleksem Kajzer.

84
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Zdunek.

83
    Zamieszanie przed polem karnym gospodarzy. Piłka ostatecznie ląduje pod nogami Kazimierowicza, ale ten strzela bardzo niecelnie.

81
    Druga połowa zmierza ku końcowi, niestety nie zapowiada się, że będziemy świadkami jeszcze jakichkolwiek emocji. Rybniczanie niemrawo, bez wiary budują kolejne ataki.

79
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Dzierbicki.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Gładkowski (KS ROW 1964 Rybnik).

76
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Kazimierowicz.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Gojny (KS ROW 1964 Rybnik).

72
    Zamieszanie pod bramką Wróbla! Bliscy skierowania piłki do bramki rywali Nowak, ostatecznie futbolówka trafia w słupek.

70
    Bliski podwyższenia prowadzenia Bartłomiej Flis. Skrzydłowy Błękitnych popędził prawą stroną i posłał piłkę wzdłuż pola karnego rywali, jednak nikt z jego partnerów tego przeciął.

68
    Spadło tempo tego spotkania. W pewnym momencie wydawało się, że bliscy strzelania bramki są gospodarze, ale teraz ponownie przejęli inicjatywę przyjezdni.

66
    Świetnie po raz kolejny w polu karnym rywali znalazł się Musiolik, ale genialnie po raz kolejny broni Wróbel. Bramka dla gospodarzy wisi w powietrzu!